Jump to content
Dogomania

Lunka/Lenka ma wspaniały DS:) :) :)


AgusiaP

Recommended Posts

Gabrysiu wielkie dzięki kochana :calus:

 

przybiegam do pięknoty. 

 

Witamy serdecznie :)

Zaglądam i ja.

 

Biedactwo :( jak tylko będę mogła dołożę grosik dla Lunki.

Bardzo dziękujemy :calus:

 

Jestem i ja,biedna niunia :( jest cudna i baaardzooo w moim typie ,mam nadzieję,że domki będą się biły o ślicznotkę. Jeśli będą potrzebne ogłoszenia to wiecie...

Powtarzam się, ale jak zawsze możemy na Ciebie liczyć ;) dzięki :calus:

 

Halszko jesteś kochana.

 

Aga dowiedziała się o suni od koleżanki.

 

Jakaś wstrętna baba wywaliła sunię i SM ją zabrała, a potem hycel odwiózł ją do schroniska.

 

Aga cały czas się zastanawiała, czy wyciągnąć sunię, bo dziewczyny mają w hotelikach Aiszę i Sarę, chore koty w BDT .

 

Ale wiecie jak to jest, gdy człowiek kieruje się najpierw sercem, a potem rozumem

U nas niestety serducho górą ;)

 

Link to comment
Share on other sites


 

Jestem u Lunki na zaproszenie Gabrysi.Luna jest śliczna,znajdzie domek tylko potrzeba troszeczkę czasu.Dobrze,że ją wyciągnęłyście,ona się boi,jest wystraszona bo znalazła się w niezbyt dobrych warunkach,jak trafi do DT,otworzy się,będzie wspaniałym psiakiem.

Jaka kwota jest potrzebna w utrzymaniu Lunki? Gdzie będzie przebywać w domu,czy w budzie?

 

Oczywiście w domu, będzie miała jednego towarzysza ;)

Dlatego tak bardzo nam zależało, żeby trafiła do Kasi lub Paulinki :)

Prawdopodobnie będzie to 300 zł miesięcznie ;)

Piękna! Jak ktoś mógł się pozbyć ślicznoty?! Mam nadzieję że szybko znajdzie domek. Niestety na obecną chwilę co nie mogę wspomóc groszem :( Ale będę trzymać kciuki!

Kciuki bardzo potrzebne ;)

 

Jednorazowo wpłacę  grosik,proszę o nr.konta

 

:calus: :calus: :calus:

Jestem na zaproszenie i widzę, że wątek będzie założony tylko na chwilę bo ile może taka piękność czekać na dom? :)

 

Obyś miał racje Maciuś ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Gabrysiu za zaproszenie - śliczna psinka i to piękne imię , do którego mam słabość ;)

Mam nadzieję, że nie będzie długo czekała na domek ...

My też mamy taką nadzieję ;)

Jestem u ślicznotki ! Będę zaglądać 

 

Zostaż z nami i śliczną Lunką ;)

Jeżeli będzie w domciu to bardzo się cieszę.Jakoś nie bardzo jestem szczęśliwa jak psiak trafia do DT, do budy,do boksu,kojarzy mi się to z zamianą schroniskową na to samo z tą różnicą,że ma może lepsze wyżywienie.Wiem,wiem będziecie krzyczeć ale takie mam odczucia.

Poproszę o dane do przelewu,wesprę Luneczkę grosikiem,stałą nie dam rady na razie.

Gabrysiu,jeżeli Ty jesteś skarbnikiem (teraz doczytałam) to mam Twoje dane do przelewu.

Bardzo dziękujemy kochana :)

 

Dostałam zaproszenie od Gabi.

No śliczna jest, ona taka powyżej kolana jest?, na to wygląda.

Cudne pejsiki ma.

Ona już była po sterylce?

 

Daj mi Gabi numer konta, grosik wyślę na Nowy Rok dla dziewczynki.

 

Jutro zobaczymy jakiej wielkości jest ta ślicznota.

Jest już po sterylce, ale jeszcze ma szwy.

Dziękuję Gabrysiu za zaproszenie - śliczna psinka i to piękne imię , do którego mam słabość ;)

Mam nadzieję, że nie będzie długo czekała na domek ...

Miałam dwie wiadomości o nią i dwa telefony.

Niestety nadal z domku nici...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie. A kiedy Lunka ma jechać do tego PDT? I w jakim ona jest wieku?

Proszę też o dane do wpłaty na pw, postaram się dorzucić jakiś grosz.

Jutro zaraz jak otworzą schronisko zabieramy ją do Bielska ;)

W schronisku ocenili ją na 6 lat.

Bardzo dziękujemy kochana :calus:

 

witam :) dzięki za zaproszenie. Sunieczka prześliczna :) co prawda na dzień dzisiejszy nie mogę wspomóc finansowo, ale postaram się wpłacić jakiś grosik po 10tym proszę o nr konta na pw. Pozdrawiam

 

Wielkie dzięki :calus:

Przyszłam z zaproszenia :)

Śliczna mała.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami :calus:

Ale ślicznota z Lunki :)

Witaj Anuś :calus:

Link to comment
Share on other sites

ale ona sliczna

niestety nie mam juz mozliwosci poki co wesprzec deklaracja

ale jakby co chetnie ofiaruje fanty na potecjalny bazarek

wiec jakby co z checia wespre fantami

 

Witaj kochana ;)

Oczywiście bardzo chętnie skorzystamy z fantów :)

Dzięki wielkie  :calus:

 

Zaglądam z zaproszenia, ale niestety nie mam jak pomóc-mam na własnym utrzymaniu 5 dużych psów i od miesiąca kolejnego tymczasowicza....

