Jump to content
Dogomania

Lunka/Lenka ma wspaniały DS:) :) :)


AgusiaP

Recommended Posts

Podzielam wszystkie zdania i także jestem zachwycona zdjęciami. Chwalimy Chłopaków, ale przecież Luneczka to też pierwsza dama :)
Jesteście Państwo Wspaniałymi Zwierzolubami i faktycznie należałoby Państwa sklonować :D

Na tym wątku można się głęboko odstresować.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie pani Agnieszko :)

Nie ma pani pojęcia jak się ucieszyłam, jak Elunia powiedziała mi, że jest pani z nami na Dogo :) :) :)

Zdjęcia same mówią za siebie :)

Lenka lepiej trafić nie mogła :)

Witam, Dobry wieczór:) Fajnie tak spotkać się w wirtualnym świecie, zupełnie tak niespodziewanie. :) Lenka się u nas zadomowiła :) I mam nadzieję, że jej tu dobrze. Dzisiaj był dzień psiego SPA, chłopaki wykąpane, Lenka wyczesana, bardzo grzecznie pozwoliła  miziać się szczotką, super! Właśnie wgramoliła się na moje kolana i merda zadowolona ogonem waląc nim Kokosia po głowie, bo leży obok. :) A najbardziej cieszę się z tego, że cały zwierzyniec zaakceptował się, bez najmniejszych zgrzytów. Lenki pilnujemy, nie spuszczamy ze smyczy. Pozdrawiam. :)

Link to comment
Share on other sites

Podzielam wszystkie zdania i także jestem zachwycona zdjęciami. Chwalimy Chłopaków, ale przecież Luneczka to też pierwsza dama :)
Jesteście Państwo Wspaniałymi Zwierzolubami i faktycznie należałoby Państwa sklonować :D

Na tym wątku można się głęboko odstresować.

Luneczka, nasza Leneczka, to jak najbardziej pierwsza dama i chwalę ją w każdym poście, bo naprawdę jest za co :) Gdyby się dało, mogłybyście klonować ile wlezie ;)

Przepraszam, ale zapomniałam o tym multi cytowaniu ;)

Link to comment
Share on other sites

Luneczka, nasza Leneczka, to jak najbardziej pierwsza dama i chwalę ją w każdym poście, bo naprawdę jest za co :) Gdyby się dało, mogłybyście klonować ile wlezie ;)

Przepraszam, ale zapomniałam o tym multi cytowaniu ;)

Pani Agnieszko, sklonować to musimy Was, bo psów to mamy pod dostatkiem:):)

Link to comment
Share on other sites

Witam, Dobry wieczór:) Fajnie tak spotkać się w wirtualnym świecie, zupełnie tak niespodziewanie. :) Lenka się u nas zadomowiła :) I mam nadzieję, że jej tu dobrze. Dzisiaj był dzień psiego SPA, chłopaki wykąpane, Lenka wyczesana, bardzo grzecznie pozwoliła  miziać się szczotką, super! Właśnie wgramoliła się na moje kolana i merda zadowolona ogonem waląc nim Kokosia po głowie, bo leży obok. :) A najbardziej cieszę się z tego, że cały zwierzyniec zaakceptował się, bez najmniejszych zgrzytów. Lenki pilnujemy, nie spuszczamy ze smyczy. Pozdrawiam. :)


Pani Agnieszko dla nas, to spotkanie tu na Dogo to wspaniała niespodzianka :)
Wiadomości z domku na bieżąco, szczególnie w tych pierwszych dniach to marzenie :)

Co do tego, czy naszej Lence u Państwa jest dobrze, to ja nie mam najmniejszych wątpliwości, że tak jest :):):)dobrze to i tak mało powiedziane ;)
Proszę wyściskać całą gromadkę od nas i serdecznie pozdrowić męża :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...