Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

Wspaniale, że jest już u p. Ewy :)

40zł brakuje, ale zawsze nadrobi się bazarkami, wierzę w to :).

Dora, przydałby się na 1str post z rozliczeniami.

Link to comment
Share on other sites

Tak,brakuje juz tylko 40zl

Bardzo prosze kto dorzuci grosik????

 

No i........pojechala..........

dzisiaj o 9tej Tyczka pojechala do DT

ryczala ta kobieta,ryczlam ja.......

nigdy wiecej takich dramatow...............................

juz wczoraj wiedzialam,ze pojedzie,ale balam sie pisac,balam sie myslec......

mam tylko nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze

Cioteczki z Krakowa......ktora mieszka blisko? Kto moze odwiedzic Tynie i ja poglasiac?

Do weta jeszcze za wczesnie,nie ma takiej potrzeby,zeby na cito,niech Tyczka na razie pozna swoj dom i swoich nowych ludzi.

Koszt transportu  100zl

Nie mieszkam blisko,ale ją odwiedzę jeszcze w tym tygodniu, Jak się uda zabiorę do weta za jakiś czas. Nie martw się czuwamy. Kraków pod tym względem jest super. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Wam wszystkim,ze jestescie... :)
i tym,ktorzy pomogli finansowo.... :)
i tym,ktorzy nie mogli,bo maja deklaracje na inne bidulki
ale pokochali biedna Tyczunie..... :) i ciagle tutaj zagladaja....
Bardzo Wam dziekuje...... :)
Wiecie,ze bez pieniedzy niewiele mozna zrobic,nie pomoglabym Tyczce gdyby nie Wasze Kochane Serca... :)

Link to comment
Share on other sites

 

Napisany 25 styczeń 2015 - 14:33

Ja z zaproszenia. Tez wymieklam. Mam na utrzymaniu 8 psow(moje 2 wlasne utrzymuje Pan Maz), ale zaoferuje pomoc miesieczna w wysokosci 30 zl. Jesli ktorys z podopiecznych zostanie wyadoptowany, wtedy pomyslimy o dodatkowej pomocy

A KONTO?

 Bardzo dziekuje...... :)
a ja nie mam juz Ciebie wpisana na stala?
Link to comment
Share on other sites

 

Wspaniale, że jest już u p. Ewy :)

40zł brakuje, ale zawsze nadrobi się bazarkami, wierzę w to :).
Dora, przydałby się na 1str post z rozliczeniami.

 A z jakimi rozliczeniami Tyska?
Na razie nie mam co rozliczac.... :)
Jutro bede stalym deklarowiczom wysylac numer konta.
Tylko mam problem,bo wplaty za luty wezme na swoje konto,ale w marcu wyjezdzam na kilka miesiecy,i prosilabym,zeby ktos pomogl i udostepnil swoje konto.
Elik czy Ty moglabys?
Link to comment
Share on other sites

 

Bardzo zabiedzona, zaniedbana :(. Przespacerowała się po ogródku, po schodach trzeba ją było wnieść, no bo nie widzi biedulka, pani Ewa ją usadowiła na fotelu, wreszcie ma sunia ciepło i spokojnie.

 Tak,bedzie miala u p.Ewy dobrze.Chyba ma chore oczka, zaczerwienione,trzeba bedzie zapuszczac kropelki,przemywac.
I jest bardzo brudna,drapie sie.Ja mam kropelki,dostalam od happy_ wysle p.Ewie.
I beda zdjecia.Komu moge wyslac na maila?
Link to comment
Share on other sites

 
 A z jakimi rozliczeniami Tyska?
Na razie nie mam co rozliczac.... :)
Jutro bede stalym deklarowiczom wysylac numer konta.
Tylko mam problem,bo wplaty za luty wezme na swoje konto,ale w marcu wyjezdzam na kilka miesiecy,i prosilabym,zeby ktos pomogl i udostepnil swoje konto.
Elik czy Ty moglabys?