Oczywiście rozumiemy ;) ale zostań z nami ;)

 

przybywam z zaproszenia i zapisuje sunieczke

Witamy i ponownie zapraszamy :)

 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z zaproszenia, ale niestety nie mam jak pomóc-mam na własnym utrzymaniu 5 dużych psów i od miesiąca kolejnego tymczasowicza....

Witaj Norel!!!

 

Zostań proszę u Lunki!!!

 

przybywam z zaproszenia i zapisuje sunieczke

 

Wspaniale, że jesteś u sunieczki!!!

 

ale ona sliczna

niestety nie mam juz mozliwosci poki co wesprzec deklaracja

ale jakby co chetnie ofiaruje fanty na potecjalny bazarek

wiec jakby co z checia wespre fantami

 

Witaj milagros!!! Dzięki za propozycję fantów!!! Ja na razie mam fanty na bazarki dla innych piesków (wcześniej obiecałam).

 

Może ktoś jest chętny, by zrobić bazarek???

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja Gabrysiu u ślicznej Luni.Domek znajdzie,bo jest nie duża,tylko nie wiadomo,jaki ma charakter.Ale to już dt zda relacje.Ode mnie też poleci małe wsparcie.Anula zrobi pewnie jeden przelew :)

 

Witaj Bogusiu!!!

 

Bardzo dziękuję!!!

 

Właśnie na to liczymy, że gdy Lunka trafi do DT będzie można lepiej ją poznać, wtedy będzie łatwiej o domek

Link to comment
Share on other sites

Witaj Bogusiu!!!

 

Bardzo dziękuję!!!

 

Właśnie na to liczymy, że gdy Lunka trafi do DT będzie można lepiej ją poznać, wtedy będzie łatwiej o domek

Miałam jak wcześniej pisałam dwa telefony o nią i dwie wiadomości, każdy chciał wiedzieć coś więcej na jej temat a co ja mogę powiedzieć jak psina jest w schronisku a my na oczy jej nie widziałyśmy...

Link to comment
Share on other sites

Miałam jak wcześniej pisałam dwa telefony o nią i dwie wiadomości, każdy chciał wiedzieć coś więcej na jej temat a co ja mogę powiedzieć jak psina jest w schronisku a my na oczy jej nie widziałyśmy...

No tak,jutro troszeczkę będzie wiadomo jak się zachowuje,a za kilka dni jeszcze więcej będzie wiadomości i wtedy na spokojnie można będzie wybrać dla Lunki odpowiedni domek.Za jutro trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Miałam jak wcześniej pisałam dwa telefony o nią i dwie wiadomości, każdy chciał wiedzieć coś więcej na jej temat a co ja mogę powiedzieć jak psina jest w schronisku a my na oczy jej nie widziałyśmy...

Tak to już jest.Ludzie,którzy chcą zaadoptować bezdomniaka,mogą jechać do schroniska i wziąć takiego,jaki im wpadnie w oko.Natomiast chętni z ogłoszeń,chcą  o piesku wiedzieć,jak najwięcej.Ja również zadawałabym setki pytań,aby podjąć przemyślaną decyzję.

Co do bazarku,to ja mogę zrobić,ale tylko ze zrobionymi fotkami i wysyłką od osoby,która by chciała fanty podarować.Wiadomo,że inaczej nie moge,ze względu na swoje miejsce zamieszkania

Link to comment
Share on other sites

Tak to już jest.Ludzie,którzy chcą zaadoptować bezdomniaka,mogą jechać do schroniska i wziąć takiego,jaki im wpadnie w oko.Natomiast chętni z ogłoszeń,chcą  o piesku wiedzieć,jak najwięcej.Ja również zadawałabym setki pytań,aby podjąć przemyślaną decyzję.

Co do bazarku,to ja mogę zrobić,ale tylko ze zrobionymi fotkami i wysyłką od osoby,która by chciała fanty podarować.Wiadomo,że inaczej nie moge,ze względu na swoje miejsce zamieszkania

Masz rację Bogusiu, to musi być przemyślana decyzja, tylko często psiaki adoptowane ze schroniska wracają szybko do niego, właśnie dlatego, że za dużo o nich nie można powiedzieć.

No tak,jutro troszeczkę będzie wiadomo jak się zachowuje,a za kilka dni jeszcze więcej będzie wiadomości i wtedy na spokojnie można będzie wybrać dla Lunki odpowiedni domek.Za jutro trzymam kciuki.

 

Trzymajcie mocno :) Jak będziemy mieć ją w aucie dopiero odetchnę z ulgą ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Gabi za zaproszenie. Śliczna dziewczynka, mam nadzieję że szybko znajdzie wspaniały domek. Niestety w tym momencie nie mogę wesprzeć stałą deklaracją, ale jak tylko coś mi wpadnie do będę o Lunce pamiętać :D

 

Trzymam kciuki za jutrzejszy wielki dzień Lunki :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Gabi za zaproszenie. Śliczna dziewczynka, mam nadzieję że szybko znajdzie wspaniały domek. Niestety w tym momencie nie mogę wesprzeć stałą deklaracją, ale jak tylko coś mi wpadnie do będę o Lunce pamiętać :D

 

Trzymam kciuki za jutrzejszy wielki dzień Lunki :D

Bardzo dziękujemy :calus:

Link to comment
Share on other sites

No cudna ... :) co z tymi ludźmi jest nie tak ... chyba nigdy nie zrozumiem :(

Zaskórniaki trzymam dla Fifi ... ale dla Lunki też coś się znajdzie... najwyżej będę jadła tylko chleb z masłem... albo i bez ;) Gabi ślij na priv... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...