Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Kilka dni temu jechałam przed 19 do pracy - drogą przez las w Katowicach i zauważyłam auta na syrenie - straż miejską i auto ze schroniska , a ponieważ to było w Katowicach to domyślam się ze auto z katowickiego schronu.
Czy przywieziono jakiegoś rannego psa/kota ? wiadomo coś?
Las to ten koło brynowa, niedaleko ulicy Rzepakowej. Ja pracuję w Farmacolu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Kilka dni temu jechałam przed 19 do pracy - drogą przez las w Katowicach i zauważyłam auta na syrenie - straż miejską i auto ze schroniska , a ponieważ to było w Katowicach to domyślam się ze auto z katowickiego schronu.
Czy przywieziono jakiegoś rannego psa/kota ? wiadomo coś?
Las to ten koło brynowa, niedaleko ulicy Rzepakowej. Ja pracuję w Farmacolu .[/QUOTE]
Niestety ja nic nie wiem...
Trzeba by dzwonić do biura i pytać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Nie widzę Rokiego na stronie schroniska. Czy wiecie coś na ten temat?[/QUOTE]
tak, poszedł do domu w sobotę, jak wyjeżdżałam ze schroniska to widziałam jak facet go do samochodu brał... po czym poszłam do schroniska i dowiedziałam się, że mu go bardzo odradzano bo facet ma 5-letnie dziecko, ale on się uparł... nie wiem, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']tak, poszedł do domu w sobotę, jak wyjeżdżałam ze schroniska to widziałam jak facet go do samochodu brał... po czym poszłam do schroniska i dowiedziałam się, że mu go bardzo odradzano bo facet ma 5-letnie dziecko, ale on się uparł... nie wiem, zobaczymy.[/QUOTE]

Hmmmm, niestety z tego co wiem stosunek Rokiego do dzieci nie był nam znany. On uwielbia ludzi, więc mam nadzieję, że dzieci zna i również je lubi. Trzymam kciuki za przystojniaka, oby wszystko było dobrze. Dzięki ewes za info.

Link to comment
Share on other sites

w nowym domu :
Diego 622/13

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-47KlbNIYyyo/Uf0l0kpDAEI/AAAAAAADNbw/WezkWZp5r0o/w835-h553-no/DSC_0190.JPG[/IMG]

i Mura :)

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-b3U6y5UXLm8/UxtMuzAFKYI/AAAAAAADuMY/xkiRisUFCfE/w369-h553-no/IMG_3683.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Do waszego schroniska został oddany nasz sosnowiecki szczeniak. Proszę przypatrzcie się do kogo pójdzie, bo to będzie jego trzeci dom :\ U nas był dwa razy - chyba raz uciekł lub został wyrzucony bo przyjęty z ulicy. Potem poszedł do domu, córka go wzięła dla matki, zpewniała, że gdyby coś to ona się psem zajmie. No i oczywiście matka sobie z psem nie radzi i co? Pies do schroniska :\
Jest zaczipowany - dajcie znać, jak pójdzie do domu bo trzeba będzie zmienić dane w bazie (nowy właściciel musiałby do nas podjechać bo bez zgodny nie można umieścić danych).
Nie znam numeru tego psa niestety - spytajcie proszę bo jestem ciekawa który to taki pechowiec.

Link to comment
Share on other sites

Odstawiłam Norrisa do schroniska :-) Super chłopak jest, mam nadzieję, że szybko znajdzie fajny dom!
Możecie sobie dopisać, że grzecznie jeździ samochodem :)

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-42bYMqzoPHQ/UyR60Yf_7rI/AAAAAAADvzk/WHYdyjDRvMI/s512/DSC03156.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...