Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Też się o niego martwię... To ja go znalazłam i na schron skazałam :(.
On tak zmizerniał na kwarantannie. Był wtedy w boksie sam. Wygląda na to, że stres go tak zżera.
Z przyjaznego wesołego, lepiącego się do człowieka psa, zmienił się w wycofaną chudzinę :(.
Prosiłam już panią Anię, żeby dała go na wolontariat. Mam nadzieję, że się uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Też się o niego martwię... To ja go znalazłam i na schron skazałam :(.
On tak zmizerniał na kwarantannie. Był wtedy w boksie sam. Wygląda na to, że stres go tak zżera.
Z przyjaznego wesołego, lepiącego się do człowieka psa, zmienił się w wycofaną chudzinę :(.
Prosiłam już panią Anię, żeby dała go na wolontariat. Mam nadzieję, że się uda.[/QUOTE]

Dziękuję za informację. To kopia mojego Sznapsa. Dajcie znać, gdyby było coś dla niego potrzebne

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WoEbzeWLg8M/UlCZa90YMHI/AAAAAAAAYU8/vL-hssS2R0c/s512/ow3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny czy ktoś z Waszej fundacj czy jakiejkolwiek innej z terenu Katowic zajmuje się przeprowadzaniem interwencji?
Mam na osiedlu mega koszmarnego typa, który wyprowadza sukę ogromną w typie podhalana, często bez smyczy... Już dwa razy wystartowała galopem do mnie z mamą jak byłyśmy z naszym psem na spacerze :/ Musiałyśmy tego psa odganiać smyczą lub siatką z zakupami :/
Facet wszystkie uwagi i wrzaski ma głęboko w dupie, głupio się śmieje i mówi, że mamy hamować :O
W ogóle to prawodpodobnie nie jest jego pies, bo jakiś czas temu pilnował złomnicy na Józefowskiej k.MOSiRu którą zamknęli. Teraz suczydło mieszka bardzo niedaleko mnie. Nic bym do niej nie miała oprócz tego że kur... stwarza realne zagrożenie dla innych psów :/
Kurw. oczy trzeba mieć dookoła głowy bo nie wiadomo z której strony facet z tym psiskiem się pojawi :/

Nie mam pojęcia co z tym zrobić :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Dziewczyny czy ktoś z Waszej fundacj czy jakiejkolwiek innej z terenu Katowic zajmuje się przeprowadzaniem interwencji?
Mam na osiedlu mega koszmarnego typa, który wyprowadza sukę ogromną w typie podhalana, często bez smyczy... Już dwa razy wystartowała galopem do mnie z mamą jak byłyśmy z naszym psem na spacerze :/ Musiałyśmy tego psa odganiać smyczą lub siatką z zakupami :/
Facet wszystkie uwagi i wrzaski ma głęboko w dupie, głupio się śmieje i mówi, że mamy hamować :O
W ogóle to prawodpodobnie nie jest jego pies, bo jakiś czas temu pilnował złomnicy na Józefowskiej k.MOSiRu którą zamknęli. Teraz suczydło mieszka bardzo niedaleko mnie. Nic bym do niej nie miała oprócz tego że kur... stwarza realne zagrożenie dla innych psów :/
Kurw. oczy trzeba mieć dookoła głowy bo nie wiadomo z której strony facet z tym psiskiem się pojawi :/

Nie mam pojęcia co z tym zrobić :/[/QUOTE]

Niestety nie mam pojęcia jak to ugryźć, chyba nikt od Nas nie pomoże... Prawdopodobnie jedyne co możesz zrobić to zgłosić to na straż, policję - oni prawdopodobnie dadzą facetowi ostrzeżenia i tak to się skończy - masakra jak zawsze:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Nie mam pojęcia co z tym zrobić :/[/QUOTE]
Z własnego kilkuletniego (!) doświadczenia w walce z takimi osiedlowymi gnojami powiem Ci możesz robić, co mi poradziła policja, itd.
1. Za każdym razem gdy widzisz, że suka biega luzem, dzwoń na straż miejską/policję. Jest szansa, ze akurat gdzieś obok będą mieli patrol, pojawią się i wlepią mandat. Choć mnie akurat nigdy się nie udało, patrol zawsze daleko...
2. Zrób zdjęcia spuszczonego suczydła, udaj się z nimi na policję, złóż skargę. Ale musisz znać adres faceta, żeby wiedzieli gdzie iść/kogo wzywać.
3. Ze zdjęciami, lub bez, udaj się do dzielnicowego, powiedz jak sprawa się ma, poproś o interwencję.
4. Zaopatrz się w gaz pieprzowy, przydatny w razie czego. A gnoja powiadom, nie przebierając w słowach i najlepiej używając słownika, który pojmie (przekleństwa wskazane ;)), że jak tylko suka się zbliży dostanie gazem po oczach, a potem w drugiej kolejności on, bo nie zawahasz się ani sekundy bronić swojego psa.
5. Miej oczy naokoło głowy... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Tak, poszła :)
Do tej pani właśnie.

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Y9z39q6JqPM/UfPOzX3sDmI/AAAAAAADL1s/BITQJdmBSeI/s800/DSC_0012.JPG[/IMG]


Emir/Kabzik też zaadoptowany :)

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BQWhpYgD6mU/Ur7qcZGQsCI/AAAAAAAAps0/6B7G6fuaSZE/s512/DSC00351.JPG[/IMG]


A w schronisku jest jamniczka, czarna długowłosa. Trafiła po śmierci właścicielki. Ma 8-9 lat (oddający nie potrafił dokładnie określić).

Edited by maciaszek
Link to comment
Share on other sites

Znajoma mojej mamy ma do oddania dwa 8 tygodniowe szczeniaki (samce) - owczarki niemieckie długowłose. Póki co nie chce aby im robić ogłoszeń, bo TYLKO odda je w dobre i sprawdzone ręce.
Gdyby ktoś wiedział, że SPRAWDZONA rodzina chce przygarnąć szczeniaka można dzwonić do mnie :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś jest na FB może skorzystać z grupy wizytatorów trzeba tylko dołączyć do grupy i osoba prowadząca znajdzie wizytatora w danym mieście , sprawdzone osoby które zgłosiły się do robienia wizyt , korzystałam i trafiłam na kompetentną osobę .
[url]https://www.facebook.com/groups/wizytypa/?fref=ts[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do Jaspera, który źle znosi schroniskowe kraty...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250672-Jasper-zza-krat-wypatruje-domu[/URL]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fMCf3EIkUEE/UtsNXJpcAuI/AAAAAAADnX8/pU16Ly-C4Wk/s640/27-14-2.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...