Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

AgaG, chyba nie ma problemu z tymi szelkami, już nie bądźmy tacy pryncypialni.

Tak ogromnie się cieszę, że dla trzech przynajmniej piesków zaczyna się nowe, dobre życie.Dwa cmentarne już też bezpieczne.Weszłam na FB Ergo, nie mam tam konta, nic nie napiszę, ale czytać będę.Selenga, dzięki bardzo.FB to teraz potęga, chociaż już tak jest rozbudowany, mnóstwo próśb o pomoc, ale Ergo na pewno się uda.W tak krótkim czasie udało się przecież zebrać sporo pieniędzy, a to jeszcze nie koniec, prawda?

Nie chciałaby zaczynać nowego roku od żali i pretensji, ale je mam i to się nie zmieni.Pisałam kiedyś na wątku na miau, że nie ufam fundacjom, spotkałam się z krytyką, że fundacje tak się starają, tyle mają pracy, tyle dobrego robią..itd.No, właśnie, tu powinna być ikonka "dobra, dobra, ja swoje wiem".Malutki kotek koczuje pod kościołem, fundacja obiecała go złapać.Zobaczymy.Zaczynam chyba reagować alergicznie na słowo "obietnica".

Ergo jest taki troszeczkę mój, bardzo mi zależało, aby mu pomóc i ogromnie jestem wdzięczna Wszystkim, którzy się do tego przyczynili.

Dzisiaj pierwszy dzień nowego roku, proszę, przyjmijcie życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, radości życia i jak najmniej takich dramatycznych sytuacji, a jeśli się zdarzą, to oby znowu wspólnymi siłami dało się naprawić zło.

Ewa.Tobie też wszystkiego najlepszego, tak dobrego, jak tylko Ty zasługujesz  - choćby za to, co robisz dla słabszych istot. Obyś miała jak najmniej tych biedaków do pomagania.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

agat21, bardzo dziękuję :calus: Najbardziej to chciałabym domki dla moich tymczasów, takiego zastoju jeszcze nie miałam, a tymczasuję już tyle lat.

A ja też wszystkim życzę jak najmniej zwierzaków w potrzebie.Tak mi się marzy kolejka chętnych do adopcji,wręcz lista kolejkowa, zapisy ..itd.Tak będzie, ale za kilka pokoleń może.

Co u Ergo? Trudno wymagać, aby Murka siedziała cały czas przy komputerze, to oczywiste, ale czekam na wieści.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Selenga posłałam Ci pw od AgiG.

Nie było akceptacji tej, nieznanej nikomu Fundacji, do zbiórki na Ergo.

Za finanse Ergo odpowiada AgaG i ona winna decydowac na czyje konto zbierać.

Skontaktuj się z AgaG i zmień tę fundację.

 

Stwierdzenie, że nikomu nieznanej jest trochę na wyrost, ja akurat tę fundację znam, jej szefową też i mam do niej zaufanie.

Ale konto będzie zmienione tak jak chciała AgaG - to ona tu decyduje.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko musisz zmienić datę, bo nie można udostępniać.

 

???? data jest od 1.01 do 31.03... status też jest publiczny...
to pierwsze moje wydarzenie więc mogłam coś przeoczyć, ale z tego co widzę sporo osób udostępniło już to wydarzenie więc chyba się daje to robić

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo Selenga za utworzenie wydarzenia dla Ergo na FB. :) Konto dla wydarzenia Ergo na FB zgodziła się udostępnić Murka, oczywiście konto hotelu, za  co jej bardzo dziękuję.

 

Nadal mam ogromne problemy z dogo. przepraszam, ale nie zawsze dochodzą mi pw, albo nie mi dochodzą odpowiedzi. :) Non stop pojawia mi się napis: "strona nie może być wyświetlona" :(

Link to comment
Share on other sites

agat21, bardzo dziękuję :calus: Najbardziej to chciałabym domki dla moich tymczasów, takiego zastoju jeszcze nie miałam, a tymczasuję już tyle lat.

A ja też wszystkim życzę jak najmniej zwierzaków w potrzebie.Tak mi się marzy kolejka chętnych do adopcji,wręcz lista kolejkowa, zapisy ..itd.Tak będzie, ale za kilka pokoleń może.

