Jump to content
Dogomania

Od 10 lat w schronie. Szansa na HOTELIK! Pilnie potrzebne DEKLARACJE PIENIĘŻNE!


magda222

Recommended Posts

[quote name='zuziaM']Jeden z guzow nadal sie nie zagoil....
Ale gorszy jest jeden, ktory urosl naprawde juz duzy. Jest wielkosci sliwki wegierki. I mam wrazenie, ze rosnie nadal.

Balbinke to na pewno juz boli, bo meczy sie szybko i stale zieje ...... Chodzi tez juz inaczej, kuleje mocno i chodzi na szeroko rozstawionych lapkach.[/QUOTE]
Krysiu po tym opisie Zuzi to ja myślę, ze Balbinkę to już boli i naprawdę nie ma na co czekać :shake:. Myślę że trzeba zrobić badania, to RTG i podjąć wiążącą decyzję. Jak guz nadaję się do operacji i dzięki temu Balbinkę nie będzie bolało - to operować. A jeśli - nie daj Bóg - operacja nie wchodzi w grę to chociaż dobre leki przeciwbólowe podawać żeby ja nie bolało.......

Ciotki co robimy??????????? Zuzia i Balbinka czekają na naszą decyzję........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No masz, nie ma to jak stara, roztargniona Krysia, czyli ja :oops:.
Dzięki Alfa za podpowiedź.

Weście powiedzcie co robimy.
No tak, ale nas tu raptem 4 - 5 osób. Oszczędności Balbinka też nie ma.
Czy damy radę same bez pomocy nowych osób z badaniem i operacją.

Alfa nie wiem czy biegasz po różnych wątkach, bo ja absolutnie nie. Może byś wstawiła tam gdzie bywasz link do Balbinki z prośbą o pomoc na operację.
Nie wiem czy to dobry pomysł.

Zuziu jak u Was sytuacja pogodowa. I czy masz czas aby jechać do Jeleniej Góry na ten Rtg?

Link to comment
Share on other sites

Krysiu ja o tym zapraszaniu myślę tylko do tego naprawdę potrzeba "gospodarza" na wątku :shake:. Nowi ludzie przyjdą, poczytają pierwszą, drugą stronę i jak myślisz ile ich zechce czytać całość? A jak sytuacja nie jest jasno przedstawiona to ludzie nie chcą za bardzo dawać kasy. Wiem to bo sama zbieram teraz kasę na cztery tyszaki u Zuzi....
Na pierwszej stronie nie ma rozliczeń kasy a na to ludzie tez patrzą. My znamy Magdę i wiemy ze wszystko jest super ok. ale nie wszyscy muszą nam wierzyć na słowo a Magdy mogą nie znać... Dlatego proponowałam żeby Magda przejęła wątek. Ona najlepiej wie jak z kasą i mogłaby od razu coś konkretnego napisać....

Myślę że z Talcottowej skarpety możemy dostać maksymalną kwotę 120 zł. Ja mogę zrobić jakiś bazarek. Troszkę pewnie nazbieramy ale nowe osoby bardzo, bardzo by się przydały.....Musimy mieć min. 300 zł. a to sporo. Same nie udźwigniemy....

Kurcze jest gdzieś aktualny banerek Balbinki na wątku. Muszę go odszukać i wstawić sobie w podpis...


[B][SIZE="4"][COLOR="red"]AKTUALNE /W MIARĘ/ BANERKI BALBINKI AUTORSTWA ARLENE SĄ W POŚCIE 1189[/COLOR][/SIZE]
Zapraszamy do częstowania się !!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak Alfa masz rację w 100%.
Pamiętam, że niedawno proponowałaś aby Magda przejęła wątek. Napisz do niej może PW w tej sprawie bo coś rzadko tu teraz bywa. Mam nadzieję, że to nie jakieś poważne kłopoty.

Tak, trzeba w #1 opisać obecną sytuację Balbinki, gdzie jest, jakie ma problemy zdrowotne.
[U]Koniecznie trzeba uzupełnić rozliczenia finansów !!!!![/U]
Bo rzeczywiście wątek w takiej formie jak jest teraz absolutnie nie zachęca do pomocy Balbince.
Ludzie tracą zaufanie po różnych ekscesach jakie się na Dogo wydarzały. Co ja piszę 'ludzie'. Ja sama też podchodzę sceptycznie do różnych próśb o pomoc danemu psu, jeśli z tą osobą nie zetknęłam się gdzieś na jakimś wątku. I przyznam się, że zanim prześlę przysłowiowy grosz to się zastanowię.
Magda to solidna dziewczyna ale to my wiemy, inni nie mieli być może do tej pory okazji się o tym przekonać.

Musimy zacząć robić coś konkretnie, bo .....

Szybko trzeba uzbierać na Rtg i operację, i tu nie ma to tamto. I zrobić tą operację bo wierzę, że nie jest za późno.

Wiesz co Alfa pisz PW do Magdy, ja też napiszę. I czekamy na jej odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

Jestem. Przepraszam, że dopiero teraz. Już piszę do moda o przydzielenie mi prowadzenia wątku. Ja jestem jak najbardziej za jak najszybszą wizytą Balbinki u weta. To zależy tylko od zuziM kiedy może pojechać. Pieniadze na ten cel MUSZĄ się znaleźć. ZuziuM kiedy mogłabyś pojechać z Balbinką na rtg? Proszę Cię też o pisanie o wszystkich kosztach jakie ponosisz (łącznie z paliwem).
Jeśli chodzi o Balbinkowe finanse to miałyśmy uzbierane deklaracje, że tak powiem "na styk". Czyli tyle ile co miesiąc spływało na moje konto tyle szło na hotelik. Przypomnę też, że kwota jest pomniejszona o deklaracje zuziM (30 zł) oraz jej znajomej - pani Magdy (30 zł). Na bieżąco wpisuję na wątku od kogo wpłaty wpływają. Wyjątkiem był spadek po Rumku (162,55 zł), który zasilił finanse Balbinki dodatkowo. Strzyżenie, szczepienie pokrywałyśmy wspólnymi siłami na bieżąco.

