Jump to content
Dogomania

Lunka/Lenka ma wspaniały DS:) :) :)


AgusiaP

Recommended Posts

Witam,

 

jestem na zaproszenie.

 

Stałej już nie dam rady dać, bo choć jeden "mój"  podopieczny ma DS, to już wczoraj tę deklarację dałam dla Chani od Ayame i  elik.

 

Poproszę o konto, wpłacę coś jednorazowo.

 

Witaj MALWA, dziękujemy z całego serca

 

proszę numer konta

 

Witaj Olenko, dziękujemy w imieniu Luneczki!!!

 

Jestem na zaproszenie u ślicznoty. Finansowo niestety nie mam jak pomóc.

 

Witaj!!!

Obecność i kibicowanie Lunce też bardzo potrzebne!!!

 

dziękuje Agusia za zaproszenie do tej ślicznoty!

ciesze się ogromnie, że zajęła miejsce po Zosi w dobrym miejscu:)

DS przyjdzie szybko, to pewne:) widziałam, że już halszka się zgłosiła do ogłoszeń, ale ja też zrobię jakieś na swoją rekę, bo tego nigdy za wiele no i wpłacę grosik...ale niestety dopiero pod koniec miesiąca:(

 

Witaj kiyoshi!!!

Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

 

Przyszłam na zaproszenie Gabi i AgusiP ,Lunka cudna,taka zwiewna i delikatna,teraz jestem kompletnie bez kasy,ale przypomnijcie mi w lutym o dzziewczynce

 

Witaj!!!

Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

 

Na pewno przypomnę, chyba, że Luneczka będzie już w DS (na co liczę)

 

Podrzucam Lunkę i tzrzymam kciuki za domek :)

 

Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

 

Dziękuję za zaprosz:) Tak się cieszę, że ta ślicznota już bezpieczna!!! Brawo za akcję :) Mam zablokowane zakichane konto, ale jak wyjaśnię kwestię w banku przeleję na sunię troszku grosza:) Poproszę o namiary gdzie słać kasiorkę.

 

Witaj Marysiu, wspaniale Cię widzieć u Lunki, dziękuję za deklarację!!!

Link to comment
Share on other sites

Sposobów jest kilka, ale jeden ci opiszę.

Otwórz sobie Dogomanię 2 razy w dwóch różnych oknach.

Kliknij na ikonki zmniejszające okna, tak żebyś obydwa okna miała otwarte na monitorze.

W jednym oknie wejdź w ustawienia i edytuj sygnaturę.

W drugim oknie miej np tą stronę, na której ja teraz piszę.

Przeciągnij mój banerek myszką do swojej sygnatury i zapisz:)

to ja tez skorzystam

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sposobów jest kilka, ale jeden ci opiszę.

Otwórz sobie Dogomanię 2 razy w dwóch różnych oknach.

Kliknij na ikonki zmniejszające okna, tak żebyś obydwa okna miała otwarte na monitorze.

W jednym oknie wejdź w ustawienia i edytuj sygnaturę.

W drugim oknie miej np tą stronę, na której ja teraz piszę.

Przeciągnij mój banerek myszką do swojej sygnatury i zapisz:)

Tego sposobu nie znałem i postanowiłem wypróbować. U mnie działa w połowie bo przeniosłem samą grafikę bez podlinkowania. Skuteczność tej metody pewnie zależy od przeglądarki. Ja mam Chrome.

Słyszałem, że Explorerem zwyczajnie można kopiować podlinkowane banerki.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że Myszka i Gabrysia  wszystkim już pięknie podziękowały, ale ja też chce jeszcze raz wszystkim ślicznie podziękować :calus: :calus: :calus:

 

Wieści od Paulinki są takie:)

Lunka jest bardzo grzeczna, ładnie przespała nockę, tylko jak piesek Paulinki ( znowu zapomniałam jak ma na imię) wstał to niuchała za nim :)

Paulinka wstała i wyszła z nimi jeszcze o 2giej w nocy na dwór, załatwiły się i wrócili do domu.

Lunka ładnie zachowuje czystość w domu ,nic nie niszczy, tylko jak Paulinka wyjechała dzisiaj z mężem na dwie godzinki do płakała pod drzwiami.

Paulinka wie to od teścia bo on mieszka pod nimi, ale mówiła, żeby się nie martwić ;) no nic zobaczymy będą robić próby i wychodzić z domu ;)

Teściu Paulinki zachwycony Lunką, jak wczoraj przyszedł do nich na górę Lunka ładnie się przywitała i domagała się pieszczot :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


 

Aha, dziękuję za informację. Wysłałam skromną jednorazową wpłatę. Postaram się za jakiś czas znowu coś podesłać, choć myślę że Lunka nie będzie długo czekać na domek :)

Kochana bardzo dziękujemy :calus: :calus: :calus:

 

Lunka jest przepiękna! Jeśli szybko nie znajdzie domu, to ja już nic nie rozumiem...

Ja też mam taką nadzieję Aniu ;)

Ja w sumie jak Lunka była jeszcze w schronisku korespondowałam przez OLX z panią z Bielska, która bardzo chciała ją adoptować, ale chciała wiedzieć jak zachowuje się w stosunku do  innych psów.

Pani ma goldenka Leosia.

Wtedy nie mogłam jej nic na ten temat powiedzieć a po Świętach pani do mnie napisała, że jest jej bardzo przykro, ale z nieoczekiwanych  powodów rodzinnych musi się wycofać z adopcji suni. Bardzo mnie też prosiła, żeby jej znaleść super dom.

Nie odzywała się na moją odpowiedź na OLX, więc myślałam, że nici z tego domku, ale wczoraj wieczorem pani się odezwała i napisała mi, że jak tylko będzie w Bielsku skontaktuje się za mną bo bardzo by chciała  dać naszej maleńkiej dom.

Na razie się nie cieszymy...

Lunka ma nawet niezły wynik wyświetleń na OLX, ale same wiemy, że ten wynik o niczym nie świadczy :(

 

http://olx.pl/oferta/czy-znajdziesz-miejsce-dla-mnie-u-siebie-CID103-ID89Ddf.html

 

Zaglądam do naszej Pięknotki.Grosik poleciał ;)

Wadziu wielkie dzięki :calus: :calus: :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...