Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

my nie odpowiadamy za to, komu psy są wydawane. O tym, że jadą do Emira dowiedziałyśmy się po fakcie, jak psy były w drodze. Pani Grażyna S.-K. ani słowem nie wspomniała, że psy mają jechac do Emira.

Nie wiem czym kierował się Emir wybierając te a nie inne psy. Zwykle fundacje albo specjalizują się w jakiejs rasie, albo wyciągają te najbardziej potrzebujące. Faktem jest, że psy z jednego schroniska pojechały do drugiego.
Osobiście nie znam realiów Emira, ale korzystam z google i skoro o Emirze jest tyle niezbyt pochlebnych wpisów, to coś jest na rzeczy - nie mówiąc o pozakulisowych plotkach (w każdej plotce jest ziarnko prawdy...)

Dziękuję za odpowiedź.

Troszkę wczoraj poszperałam i mam już jakieś pojęcie.

Przykro mi , bo myślę,że po ogłoszeniach ,dosyć szybko znalazł by domek cudny Burgund.

Na fb przestałam się wypowiadać,bo jad i wulgarność osób ze strony Emira są niegodne dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

Mufka,radosny psiaczek,biega jak malutki koziołek.

Cudne.

Marysiu,żałuję,,że ja nie tak "płynnie" poruszam się po necie.

 

Grażyno z moją "płynnością" też różnie bywa ;) Szczególnie na fb bo nie mam tam konta więc mogę widzieć tylko cześć rzeczy.

A to zdjęcie Mufki znalazłam przez zupełny przypadek a że jest takie radosne to chciałam podzielić się nim z Wami :)

Link to comment
Share on other sites

Halo dziewczyny POTRZEBA JEST WASZA POMOC!!!! KTO MOŻE ODEBRAĆ I PRZENOCOWAĆ BULIONA???? JEDNĄ NOC!!! MAMY TRANSPORT DLA NIEGO W NIEDZIELĘ DO NOWEGO DOMU DO OŚWIĘCIMIA !!! BŁAGAM POMÓŻCIE! JA ZABIERAM PSA Z TRANSPORTU I WIOZĘ DO HOTELIKU I ZABIERAM WERĘ DO NOWEGO DOMU, A POTEM PÓŁ Nocy MAM IMPREZĘ URODZINOWĄ MACOCHY I DWA PSY W DOMU. JEDNA NOC!!! PROSZĘ!!!



POTRZEBNA POMOC!

W sobotę 07 lutego będzie transport psów do Warszawy. Na Buliona czeka dom w Oświęcimiu. Poszukujemy osoby, która odbierze Buliona w sobotę w Markach i przetrzyma go do niedzieli w południe.

Link to comment
Share on other sites

dopiero dotarłam do domu...

już odpisuję odnośnie Buliona. Trzeba go odebrać w Markach i przenocować do niedzieli w południe. Pan, który będzie go przewoził dalej będzie przejazdem w Warszawie (przyjedzie w sobotę i będzie nocował na Ursynowie) i w niedzielę przyjedzie po niego. Potrzebuję adres i numer telefonu osoby, która zaopiekuje się Bulionem. Przekażę go panu Zbyszkowi i odwrotnie - podam numer do pana Zbyszka, żeby móc się bezpośrednio kontaktować.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny będzie jeszcze 10 ogłoszeń dla Radysiaków.

Tzn są tylko jak się dziewczyny ogarną z obecnymi.

Będzie jedno wyróżnienie.

Miało być dla Burgunda,ale w związku z zaistniałą sytuacją wybierzcie tego który najbardziej potrzebuje.

Nie wiem czy Gawiazdkę już ogłaszamy ,albo zostawić dla Murki.

Ja strasznie kocham te wielkopsy,ale Wy lepiej się orientujecie który potrzebuje najbardziej.

Może Sezam.......aj same zadecydujcie.

Link to comment
Share on other sites

Wyjeżdżam dziś na tydzień, wracam w piątek w nocy, muszę logistycznie sobie to wszystko ułożyć, postaram się na wyjeździe wejść na dogo i dam znać co i jak. Na wszelki wypadek szukajcie równolegle jeszcze noclegu dla Bulionika. Bo niech mi się coś z powrotem zmieni lub przesunie - i będzie kłopot.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wyjeżdżam dziś na tydzień, wracam w piątek w nocy, muszę logistycznie sobie to wszystko ułożyć, postaram się na wyjeździe wejść na dogo i dam znać co i jak. Na wszelki wypadek szukajcie równolegle jeszcze noclegu dla Bulionika. Bo niech mi się coś z powrotem zmieni lub przesunie - i będzie kłopot.

 

Napisz proszę prywatną wiadomość do Kingi albo Psy z Radys z nr telefonu do siebie, to będziemy sie odzywać 

Link to comment
Share on other sites

 

Kochani, jak jest z ogłoszeniami? pojawiają się nowe psiaki, ja je wrzucam póki co na olx i tutaj.

 

Ja czekam na bazarek bo z tego co czytam to Ziutka ma mase pracy z już zgłoszonymi psami.
Wykupię 10 pakietów tak, ze mozna już przygotowywać następne psy do ogłoszeń.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...