Aktualne saldo: [B]127,55 zł [/B](w tym jest wpłata Sabiny02 za następny miesiąc za hotelik i 35 zł zł które extra przysłała kasiatatry). Hotelik mamy zapłacony do 12 lutego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Prosimy o numer konta i dane do przelewu dla skarbnika Skarpety talcottowej, MagdyNS, bo suczka Balbina w 100 % zasługuje na pomoc![/QUOTE]

Bardzo dziękujemy :)
Ja jestem skarbnikiem, więc na moje konto proszę przelać.
Na to samo z którego ja robię przelewy na Skarpetę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Musisz wysłać prośbę do MagdyNS, tylko ona ma męża w szpitalu i nie wiem, kiedy zajrzy na Dogo!!![/QUOTE]

Wysłałam Magdzie PW z danymi do przelewu.


Rozmawiałam dzisiaj z zuziąM. Balbinka czuje się lepiej. To pewnie za sprawą leków, które dostaje. Jeszcze w tym tygodniu Gosia postara się pojechać z Balbą na rtg. Przelałam na badania i inne ewentualne wydatki 200 zł. Jesteśmy więc na minusie. Tak jak obiecałam na początek dokładam 50 zł. Kochane jeśli ktoś mógłby dorzucić się do leczenia chociaż 10 zł to byłoby super. A może ktoś miałby fanty na bazarek?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam dzisiaj z pania doktor. To zdjecie RTG jest potrzebne zeby stwierdzic, czy nie ma przerzutow na pluca, bo guzy z cycuchow na pluca sie najczesciej przerzucaja. Jesli bedzie czysto, to bedzie mozna operowac i wyciac tylko te na cycuchach. Mysle, ze dwa te najwieksze.
Jeden jest wielkosci renklody, a drugi na samym cycuchu i on peka i sie obiera. Sa od siebie sporo oddalone, wiec mysle, ze nie bedzie jednego dlugiego ciecia.
Ale to juz sie okaze, jesli Balbinka wyladuje na stole. I to pani doktor zdecyduje,. co najweazniejsze do zoperowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']U mnie z kasą nie najweselej ale postaram się jutro poszukać fantów na bazarek i jeszcze w tym tygodniu go zrobić. Myślę, ze parę groszy wpadnie :lol:

Już dziś trzymam kciuki za dobry wynik tego RTG :thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE]

[quote name='Bjuta']To też się porozglądam za czymś na bazarek.[/QUOTE]

Dziękuję kochane :)

[quote name='Maruda666']Wysłałam siedemnastego moje styczniowe 20zł dla Balbiny. Czy doszło? Chcę się upewnić, bo na to samo konto przed chwilą przelałam 50zł dla niej - czy ja czegoś nie pomieszałam:evil_lol:[/QUOTE]

Dotarły obie wpłaty. Bardzo dziękuję :)
Czy te 50 zł są extra wpłatą na leczenie Balbinki?
Widzę, że jestem już właścicielką pierwszego postu :) , więc postaram się jak najszybciej zrobić rozliczenie.

Edit: nie da się zmienić tytułu!!!
Na początku 1-go postu napisałam ogólnie, że zbieramy na operację.
Co jeszcze napisać?
Rozliczenie wkleję w wolnej chwili.
[SIZE=1]Sorry ale jestem do późnego wieczora w pracy.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Dziękuję kochane :)



Dotarły obie wpłaty. Bardzo dziękuję :)
Czy te 50 zł są extra wpłatą na leczenie Balbinki?
Widzę, że jestem już właścicielką pierwszego postu :) , więc postaram się jak najszybciej zrobić rozliczenie.

Edit: nie da się zmienić tytułu!!!
Na początku 1-go postu napisałam ogólnie, że zbieramy na operację.
Co jeszcze napisać?
Rozliczenie wkleję w wolnej chwili.
[SIZE=1]Sorry ale jestem do późnego wieczora w pracy.[/SIZE][/QUOTE]

Tak, te 50 zł to na leczenie dla Balbiny.
Tytułu nie da się zmienić wchodząc w zaawansowaną edycję?

Link to comment
Share on other sites

Magda wyrzuć stare banerki, daj aktualne. Są podlinkowane. W którymś wcześniejszym poście napisałam gdzie dokładnie są.
Wyrzuć stare ogłoszenia. Przecież my Balbince nie szukamy domu. Ona ten dom już ma u Zuzi. Bez serca byłoby ją teraz zabierać z tego miejsca które zna i kocha.
Wcześniejsze losy Balbinki i Tosi (*) moim zdaniem powinny zostać. Razem z wierszem.......

Link to comment
Share on other sites

O już jesteś Magda szefową wątku. Bardzo dobrze
Już zaczęłaś porządkować #1. :lol: Jeszcze tylko sprawa rozliczeń finansowych i według mnie reszta powinna zostać. Wiersz o Tosi i Balbince jest ładny.

Może spróbuj zmienić tytuł tak jak pisze Maruda poprzez Opcje zaawansowane - zaawansowana edycja, zresztą pokombinujesz i na pewno się da, no bo musi się dać zmieniać tytuł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...