Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Guest awaldi

Powiedzmy, że będzie dwojga imion, Misio Troja ;)

 

Jest fantastyczna. Mądra i łagodna.

Tytuł magistra to jedyne, czego jej brakuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to pigmentum Castellani. Dawny, ale skuteczny lek dermatologiczny. A to zielone - to ani chybi Oxytet spray

 

konfirm - bardzo dziękuję za oświecenie w tej materii. Pytania o kolor słyszymy już od jakiegoś czasu, powtarzamy to, co powiedzieli nam pracownicy - czyli że to "na pchły" - czyli ogólniej rzecz biorąc, na choroby skórne, ale na fb ludzie wolą utrzymywać, ze to "na pewno po pogryzieniach", mimo że tłumaczymy, ze akurat te psy nie były pogryzione.

 

A tak - to jak dla mnie wszystkie psy moga być fioletowe, byle byłyby leczone.

Link to comment
Share on other sites

Pigmentum Castellani, sama stosowałam  na ropne zmiany skórne - hot spoty, zapalenie mieszków włosowych itp.  Znajoma ludzka dermatolożka starej daty, mówiła mi, że nie ma miejscowego lepszego leku dla psa, niż ten.

http://www.doz.pl/leki/p710-Pigmentum_Castellani

A Oxytetem psikają znajomi weci na rozległe zmiany w APZS - z dobrym skutkiem.

Link to comment
Share on other sites

Avangarda jest tak podobna do naszej Pandy, z pysia, że musiałam się upewnić, że Pandziocha leży obok...

 

Nie weźmiemy 3 dużego psa do 40m mieszkania (niedługo się przeprowadzamy...), ale może da się jej jakoś pomóc wirtualnie?

Link to comment
Share on other sites

Chciałam Wam powiedzieć, że dzisiaj rezerwuję Odysa na transport do Warszawy w najbliższy weekend. Będzie można zmienić w ogłoszeniu wyróżnionym poprostu miejsce Odysa i nr kontaktowy. :) Jutro Goldi wiozę do Bytomia do nowego domku :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...