Co u Ergo? Trudno wymagać, aby Murka siedziała cały czas przy komputerze, to oczywiste, ale czekam na wieści.

 

Dużo masz kocików na tymczasie? 

Link to comment
Share on other sites

???? data jest od 1.01 do 31.03... status też jest publiczny...
to pierwsze moje wydarzenie więc mogłam coś przeoczyć, ale z tego co widzę sporo osób udostępniło już to wydarzenie więc chyba się daje to robić

No właśnie dziwne to, bo zazwyczaj widoczna jest data do kiedy aktualne jest wydarzenie, a tu jest data rozpoczęcia. Chyba tworząc wydarzenie wpisałaś datę dzisiejszą. Można to zmienić.
Można udostępniać wydarzenie udostępniając poszczególne zdjęcia. Na osi pojawia się całe wydarzenie.
Zwykle udostępnia się wydarzenie klikając w prostokąt po prawej stronie na samej górze wydarzenia.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do Murki. Ergo to pies idealny i bardzo w typie owczarka, nie tylko w z wyglądu. Najważniejszy jest dla niego kontakt z człowiekiem. Szuka go wcale nie tylko ze względu na smaczki, jedzonko, lecz po prostu dlatego, że tego kontaktu potrzebuje, Gdy podczas spacerów Murka się zatrzymuje, on też, gdy ona na cos zwraca uwagę, on ją naśladuje :) .

Jejku, jak on musiał cierpieć tam na tym łańcuchu będą psem tak kontaktowym i ciekawym świata.

 

Kupki psa (to wiem jeszcze z wczoraj) sa już lepsze, tak więc tabletki na pozbycie się nieproszonych gości z jelit zapewne podziałały. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No właśnie dziwne to, bo zazwyczaj widoczna jest data do kiedy aktualne jest wydarzenie, a tu jest data rozpoczęcia. Chyba tworząc wydarzenie wpisałaś datę dzisiejszą. Można to zmienić.
Można udostępniać wydarzenie udostępniając poszczególne zdjęcia. Na osi pojawia się całe wydarzenie.
Zwykle udostępnia się wydarzenie klikając w prostokąt po prawej stronie na samej górze wydarzenia.

Poprawiłam. To badziewie rzeczywiście nie zapisało daty zakończenia. pewnie dlatego, że wpisałam godzinę 23:59 a nie tak jak oni sobie ustalili co 15 min

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do Murki. Ergo to pies idealny i bardzo w typie owczarka, nie tylko w z wyglądu. Najważniejszy jest dla niego kontakt z człowiekiem. Szuka go wcale nie tylko ze względu na smaczki, jedzonko, lecz po prostu dlatego, że tego kontaktu potrzebuje, Gdy podczas spacerów Murka się zatrzymuje, on też, gdy ona na cos zwraca uwagę, on ją naśladuje :) .

Jejku, jak on musiał cierpieć tam na tym łańcuchu będą psem tak kontaktowym i ciekawym świata.

 

Kupki psa (to wiem jeszcze z wczoraj) sa już lepsze, tak więc tabletki na pozbycie się nieproszonych gości z jelit zapewne podziałały. :)

 

Kochany Erguś, no znowu się powtórzę, ale muszę: my wszystkie (i Aga, i Murka, i ja) byłyśmy w szoku, jaki on jest mądry i jak szybko się uczy, jak jest kontaktowy, mimo tych podłych lat dziczenia na łańcuchu. Jego samotność musiała być straszna! 

 

Dobrze, że robale się wynoszą ;)

Link to comment
Share on other sites

AgaG, chyba nie ma problemu z tymi szelkami, już nie bądźmy tacy pryncypialni.

Tak ogromnie się cieszę, że dla trzech przynajmniej piesków zaczyna się nowe, dobre życie.Dwa cmentarne już też bezpieczne.Weszłam na FB Ergo, nie mam tam konta, nic nie napiszę, ale czytać będę.Selenga, dzięki bardzo.FB to teraz potęga, chociaż już tak jest rozbudowany, mnóstwo próśb o pomoc, ale Ergo na pewno się uda.W tak krótkim czasie udało się przecież zebrać sporo pieniędzy, a to jeszcze nie koniec, prawda?

