Jump to content
Dogomania

Uratowane dwie szczeniaczki - mają domy :)


malagos

Recommended Posts

Te, Basiu, te...

Miałam dzis telefon do pana z Płocka (kontakt od pani z Krakowa - to od elik?) w sprawie szczeniaków, ale docelowo małych.

No nic, obiecałam przesłać zdjecia, jak tylko będą.

 

 

Pan uprzejmie doniósł, ze wybrał już szczeniaka, i dziekuje za poswięcony czas...

Link to comment
Share on other sites

Ewu, małe nie są jeszcze zaszczepione. Maja teraz 8 tygodni. Póki co - nie wychodzą. Przed oddaniem(lub w tym tygodniu - rozmawiałam z Panią), zaszczepimy je na wirusówki. Jak się uda - na koszt miasta, jeśli nie - z własnej kieszeni

 Na podany mail, wysyłam zdjęcia. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Prosiłam. Wysłałam do Niej i do Kejciu @ , Na OLX na Mazowsze, sama udyźdałam.  Wiadomo, ze nie wiadomo, co wyrosnie ze szczeniaków - zwłaszcza - wielorasowców. Ale jak juz sa na tym świecie, to ptzeba im pomóc. A w nas, ludziach, taki słodki szczeniaczek, budzi instynkty opiekuńcze, w przeciwieństwie do dorosłego, brzydkiego psa (wiem, nie ma psów brzydkich :)). któremu też się należy opieka :).

Link to comment
Share on other sites

A cóż Wy tak narzekacie na kundle. Toż to najwierniejsze, wspaniałe, bardzo mądre psie istoty. Wiem co mówię, bo miałam i nadal mam i rasowca i kundelkę. Kundelka w niczym nie ustępuje rasowcowi, a niejednokrotnie ma nad nim przewagę, choćby pod względem zdrowotności. Tak, czy inaczej to wspaniali przyjaciele.  Howk ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie narzekamy :).

Tyle, że nie wiadomo, co z takiego wyrośnie, zwłaszcza, względem wyglądu. A niestety, ludzie wygladem są najbardziej zainteresowani.....no, chyba, że coś jest modne, to bez względu na obiektywne ;) kanony piękna, strasznie się podoba :)

 

Na portalu mojaostrołęka, na który dałam ogłoszenie, są 33 szczeniaki kundelki - do oddania bezpłatnie, w dobre ręce. Brać, wybrać. Nie liczyłam tych, które jako niby rasowe, są do oddania za "koszty utrzymania" :(. No i jak tu znaleźć dom?

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaki ogłoszone na tych stronach:

tablica.pl
adopcjapsa.pl
gumtree.pl
przygarnijzwierzaka.pl

morusek.pl
pupil.com.pl
adopcje.org
adoptujemy.pl
pajeczyna.pl
pineska.pl
kupsprzedaj.pl
tusprzedaj.pl
neeon.pl
najpewniej.pl
petworld.pl
tlenek.pl
e-zwierzak.pl
eoferty.com.pl
ogloszenia.e-gratka.info

alegratka.pl
oglaszamy24.pl
ogloszenia.com
hipierogloszenia.pl
owi.pl
rozglos.net

lento.pl
cafeanimal.pl
zwierzaki.nasza-lista.com
bezrodowodu.pl 

 

Link to comment
Share on other sites

Paula, dziekujemy serdecznie! Obyś miała dobra rękę do ogłoszeń :)

A do mnie przed chwilką przyszła pani sekretarz naszej gminy, do zabrania suczka i 4 szczeniaki - oszczeniła się w pustostanie na końcu wsi...Pani, która zgłosiła rodzinkę, nie wiedziała, ze mogła to wcześniej zrobić, bo suka "od dawna lata po wsi"...Pomyślimy, jak to zrobić, czy sunia da do siebie podejść, czy da zabrać dzieci i siebie do kojca...Jak nie, trzeba o pomoc prosić schronisko, mają sprzęt i doświadczenie. Po dzisiejszej, ostatniej sesji, mamy przegadać sprawę, zabrać sprzęt w postaci dużej klatki gminnej, kawałka pasztetowej, i pan Tomasz i Tomek podjadą tam na rozeznanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...