Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

Od Bambino z DT maja niedługo odjechać dwie starsze suczki, m.in z tego wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/135071-klusia-ma-już-deklaracje-i-szczęśliwie-dojechała-do-hoteliku-teraz-szukamy-ds/page-70  -może ona by przyjęła Tyczkę? Na ten watek trafiłam przypadkiem, nie wiem jakie są tam warunki finansowe i czy taki większy pies ma szansę na przyjęcie, może zapytajcie?

Link to comment
Share on other sites

Przypadkiem trafiłam na ten wątek. Przeczytałam... straszna bezsilność :(

Podejścia faceta i tej kobiety pewnie nie da się zmienić. A masz szansę czasem zamienić słowo z dziećmi? Może wśród nich któreś ma więcej empatii wobec zwierząt, albo da się im trochę otworzyć oczy...

Faktycznie, hotel za 450zł to duży koszt... a może się okazać, że sunia trafi tam na resztę swoich dni... ogromne zobowiązanie.

Poproszę nr konta, dorzucę się do karmy, którą nosisz tym biedakom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wczoraj zajrzałam na wątek Klusi, która była u Bambino; Dora zapytać Bambino o możliwość zaopiekowania się Tyczką i cenę? 

Zapytaj sharka.

Ale ja nie znam Bambino.Czy to hotelik czy dt?

Nie chcialabym dawac Tyczki do hoteliku.

Najlepiej gdyby dom znalazla,ale to chyba nierealne.Potrzebne sa ogloszenia.Moze w srode uda mi sie do niej zajrzec,dzisiaj bylam u Brysia.

A jak nie dom to moze dt  tam gdzie nieduzo psiakow.

Przepraszam,ze krece nosem.....ale chcialabym dla suni znalezc wspanialy domek,wiem co sunia czuje,albo przynajmniej mi sie zdaje,ze wiem.

Nie wyobrazam sobie zycia w ciemnosci,dlatego tak bardzo mi jej szkoda,a przeciez jeszcze starosc.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Drepczemy w miejscu...ja nie wiem jak jej pomóc . Może jednak zacznijmy zbierać deklaracje i szukajmy jakiegoś hoteliku. DORA czy nie znasz jakiejś sympatycznej emerytki, która zaopiekowałaby się Tyczką ? Oczywiście za opłatą , może ktoś by chciał w ten sposób pomóc i sobie i suni. Strasznie mi żal staruszki niechby  poznała świat z troszkę lepszej strony. Ja swoją deklaracje z 10zł podwyższę do 20zł miesięcznie . DORA jesteś bardzo dzielna - dbaj o siebie. 

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje elficzkowa.

Nie znam takiej emerytki,tak jak pisala mari,jest takich kobiet duzo,ale wola bezproblemowe zycie.

Tutaj tez takie sa,ale napewno nie pomoga.Zawsze mam problem z dt dla kotkow,bidulkow znalezionych zawsze w na granicy zycia i smierci.

Ale nikt nie pomoze,nawet nie zabierze na kilka dni.

A co mowic staruszke niewidoma...............

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje elficzkowa.

Nie znam takiej emerytki,tak jak pisala mari,jest takich kobiet duzo,ale wola bezproblemowe zycie.

Tutaj tez takie sa,ale napewno nie pomoga.Zawsze mam problem z dt dla kotkow,bidulkow znalezionych zawsze w na granicy zycia i smierci.

Ale nikt nie pomoze,nawet nie zabierze na kilka dni.

A co mowic staruszke niewidoma...............

 

 

dokładnie dlatego mam tyle psów - NIKT nie pomoże, jak sytuacja dramatyczna....

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

dokładnie dlatego mam tyle psów - NIKT nie pomoże, jak sytuacja dramatyczna....

Jeszcze gorzej, gdy pies jest bezpieczny, bo ktoś ma miękkie serce i weźmie go awaryjnie do siebie... mimo że nie może. To nikt nie pomoże. Skądś to znam...

Link to comment
Share on other sites

Zapytaj sharka.
Ale ja nie znam Bambino.Czy to hotelik czy dt?
Nie chcialabym dawac Tyczki do hoteliku.
Najlepiej gdyby dom znalazla,ale to chyba nierealne.Potrzebne sa ogloszenia.Moze w srode uda mi sie do niej zajrzec,dzisiaj bylam u Brysia.
A jak nie dom to moze dt  tam gdzie nieduzo psiakow.
Przepraszam,ze krece nosem.....ale chcialabym dla suni znalezc wspanialy domek,wiem co sunia czuje,albo przynajmniej mi sie zdaje,ze wiem.
Nie wyobrazam sobie zycia w ciemnosci,dlatego tak bardzo mi jej szkoda,a przeciez jeszcze starosc.

 

Też nie znam Bambino.. jak 95 % ludzi na dogo ;) ale napisałam pw z zapytaniem, chociaż spróbuję się dowiedzieć o cenę i warunki, inaczej nie wiem jak pomóc :[ wszystko zostanie po staremu, a największe mrozy przed nami... na bezpłatne dt nie ma co liczyć

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Może psiaki by wzięła pod swoje skrzydła Fundacja ZEA z Zamościa? Tak sobie głośno myślę.

Sama ma sporo psów pod opieką... i kotów... obawiam się, że to takie pobożne życzenia :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...