Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

[COLOR=red]Czy ktoś z Katowiczan mógłby zrobić wizytę przedadopcyjną w [B]Katowicach Polesiu, ul. Armii Krajowej ?[/B][/COLOR]

Czy naprawdę nikt nie może zrobić tej wizyty ? - zdesperowana eliza_sk tak długo prosi. Napisała nawet do mnie ale ja już od kilku lat mieszkam w Tychach, tu też pracuję, w Katowicach jestem sporadycznie.
Pomóżcie jej proszę, przecież wiecie, że to działa w dwie strony.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa, ale sprawa bardzo pilna, Sonia rodzi co cieczkę ,a szczeniaki zazwyczaj zabierane są do exschronu w Olkuszu, potrzebne pieniądzę na sterylkę:
[url]http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.kiepy.pl%2Fimg%2F25780&h=DAQHdP0mpAQFBFBj3TIQBJgAAodZ1jpnzTHKr1YIBT4VZdQ[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]

[INDENT] CIOTECZKI pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prymus uciekl
czy ktoras mieszka blisko i moze pomoc go lapac
to sa katowice szopenice ul zamenchoffa!!!!!!!!!!!!!
blagam
on sie kreci w poblizu ale boi sie podejsc do pana,jest bardzo przestraszony,potrzebny ktos z podejsciem do psow [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

psiak pojechal dzisiaj do domu z kielc
ten niedorobiony facet ktory podobno zawodowo pracowal z psami-zalozyl mu kolczatke,kaganiec i poszedl z pieskiem na spacer.kaganiec zdjol,kolczatke zrzucil i uciekl,nie ma nawet obrozy ze soba:-(jeszcze tyle pies jechal,taki stres,a ta idiotka zamiast podac adres zeby kierowca podjechal z psem pod blok to sie umowily z nim w centrum i pojechala z nim tramwajem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pies przezyl taki stres ze masakra,to wiejski pies ktoremu nie znane sa samochody gwar uliczny,,,to jeszcze zamiast zostawic psa dzisiaj zeby ochlonol,doszedl do siebie to se pan wymyslil spacer!!!!!!!!!!!jacy ludzie sa bezmyslni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!on jest tak zdezorientowany,przestraszony-jejku serce mi peka!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']psiak pojechal dzisiaj do domu z kielc
ten niedorobiony facet ktory podobno zawodowo pracowal z psami-zalozyl mu kolczatke,kaganiec i poszedl z pieskiem na spacer.kaganiec zdjol,kolczatke zrzucil i uciekl,nie ma nawet obrozy ze soba:-(jeszcze tyle pies jechal,taki stres,a ta idiotka zamiast podac adres zeby kierowca podjechal z psem pod blok to sie umowily z nim w centrum i pojechala z nim tramwajem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pies przezyl taki stres ze masakra,to wiejski pies ktoremu nie znane sa samochody gwar uliczny,,,to jeszcze zamiast zostawic psa dzisiaj zeby ochlonol,doszedl do siebie to se pan wymyslil spacer!!!!!!!!!!!jacy ludzie sa bezmyslni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!on jest tak zdezorientowany,przestraszony-jejku serce mi peka!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]


jA PIERDZIELE,JAKIS KOSMOS PO PROSTU....

Link to comment
Share on other sites

Kenzo - doberman w schronisku potrzebuje pieniędzy na badania

poproszono dziś o pomoc wolontariuszy, czy mogą pokryć podstawowe badania psa, koszt około 150 do 200 zł, żeby dowiedzieć się co z Kenzo nie tak

Jest bardzo wychudzony, nękają go biegunki, miał robione usg, wykazało trochę zmian w wątrobie, ale niewiele

Mam listę badań, które powinien mieć zrobione, ale oczywiście najpierw trzeba kasy...

Proszę też o wątek dla niego



[url]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Kenzo171124Lata26Kg61Cm14022012RMartaZawadzka#[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']czy naprawde nie ma nikogo?
zaplace za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!blagam!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='wilczka'][url]http://www.facebook.com/?ref=hp#!/media/set/?set=a.284795791586284.67761.100001675961382&type=3[/url]
tu sa zdjecia prymusa[/QUOTE]

[quote name='wilczka']psiak pojechal dzisiaj do domu z kielc
ten niedorobiony facet ktory podobno zawodowo pracowal z psami-zalozyl mu kolczatke,kaganiec i poszedl z pieskiem na spacer.kaganiec zdjol,kolczatke zrzucil i uciekl,nie ma nawet obrozy ze soba:-(jeszcze tyle pies jechal,taki stres,a ta idiotka zamiast podac adres zeby kierowca podjechal z psem pod blok to sie umowily z nim w centrum i pojechala z nim tramwajem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pies przezyl taki stres ze masakra,to wiejski pies ktoremu nie znane sa samochody gwar uliczny,,,to jeszcze zamiast zostawic psa dzisiaj zeby ochlonol,doszedl do siebie to se pan wymyslil spacer!!!!!!!!!!!jacy ludzie sa bezmyslni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!on jest tak zdezorientowany,przestraszony-jejku serce mi peka!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='wilczka'][B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]

[INDENT] CIOTECZKI pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prymus uciekl
czy ktoras mieszka blisko i moze pomoc go lapac
to sa katowice szopenice ul zamenchoffa!!!!!!!!!!!!!
blagam
on sie kreci w poblizu ale boi sie podejsc do pana,jest bardzo przestraszony,potrzebny ktos z podejsciem do psow [/INDENT][/QUOTE]

roześlę wici .... ale to dzielnica gdzie jest pełno samowyprowadzających się psów....... także uwagi przechodnia może nie zwrócić......... chyba że ktoś wie że to zguba.........

Link to comment
Share on other sites

dzis pojechal jakis zaje...fajny czlowiek,specjalista od siedmiu bolesci-z katowickiego schronu i przeploszyl psa o jakies 10 km:(ja bedac w kielcach nic nie moge zrobic:(:(:(
jakies cioteczki wolontariuszki od was pomagaja mi,robia plakaty,podaja telefony,kontakty....dziekuje im bardzo!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']dzis pojechal jakis zaje...fajny czlowiek,specjalista od siedmiu bolesci-z katowickiego schronu i przeploszyl psa o jakies 10 km:(ja bedac w kielcach nic nie moge zrobic:(:(:(
jakies cioteczki wolontariuszki od was pomagaja mi,robia plakaty,podaja telefony,kontakty....dziekuje im bardzo!!!!!!!!!![/QUOTE]

uważam, że nie będąc świadkiem nie jest grzecznie kogoś oskarżać, nie wiem kto był ze schroniska, ale skoro podjechał to chciał pomóc

sama wiesz jak trudno złapać przerażonego psa, pracownicy mają tylko tyczkę z pętlą, nie mają siatki, nie mają naboi usypiających, mogą po dobroci próbować żeby pies do nich podszedł, nie zawsze jest to możliwe, czasami parę dni trwa obłaskawianie psa, podsuwanie mu jedzenia i dopiero wtedy można go złapać, to jest dla niego obcy teren, nie bedzie go łatwo złapać jak nikogo nie zna

Link to comment
Share on other sites

soboz wilczka nie chciała nikogo obrazić - po prostu sytuacja dla niej jest ciężka, przywiązała się do Prymusa, znalazła mu dom (wydawał się naprawdę dobry) a tu taka sytuacja wyszła ...a biedna nie może nic zrobić bo jest daleko - wielkie emocje i stąd takie słowa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...