Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Bardzo się cieszę, że Sawanna już niedługo będzie na swoim i dzięki temu szansę dostanie Wera :)

 

Ja jeszcze napiszę, że do "listy transportowej" została dopisana mała Pepitka, która... przyjedzie do mnie na DT. Wyraz jej oczu na zdjęciach nie dawał mi spokoju, trudno najwyżej będziemy mieli na święta 8 psów w domu :megagrin: Jakoś damy radę ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też kocham Marysię O chociaż osobiście jej nie znam :megagrin:

Kocham wszystkich ludzi co pomagają biednym zwierzaczkom.

Sama bardzo ubolewam,że nie mogę nawet na tymczas wziąć biedactwa.

Moja CTR-ka niestety nie toleruje towarzystwa. :nonono2:

Nie wiem dlaczego na stare lata tak jej się zmieniło.

Przez większość swojego życia żyła w całkowitej zgodzie z niufeczką,która odeszła w wieku 13 lat 3 lata temu. :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Sawanka grzeczna dziewczynka i przykładnie chodzi w kołnierzu. Jak nałożyłam podobny kołnierz naszej 

Randzie po sterylizacji, to jednym silnym pchnieciem przednich łap, "pękła" szlufki od obroży i kołnierz zdjęła. Leży biedak (kołnierz) i czeka na naprawę. Może taki dmuchany lepszy?

Link to comment
Share on other sites

zaznaczasz (podlinkowany przeze mnie) banerek myszką (podświetlasz), naciskasz ctrl+c (kopiuj), przechodzisz do edycji sygnaturki, stawiasz tam kursor i wciskasz ctrl+v (wklej). Wtedy powinien przenieść Ci się banerek razem z linkowaniem. a bez linka wychodzi prawdopodobnie wtedy, gdy używasz opcji "kopiuj obrazek" i "wklej obrazek" czy jakoś tak. ;)

by Inka33 - instrukcja dla konfirm31 - ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepiekne są psy z Radys, szczególnie te owczarkowate :)

Marysiu, zazdroszczę Ci 8 psów na święta, słowo daję !

 

Na pewno będzie 7 (tyle już kilka razy było, to nasz rekord ;)), 8 jeśli uda się do Świąt złapać suńkę z trasy (oby!). Ale czy ja wiem czy jest czego zazdrościć? ;) Przy tylu psach człowiek bez przerwy musi patrzeć pod nogi żeby się o jakiegoś nie potknąć ;)

 

Marysia jesteś mistrz :smile:

 

Ja tylko złożyłam zamówienie, takie ładne banerki robi tylko TZmestudio :)

 

Florentyno w pierwszym poście na bazarku banerkowym jest dokładna instrukcja wstawiania, zerknij sobie (klik) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...