Jump to content
Dogomania

Lunka/Lenka ma wspaniały DS:) :) :)


AgusiaP

Recommended Posts

A przed chwilką dostałam jeszcze wiadomość"

 

"Witam,
stadko dziękuje za mizianko :) Lenka jest cudowna,

szkoda że nie mogły jej Panie zobaczyć dzisiaj w ogrodzie.

Biegała za piłeczką, za śniegowymi kulkami, miała taka szczęśliwą minkę :)

Ogród to na razie jedyne miejsce, gdzie może się wybiegać i wyszaleć, bo na smyczy to tylko się nachodzi :)
Oczka już dzisiaj mniej zaczerwienione, kropelki działają.
A na zdjęciach Lenka wieczorem :)
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka"

 

 

 

 

 

vniivt.jpg

 

Cudowne wieści :) ale słodko śpiocha :lol:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nie mogę się napatrzeć na zdjęcia szalejącej,uśmiechniętej Lunki/Lenki  na podwórku 08icon_chick.gif a dzisiaj przez przypadek trafiłam na FB na Panią Agnieszkę ,która wystawiła zdjęcia dziewczynki pod tytułem "A u nas nowe dziecko :) Przedstawiam Lenkę, cudownie wielorasową, która dołączyła do naszej gromadki trzy dni temu:)" 0heart.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nie mogę się napatrzeć na zdjęcia szalejącej,uśmiechniętej Lunki/Lenki na podwórku 08icon_chick.gif a dzisiaj przez przypadek trafiłam na FB na Panią Agnieszkę ,która wystawiła zdjęcia dziewczynki pod tytułem "A u nas nowe dziecko :) Przedstawiam Lenkę, cudownie wielorasową, która dołączyła do naszej gromadki trzy dni temu:)" 0heart.gif

A my miałyśmy cię właśnie halszka prosić w późniejszym czasie, żebyś nam zdawała relacje z FB o naszym słoneczku kochanym ????
Łzy poleciały mi ze szczęścia, pomimo tego, ze mamy relacje na bieżąco ????
Kokoszek ma podobno swoją stronę tez chyba na FB????
Link to comment
Share on other sites

A my miałyśmy cię właśnie halszka prosić w późniejszym czasie, żebyś nam zdawała relacje z FB o naszym słoneczku kochanym
Łzy poleciały mi ze szczęścia, pomimo tego, ze mamy relacje na bieżąco
Kokoszek ma podobno swoją stronę tez chyba na FB

 

Aguś, witaj w klubie, ja mam mokrą klawiaturę od łez

Link to comment
Share on other sites

nie mogę się napatrzeć na zdjęcia szalejącej,uśmiechniętej Lunki/Lenki  na podwórku 08icon_chick.gif a dzisiaj przez przypadek trafiłam na FB na Panią Agnieszkę ,która wystawiła zdjęcia dziewczynki pod tytułem "A u nas nowe dziecko :) Przedstawiam Lenkę, cudownie wielorasową, która dołączyła do naszej gromadki trzy dni temu:)" 0heart.gif

No właśnie Pani Agnieszka nam mówiła, że na FB będą zdjęcia i relacje, ale my nie facebookowe.

 

Kochani my się tak bardzo cieszymy, że znalazł się dom z takimi ludźmi, że trudno pisać.

Halszko znowu miałaś szczęśliwą rękę do ogłoszeń.

Powinnaś statystyki prowadzić ile bid z Twojej ręki poszło do DS :):)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze wiadomości z lenkowego domku z pozdrowieniami dla dogociotek:):)

 

"Witam :)
To my dziękujemy, dziękujemy bardzo za Lenkę, jest wspaniałym pieskiem, taka radosna i wesolutka. Moje chłopaki przy niej
to emeryci, he he. Lenka lubi pakować się na moje kolana, ale też polubiła swoje legowisko, co mnie bardzo cieszy. Widzę też,
że potrafi się odprężyć i zrelaksować. W stadzie pełna zgoda, nawet kot już się nie bulwersuje. :) Zamówiłam dla niej szelki i adresówkę.
Pozdrowienia dla wszystkich Lenkowych cioć,
Agnieszka"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze wiadomości z lenkowego domku z pozdrowieniami dla dogociotek:) :)

 

"Witam :)
To my dziękujemy, dziękujemy bardzo za Lenkę, jest wspaniałym pieskiem, taka radosna i wesolutka. Moje chłopaki przy niej
to emeryci, he he. Lenka lubi pakować się na moje kolana, ale też polubiła swoje legowisko, co mnie bardzo cieszy. Widzę też,
że potrafi się odprężyć i zrelaksować. W stadzie pełna zgoda, nawet kot już się nie bulwersuje. :) Zamówiłam dla niej szelki i adresówkę.
Pozdrowienia dla wszystkich Lenkowych cioć,
Agnieszka"

