Jump to content
Dogomania

Rozpacz w ciapki-Pająk, Pajączek odszedł.....


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dzisiaj z Pajączkiem u weta i jego zachowanie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.Dosłownie wyrywał mi się z rąk, tak bardzo chciał iść sam.. a jak już dostał speed'a to musiałam dość koonkretnie przyspieszyć kroku, żeby go dogonić :evil_lol: :evil_lol: W gabinecie widząc strzykawkę uznał, że musi bronić się przed "bezwzględnymi oprawcami" i doszło do zęboczynów :diabloti: Całe szczęście, że te zęby są jakie są.. :lol: Poza tym ten "mało kontaktowy dziadek", gdy tylko się do kogoś przekona, poczuje odrobine ciepła, robi się prawdziwą przytulaną.. no jest po prostu "do rany przyłóż".
Zasługuje na najlepszy na świecie dom, w którym wreszcie poczuje się kochany i doceniony.Miejmy nadzieję, że mu się poszczęści.

Pająk zmienia dzisiaj miejsce tymczasowego lokum, ale o szczegółach podejrzewam napisze Ulv jak dorwie się do komputera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Jak bardzo zapsiona i zakociona? :diabloti:[/quote]
To liczymy
tymczasowicze:
Aksica na wózku
Kotek
Suńka mała
Dzidek Pająk
gołąb

domownicy
psiak Pałek
Kocio
Królik

Nie wiem czy jakiegoś zwierza nie pominełam:oops:

Tylko, ze Ulv jest bez zadnego zrodła finansowania :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yewcia1']To liczymy
tymczasowicze:
Aksica na wózku
Kotek
Suńka mała
Dzidek Pająk
gołąb

domownicy
psiak Pałek
Kocio
Królik

Nie wiem czy jakiegoś zwierza nie pominełam:oops:

Tylko, ze Ulv jest bez zadnego zrodła finansowania :-([/quote]
Dopisz świnkę:evil_lol: bo już jest... A gołębie są dwa;) Do tego pilotuję (i finansuję ze skarpetki) leczenie Kongi, bo jednak ma nużycę...

A "najśmieszniejsze" jest to, że w tej chwili trochę mi się życie rypło i nie mam żadnych dochodów:shake:

A w temacie- zaraz zabieram dziadka Pajączka, jedzie dzięki Bea na tymczas do Oławy, co oczywiście nie zmienia faktu że starszy pan szuka kochającego domu z miękkim kocykiem i własnym ludziem do miziania:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze tęsknię, polubiłam szkielecika:roll: żeby nie plany wyjazdowe, to chyba by został u mnie w DT...



A to fotki z wczoraj:
[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7232/image004qh4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5399/image006qa4.jpg[/IMG]

To jest pies, którego stan juz się poprawia:shake: Nie wiem, co za parszywiec go tak skrzywdził- ale gdyby nie trafił do schroniska, już by nie żył...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...