Jump to content
Dogomania

ETNA z przytuliska "G" pojechała do DS. Teraz trzymamy kciuki za aklimatyzację!


Sara2011

Recommended Posts

Wojtku,...   :)

To, co Ty robisz dla Etny, jest bezcenne. Jak na razie to Ty robisz dla niej najwięcej. 

Głaszczesz ją, przytulasz, mówisz do niej po imieniu, chodzisz z nią na spacery. Nalewasz jej czystą wodę do miski...

Nawet jak ją już wyciągniemy z klatki, to na zawsze pozostaniesz jej pierwszym Przyjacielem . :)

Tak jak dla Miki...

Właśnie... Czekamy na wieści o Mikuni...  :mellow:

Link to comment
Share on other sites

heh, bez przesady, wcale tak nie uważam, choć jednak przez te ponad trzy lata zrobiłem tam naprawdę sporo:) nie moge jej poświęcic zbyt wiele czasu niestety, ale spacer ma, jedzenie i kojec też posprzątany i to i tak dużo, tym bardziej, że jest tam jeszcze 17 psiaków do wyprowadzenia. To dzięki m.in. Wam każdy wyjazd tam ma sens:)  Jeśli Etna miałaby jechać, to oczywiście z miejsca pomogę ja stamtąd zabrać :) Pozdrawiam ciepło:)

Link to comment
Share on other sites

No trzeba zacząć działać. LILU potwierdziła, że kojec z wybiegiem jest wolny. Mam też nadzieję, ze z transportem udałoby się jak w przypadki MIKI, czyli wykorzystalibyśmy TZ rutty :look3: . Napisałam do Bonsai żeby zrobiła rozeznanie. Tylko deklaracji mamy połowę :lookarou: . Oczywiście uśmiechniemy się do Bejotki w sprawie ogłoszeń, moze nie trzeba będzie na domek długo czekać :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

Saro, jeśli sobie życzysz, to poproszę Ayame Nishijima o banerek dla Etny. :)

Sunia ma wątek i zbiera się do drogi, więc baner się przyda.

Chyba błękitny, bo takie miała Sonia, Fasolka i Mika i wszystkie już są w Domkach. ;)

Etna ma kilka pięknych zdjęć tu i na wątku przytuliska.

Może to...

Sunia patrzy w obiektyw i pychol jej się śmieje. I ten ogon... ;)

Tylko nie wiem, czy on "zmieści się" na banerku.. Ayame zadecyduje.

 

facebook_js7h6709_by_frecklydog-d7gz5qt.

Link to comment
Share on other sites

:painting: Psineczka się pakuje,zaglądam do niej ponocnie,w przyszłym tygodniu wpłace dla niej  deklaracje za kilka miesięcy z"góry",śliczna dziewczynka,może też będzie miała szczęście i się nie" zasiedzi".

 

Bardzo dziękujemy :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

Tak, czytałam, ale dopiero wczoraj dowiedziałam się co i jak. Karol jedzie do Wrocławia w poniedziałek, ale najprawdopodobniej nie autem, prosto na rozmowę kwalifikacyjną, a potem od razu do Warszawy, więc raczej tym razem nie da rady. Następnym jak najbardziej, ale jeszcze dopytam kiedy by to orientacyjnie było.

Link to comment
Share on other sites

Tak, czytałam, ale dopiero wczoraj dowiedziałam się co i jak. Karol jedzie do Wrocławia w poniedziałek, ale najprawdopodobniej nie autem, prosto na rozmowę kwalifikacyjną, a potem od razu do Warszawy, więc raczej tym razem nie da rady. Następnym jak najbardziej, ale jeszcze dopytam kiedy by to orientacyjnie było.

To czekamy na informację kiedy TZ rutty mógłby przewieźć Etnę. czekamy niecierpliwie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...