Jump to content
Dogomania

maluśka Misieńka - Daisy, znaczy Stokrotka :-)


Onaa

Recommended Posts

nie no to ja ogarnieta jestem jak nie wiem co... dobra to moze ta jedna deklaracje dwumiesieczna (czyli te ok 80zl) na ta operacje, a ja w listopadzie wplace znowu za listopad i grudzien, moze tak byc?

Dziękujemy, bardzo to pomoże :calus:

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam z bazarku na wątek Misi , biedna maleńka sunieczka :(
na razie nie mam jak Was wesprzeć , może w listopadzie coś wyskrobię .
Czyli malutką czeka poważna operacja -nie myślałyście, żeby ją jeszcze skonsultować u kogoś innego ?
 W Arce na Bieżanowskiej dobry jest dr Derkowski,moja nieżyjąca już Tosia miała u niego ortopedyczną operację i mogę go polecić z czystym sumieniem .
 

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam z bazarku na wątek Misi , biedna maleńka sunieczka :(
na razie nie mam jak Was wesprzeć , może w listopadzie coś wyskrobię .
Czyli malutką czeka poważna operacja -nie myślałyście, żeby ją jeszcze skonsultować u kogoś innego ?
 W Arce na Bieżanowskiej dobry jest dr Derkowski,moja nieżyjąca już Tosia miała u niego ortopedyczną operację i mogę go polecić z czystym sumieniem .
 

Dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

 

Poproszę o dane do wpłat na Misię, bo otrzyma w spadku po Mili i jej dzieciaczkach 300 zł :)
 
A później przydadzą mi się te dane do wpłaty z mojego bazarku - link w podpisie, nieustannie zapraszam :)

 

Bardzo dziękujemy :)!.

Chciałam Ci wysłać pw ale coś dogomania szwankuje, potems próbuje, albo może podaj mi maila na mojego maila :).
Link to comment
Share on other sites

 

co u Misi ?
zaglądam i głaski dla dziewczynki posyłam :)

 

Dziękujemy :).

Misia to taki ptysiek jest :). Niedawno po raz pierwszy zaszczekała, ładnie wychodzi na krótkie spacerki, była raczej kiedyś domowym psiaczkiem, bo załatwia się na spacerach, i jak teraz jest zimno to raczej szybciutko leci do domu. Bardzo lubi się przytulać, i być blisko człowieka. Od tego momentu jak ją poznałam zmieniła się dużo, czuje się o wiele pewniej, jest radosna, kontaktowa.
Link to comment
Share on other sites

zaglądam do maleńkiej z bazarku , takie kochane biedne maleństwo i ta chora łapinka :-(  , jak można było doprowadzić ją do takiego stanu  :madgo:​ 

Niedawno po raz pierwszy zaszczekała, ładnie wychodzi na krótkie spacerki, była raczej kiedyś domowym psiaczkiem, bo załatwia się na spacerach, i jak teraz jest zimno to raczej szybciutko leci do domu. Bardzo lubi się przytulać, i być blisko człowieka.

 

pewnie się znudziła kochanej rodzince i bruk  :angryy:

trzymam kciuki za maluszka

Link to comment
Share on other sites

Operacja Misi jutro o 20.00 - prosze o dobre mysli, zeby wszystko bylo dobrze, b sie denerwuje.

 

 

Będzie dobrze, dr Orzeł 2 razy "naprawiał" moją Maję (schroniskową) i jest jak nowa. Trzymamy kciuki (no wciąż nie mam emotików i cho..ra mnie bierze!)

Trzymam kciuki, ślę pozytywne myśli -będzie dobrze !!!
a dr Orzeł to dobry fachowiec ,więc myślę , że malutka jest w dobrych rękach :)

i oczywiście czekamy na wieści !

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że
do jutra jeszcze przyjdą jakies pieniążki bo mam te 600zł na operacje i nic więcej :( a jakby trzeba było jakiejś pilnej wizyty kontrolnej po operacji, lekarstwa czy cokolwiek innego to niestety Misia nie ma nic więcej na koncie:(.


PROSZĘ o trzymanie kciuków za Miskę!!!

Operacja jest dlatego o takien porze że doktor przyjmuje do 20ej i żeby mu nikt nie przeszkadzał, potem piesek zostaje na noc w klinice (biedna Misia - jak ona się poczuje jak się obudzi w obcym miejscu w klatce :( :( :(),
w nocy jest dyżurny lekarz. I jak wszystko jest ok. to rano można pieska odebrać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...