Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

Kochane serca

dziękujemy

 na pewno będą [otrzebne szeleczki dla ptysiunia cudnego , boc przecież  jak tu chodzic

 jak bieduniac

 jak to wszystko

...

 już mi się w glowie wywraca od tych myśli

  papryczku hoteliczku - masz pw

 sciskamy martwimy

 modlimyyyyy

 o jutro

 aby wszystko się spelnilo

 udało! 

Link to comment
Share on other sites

Dana

Danusiu dziekuje slicznie

 Anula nie odp na razie

 ja mam sporo tych bazareczkowi imyli mi czasem już gdzie i komu slac i co pisać ...hihi ...

 dziekuje ciociu dziekuje

 jeszcze napisze do kilku dziewczyn cudnych

 dziekujeeeelove%281%29.gifpozdrawiam ogromnie

Link to comment
Share on other sites

Proszę o numer konta. Deklaruję 20 zł/miesiąc - deklaracja stała

Ewa, deklarowałam 20 zł/miesiąc. Nie wiem, skąd taka informacja, że 50 zł. Hm... Patrząc na Krabika i czytając jak się cieszysz, nie mam wyjścia. Dam te 50 zł. Dostaniesz więc drugi przelew na 30 zł, a od lutego już 50 zł/miesiąc. Przez rok

Link to comment
Share on other sites

UWAGA! Odbiór psów w Markach jutro (18.01) o godzinie 7 (siódmej) rano!!!! Prosimy nastawić budziki, żeby nie zaspać!

 

oj tak najważniejsze żeby nie zaspać :) my mamy zbiórkę o 6 u mnie pod lecznicą :) dziewczyny Nutusia i Marysia widzą się jakieś 10 minut wcześniej :D

 

Ech, kto to widział wyrywać ludzi z łóżek o takiej nieludzkiej porze i to jeszcze w niedzielę 0swoon.gif ;)

Do zobaczenia o 6 :P

Link to comment
Share on other sites

 

Ech, kto to widział wyrywać ludzi z łóżek o takiej nieludzkiej porze i to jeszcze w niedzielę 0swoon.gif ;)
Do zobaczenia o 6 :P



ohj tam oj tam dla mnie to i tak późno - normalnie wstaję po 4 codziennie ale teraz przez 1,5 tyg zwolnienie wstanie o 6 będzie jutro dobre na przedbiegi przed poniedziałkową pobudką o 4 :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...