Nie chciałaby zaczynać nowego roku od żali i pretensji, ale je mam i to się nie zmieni.Pisałam kiedyś na wątku na miau, że nie ufam fundacjom, spotkałam się z krytyką, że fundacje tak się starają, tyle mają pracy, tyle dobrego robią..itd.No, właśnie, tu powinna być ikonka "dobra, dobra, ja swoje wiem".Malutki kotek koczuje pod kościołem, fundacja obiecała go złapać.Zobaczymy.Zaczynam chyba reagować alergicznie na słowo "obietnica".

Ergo jest taki troszeczkę mój, bardzo mi zależało, aby mu pomóc i ogromnie jestem wdzięczna Wszystkim, którzy się do tego przyczynili.

Dzisiaj pierwszy dzień nowego roku, proszę, przyjmijcie życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, radości życia i jak najmniej takich dramatycznych sytuacji, a jeśli się zdarzą, to oby znowu wspólnymi siłami dało się naprawić zło.

ja też swoje wiem i ufam tylko tym, których BARDZO dobrze poznałam i wobec których nie mam zastrzeżeń.  :). A jeśli chodzi o Ergo to oczywiście, że jest on troszeczkę Twój. Zapewniam Cię, że ja sto razy sprawdzę dom, który chciałby go adoptować.

Tobie też i wszystkim z wątku Ergusia życzę, aby ten Rok był Wspaniały.

 

NIESTETY NIE OTWIERAJĄ MI SIĘ PW. W RAZIE CZEGO PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY NA adres: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja jestem spokojna, jeżeli chodzi o przyszły domek Ergo, w ogóle o jego przyszłość.To dobre i mądre stworzenie.Jaki on teraz musi być szczęśliwy.Jest najedzony, jest mu ciepło, ale najważniejsze jest to, że jest kochany.Zwierzęta to czują, każda żywa istota potrzebuje nie tylko jedzenia i picia, ale właśnie uczucia.Moje kocie bezdomniaczki, wydawałoby się, że dzikunki, a biegną do mnie, ocierają się, podstawiają grzbiety do głaskania.Pies Maks. ten "firmowy" nie zacznie jeść dopóki nie poda mi łapy i go nie pogłaszczę.Pisałam już, że bardzo głodny Borys zostawi jedzenie i podbiegnie do mnie, kiedy go zawołam i będzie zachwycony tym, że go głaszczę i mówię do niego.Koty nigdy tak do końca nie zostały udomowione, mogą żyć na wolności, psy w żadnym wypadku.Są zależne od człowieka, od wieków są towarzyszami ludzi.Bardzo pasuje tutaj mój ulubiony cytat z "Małego Księcia", gdzie lis-fenek mówi "oswoiłeś mnie, a więc jesteś za mnie odpowiedzialny".To mądre i wydawałoby się oczywiste, a jak wielu ludzi o tym zdaje się nie wiedzieć, prawda?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Poprawiłam. To badziewie rzeczywiście nie zapisało daty zakończenia. pewnie dlatego, że wpisałam godzinę 23:59 a nie tak jak oni sobie ustalili co 15 min

Selenga,coś mi tu nie pasuje z tą datą...Prawidłowo powinna chyba być widoczna,data bez godziny.Tak widzę w innych wydarzeniach i tak miałam w moim,zresztą jedynym,które zrobiłam.Nie widzę też tam nr konta do wpłat,a jakaś osoba o nie pyta.Na wydarzeniu nic się nie dzieje,mimo udostępnienia.Nie wiem,czy to tylko tak u mnie jest,czy u innych też...?

 

EOT skoro da się udostępnić,to chyba jest ok....

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do Murki. Ergo to pies idealny i bardzo w typie owczarka, nie tylko w z wyglądu. Najważniejszy jest dla niego kontakt z człowiekiem. Szuka go wcale nie tylko ze względu na smaczki, jedzonko, lecz po prostu dlatego, że tego kontaktu potrzebuje, Gdy podczas spacerów Murka się zatrzymuje, on też, gdy ona na cos zwraca uwagę, on ją naśladuje :) .