Wyślij jak najszybciej. Kto przyśle szybko to będą już za styczen. Ja już wysłałam.

Link to comment
Share on other sites

DORA to może szybko poszukaj kogoś, kto już teraz będzie zbierał kasę. Wydaje mi się, zę nie ma co mieszać wpłacającym że teraz Ty, za miesiąc ktoś inny, później znowu Ty. Chyba lepiej ten ktoś nowy niech zbiera a jak wrócisz to będziesz zbierała Ty...

Link to comment
Share on other sites

...wyjezdzam na kilka miesiecy,i prosilabym,zeby ktos pomogl i udostepnil swoje konto.
Elik czy Ty moglabys?

Doruniu kochana, orgomnie dziękuję za zaufanie :) Bardzo chciałabym pomóc. Mam słabość do starszych psiaków, zwłaszcza suczek, ale ja już prowadzę finanse sześciu psiaków na dogo. Tak trudno odmówić, gdy nikt nie chce, a kasjer potrzebny na wczoraj :(
Wiem, że konto potrzebne jak najszybciej, ale może jeden dzień zwłoki tak bardzo nie zaszkodzi. Umówmy się tak, że jeśli do jutra do 14-tej nikt nie podejmie się prowadzenia finansów suni, to zgodzę się przyjąć tą zaszczytna funkcję skarbnika.
Może tak być :) ?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 
 Tak,bedzie miala u p.Ewy dobrze.Chyba ma chore oczka, zaczerwienione,trzeba bedzie zapuszczac kropelki,przemywac.
I jest bardzo brudna,drapie sie.Ja mam kropelki,dostalam od happy_ wysle p.Ewie.

I beda zdjecia.Komu moge wyslac na maila?

DORA1012 z mojego doświadczenia ze staruszkami wynika, że nie można tak w ciemno kropelek stosować, na razie się wstrzymaj z wysyłką. Jeśli sunia na dodatek się drapie, jest brudna itd.. to wiadomo, że z wetem za bardzo czekać nie można. Mam nadzieję, że z pomocą koleżanki dysponującej autem uda mi się ją jeszcze w tym tygodniu (pod koniec) wziąć do weta.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje elik....:)

pytalam ali123,ale ona nie moze

zapytam handzie, moze ona bedzie mogla pomoc,jesli nie to skorzystam z Twojej pomocy,chociaz nie chcialabym obciazac Cie kolejnymi rozliczeniami.

Takze jeszcze bardzo Was prosze ....poczekajcie chwilke...jak porozmawiam z hadzia dam znac.

Na razie jest stala wplata od bakusiowej----20zl

Bardzo dziekuje.........:)

Innych wplat nie ma.

Link to comment
Share on other sites

DORA1012 z mojego doświadczenia ze staruszkami wynika, że nie można tak w ciemno kropelek stosować, na razie się wstrzymaj z wysyłką. Jeśli sunia na dodatek się drapie, jest brudna itd.. to wiadomo, że z wetem za bardzo czekać nie można. Mam nadzieję, że z pomocą koleżanki dysponującej autem uda mi się ją jeszcze w tym tygodniu (pod koniec) wziąć do weta.

Tez tak pomyslalam.Wprawdzie dzisiaj wyslalam kropelki,ale w takim razie bedzie miala p.Ewa dla innych psiaczkow.

Dziekuje Aga........:)

to czekamy na wizyte u weta.

P.Ewa juz wyslala zdjecia Tyni...a ja wyslalam Tysce.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, ja tylko prosze o Konto, poniewaz do tej pory nie dostalam danych do przelewu, a poza tym podwyzszam do 40 miesiecznie

Super dzięki za deklaracje :)
Bardzo proszę poczekaj jeszcze chwilkę, bo ważą się losy skarbnika :)

...jeszcze bardzo Was prosze ....poczekajcie chwilke...jak porozmawiam z hadzia dam znac...

Jeśli handzia się nie zgodzi, to ja będę skarbnikiem suni i prześlę Ci nr konta.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...