 

Eluś, podziękuj Pani Agnieszce za pozdrowienia i przekaż od dogocioteczek również moc gorących pozdrowień dla całej cudownej ludzko- psio-kociej rodzinki!!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam cały wątek, bardzo, bardzo dziękuję za wszystko co zrobiłyście dla Lenki (Lunki). Dzięki Wam i Waszym działaniom udało mi się ją znaleźć. A długo nie szukałam, bo jak podjęliśmy decyzję, że nie dom tymczasowy, tylko adopcja na stałe, to na Lenkę trafiłam od razu i szybko zadzwoniłam. Dalej to już wiecie. ;) Dziękuję, że nas wybrałyście,  czuję się wyróżniona, trochę speszyły mnie te pochwały, mój dom jest całkiem normalny a zwierzętą są częścią naszej rodziny. Lenka jest sunią wyjątkową. Nie sprawia żadnych problemów, Jest kontaktowa, przyjazna dla wszystkich stworzeń, zero agresji, nawet jak Gumiś wpycha mordkę do jej miski, by sprawdzić czy przypadkiem nie ma czegoś lepszego. :) Powiem Wam, że nakarmić na raz cztery ogoniaste istotki jest nie lada wyzwaniem. :) Lenka ślicznie siada, podaje łapkę, ale dla mnie najważniejsze jest nauczyć ją przywoływania,  musimy popracować nad skupianiem uwagi, bo bardzo rozkojarzona jest. Wszystko małymi kroczami się uda, jest z nami dopiero kilka dni. Nie interesują jej stojące buty, kapcie czy wiszące ubrania, nie ma skłonności do niszczenia i bardzo potrzebuje pieszczot. Dziewczyna idealna. :)

Pozdrawiam bardzo serdecznie,

Aga

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Pani Agnieszko,bardzo się cieszymy,że Pani zawitała na wątek Luneczki.Lunka była i jest cudowną,mądrą sunią,szybko się nauczy komend tylko trzeba dać jej czas i poświęcić jej czas.Luna sporo przeszła już w swoim życiu.Teraz na spokojnie będzie się docierać bo przecież to już na zawsze jest jej ostatnia przystań.Pozdrawiam serdecznie Panią i cały zwierzyniec proszę wymiziać.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale, że jest Pani z nami i bardzo cieszymy się że relacje będą z pierwszej ręki :)

Mała trafiła do wspaniałego domku...i żal tylko, ze nie  ma takich domów więcej dla tych wszystkich szukających miłości bied.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam cały wątek, bardzo, bardzo dziękuję za wszystko co zrobiłyście dla Lenki (Lunki). Dzięki Wam i Waszym działaniom udało mi się ją znaleźć. A długo nie szukałam, bo jak podjęliśmy decyzję, że nie dom tymczasowy, tylko adopcja na stałe, to na Lenkę trafiłam od razu i szybko zadzwoniłam. Dalej to już wiecie. ;) Dziękuję, że nas wybrałyście,  czuję się wyróżniona, trochę speszyły mnie te pochwały, mój dom jest całkiem normalny a zwierzętą są częścią naszej rodziny. Lenka jest sunią wyjątkową. Nie sprawia żadnych problemów, Jest kontaktowa, przyjazna dla wszystkich stworzeń, zero agresji, nawet jak Gumiś wpycha mordkę do jej miski, by sprawdzić czy przypadkiem nie ma czegoś lepszego. :) Powiem Wam, że nakarmić na raz cztery ogoniaste istotki jest nie lada wyzwaniem. :) Lenka ślicznie siada, podaje łapkę, ale dla mnie najważniejsze jest nauczyć ją przywoływania,  musimy popracować nad skupianiem uwagi, bo bardzo rozkojarzona jest. Wszystko małymi kroczami się uda, jest z nami dopiero kilka dni. Nie interesują jej stojące buty, kapcie czy wiszące ubrania, nie ma skłonności do niszczenia i bardzo potrzebuje pieszczot. Dziewczyna idealna. :)

Pozdrawiam bardzo serdecznie,

Aga

 

Pani Agnieszko, serdecznie witamy na wątku Lenki!!!

 

Dziękujemy za wspaniały domek dla ślicznotki!!!

 

Oby więcej było takich wspaniałych ludzi!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...