Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

cioteczki znacie kogoś kto mógłby dać DT dla szczeniaka? 4 miesięczy Farcik przebywa w DT w Sosnowcu ale 70letnia Pani nie daje rady się nim zajmować:( ma czas tylko do 15.02.
w hotelach nie ma miejsc, nawet nie chcę myśleć co będzie jak nic się nie znajdzie...
jeżeli ktoś może coś pomóc doradzić to bardzo proszę
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220441-szczeniaczek-Farcik-pilnie-potrzebuje-nowego-DT-ma-czas-tylko-do-15.02./page16[/url]

Link to comment
Share on other sites

Do domu dziś poszły
Saberek 26/12 (akurat obcięliśmy mu pupę i grzywkę...), fajny domek, Natalia była bardzo zadowolona

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-G3YFf4ytIo0/TyQdr3uBdZI/AAAAAAABkiQ/zV-RivzcHb4/s720/PICT0642.JPG[/IMG]

Łatka 120/12, Mysza2 znalazła jej domek, musi tylko pokochać 2 koty! Oczywiście Łatka nie Mysza...

i szczeniak, nie widzę go na stronie

mam też zdjęcia psa w typie szpica miniatury, jeżeli ktoś może mi pomóc w ustaleniu numeru, podany jest 1321/11 ale to nie on...

to prawdziwy piękniś, tylko nie wiem jaki ma numer

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Tw-hMigM7zk/TzaCusxlZYI/AAAAAAABnTA/ZdU1bQuJNG0/s640/IMG_0320.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']jest ogromna prośba o sprawdzenie domku dla asta w Katowicach, przy ul. Szopienickiej, czy ktoś może pomóc?[/QUOTE]
prośba nadal aktualna!

jest jeszcze jedna PILNA/TAJNA - potrzebuje pomocy kogoś sprytnego i rozsądnego z Rudy Sląskiej, jak najbliżej Bykowiny oraz znającego lecznice wet w Kohłowicach przy rynku (ale to nie jest warunek konieczny ;) ) bardzo prosze o kontakt na PW.

ja niestety wyjeżdżam i nie mogę działąć osobiście a tu ważny jest chyba czas :(

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może mi pomóc?? Otrzymałam prośbę o interwencję, że pies przebywa w bardzo małym kojcu, jest brudny, cały w dredach pokrytych odchodami, wszystko to zamarzło na nim, policja nie wie jaka jest minimalna wielkość kojca dla psa, czy są jakieś przepisy, które to regulują???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Czy ktoś może mi pomóc?? Otrzymałam prośbę o interwencję, że pies przebywa w bardzo małym kojcu, [B]jest brudny, cały w dredach pokrytych odchodami, wszystko to zamarzło na nim,[/B] policja nie wie jaka jest minimalna wielkość kojca dla psa, czy są jakieś przepisy, które to regulują???[/QUOTE]A czy stan psa nie jest wystarczającym dowodem/argumentem do jego odebrania?

Bunia dodana na pierwszą stronę.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, jeszcze do mnie nie dzwonili z policji, prosili o pomoc, czy znam, ale pytałam się u inspektora Tozu i mówił, że tak żeby wielkość nie "urągała" psu, chyba dobrze zrozumiałam??? Ale na pewno nie ma konkretnych wymiarów, Tak samo dowiedziałam się, że zgodnie z nowym prawem oni nie mogą nie mieć osoby, która nie zna się na interwencjach zwierzęcych, ale przecież nie będę dyskutować z policją, że są niezgodni z ustawą i że muszą mieć taką osobę...

Jest wielkość boksu w schronisku, jest wielkość kojca przy eksperymentach na zwierzętach (fe...), ale normalnego domowego kojca nie ma, ma mieć swobodę chodzenia, a to subiektywne...

Zapomniałam im powiedzieć żeby sprawdzili książeczkę zdrowia i budę, ale chyba powinni o tym wiedzieć???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...