Jump to content
Dogomania

Od 10 lat w schronie. Szansa na HOTELIK! Pilnie potrzebne DEKLARACJE PIENIĘŻNE!


magda222

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Balbunia ma niewielkie jeszcze, ale pewnie sie to bedzie pogarszac, problemy z oddychaniem.
Czesto slysze jak odkasluje ....... widzc to dziadostwo drazni ja ......
Ale nadal jest wesolutka i obszczekuje nas, kiedy wracamy ze spacerow z psiakami.
Wolno wchodzi po naszych kilku schodkach i ciezko oddycha, ale kiedy zasypia, to oddycha spokojnie i normalnie.
Czekam na przesylke od cioteczki Magdy z Warszawy z doskonala mascia i bedziemy smarowac cycucha zeby sie calkiem weszcie wygoil.

Link to comment
Share on other sites

Tak Balbinka będzie mieć problemy z oddychaniem :-(



Dla zmiany tematu, Zuziu masz niepodlinkowany banerek hoteliku. Podlinkowałam go do wątku hotelikowego na Dogo. Możesz skopiować i wkleić w podpis.


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199448-Bezpieczne-miejsce-dla-psiakow-ze-schronisk-dolnoslaskie?p=16038145&viewfull=1#post16038145"][IMG]http://i49.tinypic.com/28aq5ox.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Magda coś chyba pisała ale na pewno nie tak szczegółowo jak teraz :lol:[/QUOTE]

Napewno coś napomknęłam w relacji z podróży.
Ale teraz przy tych problemach tak mnie znowu naszło na wspomnienia...

[quote name='zuziaM']
Czekam na przesylke od cioteczki Magdy z Warszawy z doskonala mascia i bedziemy smarowac cycucha zeby sie calkiem weszcie wygoil.[/QUOTE]

A co to za kochana cioteczka? :)
Gosiu, czy na tą maść starczy kasy z tych 55, które zostały czy coś przelać?

[quote name='zuziaM']
A Balbinia bez zmian. Nie zauwazam nic gorszego ...... Na razie jest wesola i niech tak pozostanie jak najdluzej.[/QUOTE]

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Magdziu, ta masc jest w prezencie dla Balbinki.
A cioteczka to ta, ktora wplaca tez co miesiac swoja deklaracje dla Balbinki.
Ma do masci dolaczyc ulotke, wiec napisze Wam co to jest. Podobno jest rewelacyjna na gojenie paskudnych ran, wiec moze sie przydac nazwa i informacja dla innych w przyszlosci potrzebujacych psiakow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Magdziu, ta masc jest w prezencie dla Balbinki.
A cioteczka to ta, ktora wplaca tez co miesiac swoja deklaracje dla Balbinki.
Ma do masci dolaczyc ulotke, wiec napisze Wam co to jest. Podobno jest rewelacyjna na gojenie paskudnych ran, wiec moze sie przydac nazwa i informacja dla innych w przyszlosci potrzebujacych psiakow.[/QUOTE]

Pozdrawiamy ciocię Magdę i dziękujemy :)



Wpłynęło 30 zł od AlfyLS & sistar ;) i 25 zł ode mnie.
Saldo: 222,55 zł + 55 zł na koncie u zuziM.

Edit: wpłynęło 50 zł od Jo37.
Bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mam zdjęć, bo przyjechałam z opóźnienien i przygodami do Gosi, ale Balbinka naprawde nei wygląda źle. Drepta sobie z dziewczynami, jest na pewno odważniejsza niż wcześniej - ja ją widziałam pierwszy raz niedługo po przyjeździe do Gosi i ostatnio w lipcu zeszłego roku.
Niunia spokojna i chyba zadowolona z życia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']Zadowolona bo ma swoje miejsce na świecie. Szkoda wielka, że nie ma zdjęć.[/QUOTE]
zrobiło się już ciemno - lampy część psów nie lubi, a czarny pies i po ciemku to prawie tak, jakby psa nie było... Jak mi sie uda to postaram ise jescze do Gosi dojechać w lutym, bo od marca uciekam na drugi koniec Polski i zależy mi na jak najwięszkej ilości zdjęć dla Ramzesa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']Zadowolona bo ma swoje miejsce na świecie. Szkoda wielka, że nie ma zdjęć.[/QUOTE]
zrobiło się już ciemno - lampy część psów nie lubi, a czarny pies i po ciemku to prawie tak, jakby psa nie było... Jak mi sie uda to postaram ise jescze do Gosi dojechać w lutym, bo od marca uciekam na drugi koniec Polski i zależy mi na jak najwięszkej ilości zdjęć dla Ramzesa

Link to comment
Share on other sites

Magda chciałam przed chwilą zrobić przelew dla Balbinki, ale na końcu pokazał mi się komunikat, że Pekao Internet jest w tej chwili niedostępne. Nie wiem więc czy przyjęło zlecenie transakcji, czy nie. Gdyby pieniądze nie doszły w ciągu 2-3 dni po niedzieli to pisz głośno, wyślę jeszcze raz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']Magda chciałam przed chwilą zrobić przelew dla Balbinki, ale na końcu pokazał mi się komunikat, że Pekao Internet jest w tej chwili niedostępne. Nie wiem więc czy przyjęło zlecenie transakcji, czy nie. Gdyby pieniądze nie doszły w ciągu 2-3 dni po niedzieli to pisz głośno, wyślę jeszcze raz[/QUOTE]

Krysiu, będę sprawdzać. Narazie nic nie wpłynęło.
Ale jeśli od Ciebie przelew nie wyszedł to powinnaś go mieć w "transakcjach niezrealizowanych" chyba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...