Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

14 godzin temu, kiyoshi napisał:

MIKROB - dostał takie imię, bo niewiele większy od mikroba. Nie dość, że mały, to jeszcze bida z nędzą; ponieważ na smyczy nie potrafi chodzić, szalał przy łapaniu - a przez młynki, kręcone w smyczowym amoku, utytłał się cały na dodatek. Ale na szczęście Mikrob nie jest dzikim, niesocjalnym psem. Ogarnie się, bo przeciwko ludziom nie ma nic - tylko jak ma się, proszę państwa, takie gabaryty, a na dodatek było się wcześniej (najprawdopodobniej) wiejskim psem, któremu o takich wynalazkach, jak smycz, nawet się nie śniło, to trudno wymagać, aby się stanęło do zdjęć jak na ringu wystawowym. Dlatego Mikrob (nawet na rękach) powyginał się jak chiński paragraf. Sami rozumiecie: potrzebuje domu, w którym poczuje się bezpiecznie, aby stanął odważnie na wszystkich nogach i aby mógł okazać, jak bardzo was lubi. Mikrob ma ok. 4 - 5 lat. KOJEC: X - 6 uwaga: w schronisku będzie identyfikowany bez numeru

Link do albumu: https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1045043142349567

mi3.jpg.67206ffccdcd823f1fb2b5fc692a5790.jpg

 

O rany jaka bida przerażona...

Link to comment
Share on other sites

Kolejna porcja cudnych psiaków...i kolejne pytanie, któremu z nich sie uda? nadzieja umiera ostatnia....

Jestem wstrąśnięta, oglądałam UWAGE (oglądał ktoś?) mam taką złość w sobie teraz, że .... Boże, dokąd zmierza ten świat, skąd taka patologia się bierze na świecie...dlaczego, za co to wszystko?

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, kiyoshi napisał:

Kolejna porcja cudnych psiaków...i kolejne pytanie, któremu z nich sie uda? nadzieja umiera ostatnia....

Jestem wstrąśnięta, oglądałam UWAGE (oglądał ktoś?) mam taką złość w sobie teraz, że .... Boże, dokąd zmierza ten świat, skąd taka patologia się bierze na świecie...dlaczego, za co to wszystko?

Tak.. kolejni pokazani światu. Teraz tylko od "świata " zależy, który wyjedzie, a od szczęścia, który dożyje...

Uwagi nie oglądałam...i chyba nie chcę. Za dużo cierpienia widzę tutaj na wątku.:(

Tyska to samo napisałam na fb. Kleksik to młodszy brat Fejsika vel Zefirka, nawet ma taką samą bródkę...  

 

Link to comment
Share on other sites

Boję się zaglądać na wątek, bo mam taką rozterkę... boziu, któremu pomóc, któremu?!? :( 

Uwagi nie oglądałam. Podejrzewam, że znowu o maltretowaniu najsłabszych?.. czyli zwierząt? Nie wiem już jak sobie radzić, żeby nie zwariować. Po filmie dokumentalnym o transporcie żywych zwierząt i potem ich "uboju" jak eufemistycznie się to nazywa, obejrzanym kilka miesięcy temu w Dokumencie tvn, nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Autentycznie chciałam, żeby cały ten świat szlag trafił i to jak najszybciej. 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, agat21 napisał:

Boję się zaglądać na wątek, bo mam taką rozterkę... boziu, któremu pomóc, któremu?!? :( 

Uwagi nie oglądałam. Podejrzewam, że znowu o maltretowaniu najsłabszych?.. czyli zwierząt? Nie wiem już jak sobie radzić, żeby nie zwariować. Po filmie dokumentalnym o transporcie żywych zwierząt i potem ich "uboju" jak eufemistycznie się to nazywa, obejrzanym kilka miesięcy temu w Dokumencie tvn, nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Autentycznie chciałam, żeby cały ten świat szlag trafił i to jak najszybciej. 