Jejku, jak on musiał cierpieć tam na tym łańcuchu będą psem tak kontaktowym i ciekawym świata.

 

Kupki psa (to wiem jeszcze z wczoraj) sa już lepsze, tak więc tabletki na pozbycie się nieproszonych gości z jelit zapewne podziałały. :)

 

Ahhh ale cudny psiak, to i Domek będzie łatwiej znaleźć :)

Link to comment
Share on other sites

Selenga,coś mi tu nie pasuje z tą datą...Prawidłowo powinna chyba być jedna data widoczna,data zakończenia,bez godziny.Tak widzę w innych wydarzeniach i tak miałam w moim,zresztą jedynym,które zrobiłam.Nie widzę też tam nr konta do wpłat,a jakaś osoba o nie pyta.Na wydarzeniu nic się nie dzieje,mimo udostępnienia.Nie wiem,czy to tylko tak u mnie jest,czy u innych też...?

 

To moje pierwsze wydarzenie, ale internetowa to ja jestem zawodowo od początku internetu czyli od 30 lat i jak mam formularz do wypełnienia, to go raczej wypełniam zgodnie z tym co jest napisane że trzeba wpisać. Pokazało mi pole do wpisania daty, wpisałam, zapytało czy podam datę zakończenia więc ją wpisałam, chciało godzinę to też wpisałam zamiast wybrać z listy i tu chyba tkwił błąd bo nie zrozumiało i nie zapisało. Może się na FB coś zmieniło bo oni w kółko coś zmieniają.
A numer konta podam jak go dostanę.

Nie bardzo wiem co się ma dziać na wydarzeniu? Ludzie udostępniają, ja wpisuję wszystkie informacje o Ergo jakie się tu na forum pojawiają, pisze też agat21. Będzie dołączony bazarek, ale za chwilę, niech się jeszcze trochę osób na wydarzeniu zbierze.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam też wielkiego doświadczenia z fb, bo przez cała late zarzekałam się, że nie założę i koniec. Ale ostatnio się zdecydowałam, bo wiele ciekawych zwierzakowych akcji, manifestacji, spotkań jest ogłaszanych tylko tam. I w sumie tylko po to to konto mam. Do Ergusia na fb też będę zaglądać i zapraszać innych, mój TZ tk samo.

Link to comment
Share on other sites

Nic na fb nie doradzę. Nawet konta tam nei mam. I nie bardzo mam wiedzę, ochotę i umiejętność bywania tam.

Jakoś dla mnie to chaotyczne jest :oops:

ani ja nie doradzę, tez konta nie mam i nie zamierzam mieć. Niestety ale pomijając wszystkie inne kwestie, to potworny pochłaniacz czasu, a moja gromadka zwierząt jest na tyle duża i wymagająca, że po prostu nie mam możliwości jeszcze tam się udzielać. :)

Link to comment
Share on other sites

To moje pierwsze wydarzenie, ale internetowa to ja jestem zawodowo od początku internetu czyli od 30 lat i jak mam formularz do wypełnienia, to go raczej wypełniam zgodnie z tym co jest napisane że trzeba wpisać. Pokazało mi pole do wpisania daty, wpisałam, zapytało czy podam datę zakończenia więc ją wpisałam, chciało godzinę to też wpisałam zamiast wybrać z listy i tu chyba tkwił błąd bo nie zrozumiało i nie zapisało. Może się na FB coś zmieniło bo oni w kółko coś zmieniają.
A numer konta podam jak go dostanę.

Nie bardzo wiem co się ma dziać na wydarzeniu? Ludzie udostępniają, ja wpisuję wszystkie informacje o Ergo jakie się tu na forum pojawiają, pisze też agat21. Będzie dołączony bazarek, ale za chwilę, niech się jeszcze trochę osób na wydarzeniu zbierze.

Selenga,to bardzo dużo co robisz dla Ergo :) Wydarzenie i do tego bazarek na fb,to nie jeden,ale dwa "smoczyska" do pokonania! Wielkie uznanie,że się tego podjęłaś :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...