Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

cuciola,
200 zł za spotkanie ??!!
Gdzie tak zdzierają ?
W Białymstoku, byłam kilka razy na szkoleniu w klubie Alpi - u Pani Bendiuk. Babka zajmuje się szkoleniami i w swoim życiu przeszła przez różne typy szkoleń - kolczatki, szarpania za grzbiet i została przy klikierze:). Cały kurs szkolenia - I etap to chyba jakieś 400 zł.
Niestety nam zabrakło czasu i konsekwencji nad czym ubolewam i troszkę się udało go podszkolic. Poza tym, ponieważ pies jest ślepy, trochę dłużej mu zajmuje czasu wyłapanie o co chodzi. I do tej pory na smyczy ciąąąągnie jak cholera :) Nie rozumie o co nam chodzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']cuciola,
200 zł za spotkanie ??!!
Gdzie tak zdzierają ?
W Białymstoku, byłam kilka razy na szkoleniu w klubie Alpi - u Pani Bendiuk. Babka zajmuje się szkoleniami i w swoim życiu przeszła przez różne typy szkoleń - kolczatki, szarpania za grzbiet i została przy klikierze:). Cały kurs szkolenia - I etap to chyba jakieś 400 zł.
Niestety nam zabrakło czasu i konsekwencji nad czym ubolewam i troszkę się udało go podszkolic. Poza tym, ponieważ pies jest ślepy, trochę dłużej mu zajmuje czasu wyłapanie o co chodzi. I do tej pory na smyczy ciąąąągnie jak cholera :) Nie rozumie o co nam chodzi :)[/quote]
Cuci mieszka we Wloszech :razz:

Link to comment
Share on other sites

Aleb, dawaj foty :-) Trzeba poznać konkurencje :diabloti:

A co do szkolenia, to ja swoje goldenice układam sama i nie narzekam. Czytam, ogladam filmiki, podpatruje innych i wyciągam to co dla mnie i moich psów będzie najlepsze. A jeżeli miałabym iść do szkoleniowca to majac też już sporą wiedze chciałabym z nim współpracować, a nie tylko ślepo słuchać jego poleceń, a niestety do tego większosć szkoleń się ogranicza :shake:

Link to comment
Share on other sites

W Chorzowie będziemy mieli nasze pierwsze urodzinki :lol: Tosca jest równo z 10 września. Dlatego licze na jakiś prezent od sedziego :eviltong:
Jak chcesz zobaczyć fotki "małej" to wejdz sobie na goldenfoto i wpisz w wyszukiwarke POEZJA Golden Gaj. Najaktualniejsze zdjęcia są z Legnicy.
A ile twoja sunia ma miesięcy? Była już wystawiana?

Link to comment
Share on other sites

Cześć :) Właśnie usiłuję się tutaj trochę rozeznać, ale ciężko mi to idzie...
Jak zobaczyłam ile stron jest do przeczytania, to zrezygnowałam i skoczyłam od razu na koniec :D
Myślę, że mój czarnuszek Wam się podoba ;)
Pozdrowienia dla wszystkich Labciów i Goldenków :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko szybko melduję, że internet odłączony, bo zmieniamy na inny :) Wracam do Was jakoś za tydzień-dwa tygodnie :) mam nadzieję, że będę miała dużo do czytania!

PS. Zabawa z kilkerem fajnie wychodzi ;) Doc automatycznie siada, jak ja staje, umie się kłaniać, podawać na "słowo" 3 rzeczy pachnące inaczej, leżące obok siebie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...