Agatko, któremu nie pomożesz to będzie to zycie uratowane...to jedno, lub AŻ to jedno....

co do reszty Twojej wypowiedzi to rozumiem Cie w sposób absolutny, wiesz dlaczego, te same myśli, ideologia...cierpienie

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, agat21 napisał:

Boję się zaglądać na wątek, bo mam taką rozterkę... boziu, któremu pomóc, któremu?!? :( 

Uwagi nie oglądałam. Podejrzewam, że znowu o maltretowaniu najsłabszych?.. czyli zwierząt? Nie wiem już jak sobie radzić, żeby nie zwariować. Po filmie dokumentalnym o transporcie żywych zwierząt i potem ich "uboju" jak eufemistycznie się to nazywa, obejrzanym kilka miesięcy temu w Dokumencie tvn, nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Autentycznie chciałam, żeby cały ten świat szlag trafił i to jak najszybciej. 

Jak dobrze Cię rozumiem... 

Po obejrzeniu "Lessi wróć " ryczalam kilka dni. Potem w bodajże siódmej klasie zobaczyłam program Animalsów o uboju świń... powtórka. Efekt przestałam jeść mięso (drób, wieprzowina, cielęcina itp), ryby (wiem, to też mięso). Po kilku latach wróciłam do ryb. Mięsa, nie jem już ćwierć wieku i żyję. Okrutny ten świat, okrutny... I myśl ta sama, koniec świata będzie wybawieniem dla tych wszystkich istot...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Kolejna porcja cudnych psiaków...i kolejne pytanie, któremu z nich sie uda? nadzieja umiera ostatnia....

Jestem wstrąśnięta, oglądałam UWAGE (oglądał ktoś?) mam taką złość w sobie teraz, że .... Boże, dokąd zmierza ten świat, skąd taka patologia się bierze na świecie...dlaczego, za co to wszystko?

Moja mama oglądała. Jest wstrząśnięta. Jest tzw zwykłym człowiekiem psa nigdy nie miała. To ja jestem tzw rodzinną psiarą.

Była w szoku jak ludzie na wsi traktują psy.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ainana napisał:

Jak dobrze Cię rozumiem... 

Po obejrzeniu "Lessi wróć " ryczalam kilka dni. Potem w bodajże siódmej klasie zobaczyłam program Animalsów o uboju świń... powtórka. Efekt przestałam jeść mięso (drób, wieprzowina, cielęcina itp), ryby (wiem, to też mięso). Po kilku latach wróciłam do ryb. Mięsa, nie jem już ćwierć wieku i żyję. Okrutny ten świat, okrutny... I myśl ta sama, koniec świata będzie wybawieniem dla tych wszystkich istot...

ooo...proszę bardzo:) my z Agatą też bezmięsne, plus beznabiałowe :D super !

2 minuty temu, uxmal napisał:

Moja mama oglądała. Jest wstrząśnięta. Jest tzw zwykłym człowiekiem psa nigdy nie miała. To ja jestem tzw rodzinną psiarą.

Była w szoku jak ludzie na wsi traktują psy.

moje przytulisko jest na wsi, ale takiego okrucieństwa naprawde NIGDY nie widziałam nawet na "głebokiej" wsi. Te osoby powinny wszystkie zostać skazane na ciężkie roboty, bo samo więzienie to za mało....Żałuje, że oglądałam ten program. Mam naprawde wielką agresje teraz w sobie.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, uxmal napisał:

Moja mama oglądała. Jest wstrząśnięta. Jest tzw zwykłym człowiekiem psa nigdy nie miała. To ja jestem tzw rodzinną psiarą.

Była w szoku jak ludzie na wsi traktują psy.

Dobrze, ze sa ludzie, którzy pokazują ta krzywdę, otwierają oczy. Dzięki nim taki zwykły Jan Kowalski może zobaczyć co się dzieje tuż obok... 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

ooo...proszę bardzo:) my z Agatą też bezmięsne, plus beznabiałowe :D super !

moje przytulisko jest na wsi, ale takiego okrucieństwa naprawde NIGDY nie widziałam nawet na "głebokiej" wsi. Te osoby powinny wszystkie zostać skazane na ciężkie roboty, bo samo więzienie to za mało....Żałuje, że oglądałam ten program. Mam naprawde wielką agresje teraz w sobie.

to może ją uspokoję, że to jakąś patologię pokazali. W sumie jeśli "przywódca grupy" jest pato to ciągnie w swoja stronę :( W szoku jest kobieta. Długo jej  w Polsce nie było chyba czegoś takiego nie widziała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...