Jump to content
Dogomania

Rozpacz w ciapki-Pająk, Pajączek odszedł.....


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze, dostałam smsa, że dziadzio ma rozwolnienie i w dodatku jak się złatwia to łazi i opaskudza cały teren... jakoś nie brzmiało to za dobrze:shake: Napisałam, że może to zmiana diety, a może stres... Jutro zadzwonię (jeśli jakimś cudem doładuję telefon:roll: ) i się dowiem szczegółowo co i jak:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Kurcze, dostałam smsa, że dziadzio ma rozwolnienie i w dodatku jak się złatwia to łazi i opaskudza cały teren... jakoś nie brzmiało to za dobrze:shake: Napisałam, że może to zmiana diety, a może stres... Jutro zadzwonię (jeśli jakimś cudem doładuję telefon:roll: ) i się dowiem szczegółowo co i jak:cool1:[/quote]
A u Ciebie nie miał rozwolnienia ? Nie bardzo rozumiem co znaczy " łazi i opaskudza cały teren " . Leje się z niego czy jak ?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Kurcze, dostałam smsa, że dziadzio ma rozwolnienie i w dodatku jak się złatwia to łazi i opaskudza cały teren... jakoś nie brzmiało to za dobrze:shake: Napisałam, że może to zmiana diety, a może stres... Jutro zadzwonię (jeśli jakimś cudem doładuję telefon:roll: ) i się dowiem szczegółowo co i jak:cool1:[/QUOTE]
cholera, może to po prostu zmiana diety! mój pies -staruszek nie mógł mieć nic innego wprowadzonego do codziennych posiłków, bo od razu reagował rozwolnieniem, pomagały podawane enzymy trzustkowe - lipancrea dodawane codziennie do jedzenia, Pajączek miał jakoś zmienione trochę próby wątrobowe- może coś tłustszego było w jedzeniu i tak zareagował

[QUOTE]Kam! Jakie piękne to allegro!!![/QUOTE]
:oops: dziękuję

Link to comment
Share on other sites

ooh taak, przygarnela.. a wygladalo to mniej wiecej tak..

Siedze sobie w biurze, rozmawiam z pracowniczka, nagle patrze- Magdy nie ma.. 5 min, 10... mysle- pojde sie rozejrzec, gdzie sie podziala.. po chwili Magda wychodzi z malym kociakiem na rekach..

-Co to ??- oczy wielkie jak stad do Warszawy

-Kotek maly..

-Ty chyba nie..?

-Wlasnie tak...

-Magda...

-Młoda będzie miała towarzystwo.. jeden kot więcej czy mniej, to już nie robi różnicy :lol:

I tym oto sposobem w domu ciotki Ulv zrobil sie autentyczny folwark zwierzecy...

Ja osobiscie SZCZERZE PODZIWIAM ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...