Jump to content
Dogomania

Od 10 lat w schronie. Szansa na HOTELIK! Pilnie potrzebne DEKLARACJE PIENIĘŻNE!


magda222

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z kropelkami ciezko.

Przeszlam na Pyralginum i efekt super, bo wczoraj Balbinia biegala i szczekala.

Jest slaba, szybko sie meczy i bardzo ciezko oddycha..... w jej pluckach gra cala orkiestra ....... swiszczy i gwizdze ....
Najgorzej jest wieczorem juz w domu kiedy sie psiaki szykuja do snu.
Balbinka jest wtedy taka rozdrazniona i sama nie wie, czego chce ... czy juz byc w domu, czy wyjsc na dwor ....
Stoi na ganku i sie zastanawia ... potem wchodzi zwykle do domu i tak wole, bo kiedy wyjdzie na dwor, to znow jej ciezko wejsc po schodach ......

Ale jest strasznie dzielna i sie nie poddaje. Nadal radosna i zywo zainteresowana wszystkim wokol ....

trzymajcie za nia kciuki ...... prosze ......

Link to comment
Share on other sites

Zuziu myślę o Balbince, życzę jej aby dolegliwości dało się zminimalizować, aby miała w sobie dużo sił i chęć do życia nadal u Twego boku.
Wiem, że robisz dla niej co tylko możesz. Aby nie cierpiała.
My wszyscy tutaj chcemy tego samego. Jesteśmy z Wami, bez względu na to czy napiszemy parę słów czy nie.

Nie wiem co napisać.
Zuziu dużo siły dla Ciebie, a dla Balbinki jak najdłuższego życia bez bólu i cierpienia.

Link to comment
Share on other sites

Cały czas trzymamy mocno kciuki za Balbinke i za Ciebie Zuziu... Tobie na pewno też nie jest łatwo. Z jednej strony kombinowanie jak jej podać leki a z drugiej strony patrzenie jak ona słabnie.......

Jak wszyscy z mojego bazarku wpłacą to dla Balbinki będzie 85 zł. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy bardzo za cieple slowa.

U nas niestety juz nie wiosennie ... bylo pieknie, ale od wczoraj tylko 5 stopni, wiatr i straszna paskudna mgla .....
Przed chwilka wyszlo troche slonca.

Balbinia jest silniejsza i weselsza. Nawet sobie podskakiwala dzisiaj , jak to miala zawsze w zwyczaju, kiedy mnie witala.
A wczoraj, kiedy juz wychodzilam z wiadrami z jedzonkiem dla psiakow, to znow zabrala z ganku mojego kalosza i wyniosla sobie dalej od domu.
Jak pisalam, dostaje p.bolowo Pyralginum i podaje jej 2 x dziennie ENCORTON.
Po nim nabrala duzo sily.
Dusznosci oczywiscie sa, ale jest silniejsza, zeby sobie z nimi radzic.

Link to comment
Share on other sites

Byłam na "czarnych kwiatkach" poczytać i poprzez banerek jednej dogomaniaczki trafiłam na wątek suni.
Historia podobna jak naszej Balbinki. Też staruszka całe życie w schronie.
Zapraszam wszystkich, którzy chcą ją poznać na jej wątek:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/202560-Zbieramy-na-hotelik-dla-15-letniej-Paulinki-%21od-10-marca-jest-u-Kasi%21/page17"]http://www.dogomania.pl/threads/202560-Zbieramy-na-hotelik-dla-15-letniej-Paulinki-!od-10-marca-jest-u-Kasi!/page17[/URL]

Sunia ma na imię Paulinka :)

Acha i jeszcze nie doczytałam dokładnie, ale Paulinka mieszka chyba z naszym Urankiem :)

Link to comment
Share on other sites

A wiesz, teraz to się mówi 'zaradni', 'z głową do interesów'. Wyznają tylko jedną zasadę "pieniądze nie śmierdzą"

Czasem człowieka aż serce ściska jak zobaczy jakiegoś biedaczka, choć parę groszy żeby mu pomóc. A tu proszę czego się można dowiedzieć. Komu pomogłaś :angryy:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...