Jump to content
Dogomania

Szkieleciki Wiki i Milka. Pati z przepukliną na brzuszku. Wiki i Milka już w DS. Pati szuka DS!


Ewa Marta

Recommended Posts

to chyba pobity został rekord?? Prawie 6 tysiecy!

 

To prawda, rekord zpostal pobity i przeszedl nasze najśmielsze oczekiwania! Dzięki temu wyczyścimy minusy na kontach psiaków, bo prawie u każdego był minus i zostanie na spokojne wejście w Nowy Rok... Szkoda, że taki bazarek zdarza się raz na rok, a tak doskonały finansowo zdarzył się po raz pierwszy;-)

 

Cieszę się ogromnie z sukcesu srebrno-złotego, będziecie miały spokojne święta

Serdeczności zostawiam :)

 

Gusiaczku, to prawda, że spokojniej nam będzie tym bardziej, że, że po Milkę i Patkę nikt narazie nie dzwoni...

 

Dodatkowo mam spokojny sen, że stać mnie będzie na dalsze finansowanie Lupo, psiaka z Olkusza, że będe miała na karmę, odrobaczanie, odkleszczanie i szczepienia dla Kuli i Rokiego. No i Kajuś może znowu wybierać się spokojnie do weta i rwać kolejne ząbki:-) 

 

Ogromna kasa, która natychmiast znajdzie dziurę do upchnięcia. Ala najważniejsze, że jest z czego kleić!

Link to comment
Share on other sites

w jakich rejonach Bemowa?

23.12 podczas spaceru wystraszył się petardy i uciekł niedawno adoptowany
Foksik(Lisek) .Warszawa/Mokotów w okolicy ulicy Lazurowej.Foksik ma charakterystyczny znak-odgryzione uszko.Jest zaczipowany.Prosimy pomoc w znalezieniu !!!! Niedaleko tego miejsca jest obwodnica ,jest ryzyko potrącenia!!! Teraz piesek może być wszędzie ,prosimy o czujność i pomoc w znalezieniu Foksika.UDOSTĘPNIAJCIE!!!
Tel kontaktowe;
SYLWIA-604 -172 -773,
BEATA-668 393 586,
EWA-781-147- 350

Link to comment
Share on other sites

23.12 podczas spaceru wystraszył się petardy i uciekł niedawno adoptowany
Foksik(Lisek) .Warszawa/Mokotów w okolicy ulicy Lazurowej.Foksik ma charakterystyczny znak-odgryzione uszko.Jest zaczipowany.Prosimy pomoc w znalezieniu !!!! Niedaleko tego miejsca jest obwodnica ,jest ryzyko potrącenia!!! Teraz piesek może być wszędzie ,prosimy o czujność i pomoc w znalezieniu Foksika.UDOSTĘPNIAJCIE!!!
Tel kontaktowe;
SYLWIA-604 -172 -773,
BEATA-668 393 586,
EWA-781-147- 350

 oczy na około głowy mieć będę, ale Lazurowa to  zdecydowanie Bemowo

Link to comment
Share on other sites

Cudne fotki, cudne psiaki.

Dziękuję Wam kochane, nieocenione Duszyczki za to ,że tak bardzo pomagacie , za wsparcie, za dobre słowa, za zrozumienie.

Niech Nowy Rok będzie szczęśliwy i przyniesie same dobre dni i nadzieję.

 

 

Oby Foksik bezpieczny wrócił do domu.

8c933ecc05bba817gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jestem nareszcie przy własnym komputerze i mogę zobaczyć nasze maleńkie:-)

 

Miałam dzisiaj telefon w sprawie Wiki, ale kiedy powiedziałam, że Wiki już w nowym domku, Pan zaczął dopytywać o inne psiaki. Umówiłam się wstępnie, że wyślę zdjęcia Milki. Mieszkanie na osiedlu tuż pod lasem w Otwocku... Na nic się nie nastawiamy narazie.

Link to comment
Share on other sites

Jestem nareszcie przy własnym komputerze i mogę zobaczyć nasze maleńkie:-)

 

Miałam dzisiaj telefon w sprawie Wiki, ale kiedy powiedziałam, że Wiki już w nowym domku, Pan zaczął dopytywać o inne psiaki. Umówiłam się wstępnie, że wyślę zdjęcia Milki. Mieszkanie na osiedlu tuż pod lasem w Otwocku... Na nic się nie nastawiamy narazie.

W tym tygodniu zrobię nowe ogloszenia Milce i Patce, niestety zdjecia są takie sobie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...