Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

łokej :) to jak nie będzie padał deszcz to się pojawię...tylko jak was rozpoznać ???? Jakie będą psiaki??ja będę miał rudą sukę owczrka+labrador+ coś tam jeszcze :) i czarnego mieszańca :)). Mogę również wziać kota... On codziennie wychodzi z nami na spacer ;)

Link to comment
Share on other sites

Żeby nie było że ktoś nie zrozumiał. Spotkanie o godzinie 12:00 (ew. spóźnienia możliwe :oops: ), zajezdnia Zawalna, przystanek za lub przed mostem osobowickim, zależy z której strony się jedzie. Dzielnica Karłowice. Z Nowego Dworu jedzie tam autobus linii 142, aż do samej zajezdni (o ile nie zmienili trasy, dalej na Kasprowicza). Jeśli nie będzie nas na samej zajezni (dla spóźnialskich), to będziemy juz na dole, szli wzdłóż wału. Nie sposób nie zobaczyć bandy oszołomów z psami. Szukajcie pięknych kobiet w towarzystwie fantastycznych psów ( :lol: ). Będą stafik, bojowy z majorki, może dog niemiecki (wątpię), może nagi chiński grzywacz i pudel, może shair pei czarny(Jagoda daj nać!). Zależy kto się pojawi. Ewentualnie sms na tel: 0501 92 98 94.

Proszę aby psy agresywne bądź dominanty miały ze sobą kaganiec. Najlepiej skórzany... Jeśli nie będzie sprzeczek, ściągniecie. :lol:

Śnieg może padać.

Link to comment
Share on other sites

Agguś, podskocz do Wrocławia :wink: Zjesz u mnie objadek, pójdziemy na spacerek :lol: Zwalimy się na imprezę do Olci... :evilbat:

Wiesz co tak chyba zrobie, bo się nie doczekam żeby pójść z kimś na spacerek w Opolu :wink:

Wiesz ta imperezka mnie tak zachęca...hihihihi.....ola uważaj Aggusia i Martusia się zbliżają :D

boże do czego do doszło, żeby pojść na spacerek musze jechac do Wrocka :o

Link to comment
Share on other sites

Aloha :D

Świeże fotki z ostatniego spacerku nad Odrą :D 15 LUTY 2004

OTO GAJA :

_215205_n.jpg

_215202_n.jpg

A TO PAŃSTWO GAJI I MOZARTA

_215204_n.jpg

A TO JA I KOFI ( zaznaczam od razu,że Marta też ma swoje fotki, ale ich nie przesłała do mnie!!!!!!)spryciula.... :evilbat:

_215210_n.jpg

A TO KOFULKA W NAMORDNIKU BO SAME DZIEWCZYNKI BYŁY I JEDEN FACET

_215207_n.jpg

OTO MOZART

_215208_n.jpg

A NA TYM ZDJĘCIU SUCZKI MARTY MOLESTUJA BIEDNEGO MOZARTA, SZCZEGOŁNIE PUDLICA MAJKA...DOBRZE ZE BYLIŚMY BO BY JESZCZE DO GWAŁTU DOSZŁO :evilbat:

_215217_n.jpg

A OTO I POLKA W PIĘKNYM I GUSTOWNYM UBRANKU 8)

_215213_n.jpg

_215212_n.jpg

A TO MY :D BEZE MNIE, PO PRAWEJ STRONIE SŁYNNA MARTA :D OPATULONA, ZE JEJ NIE WIDAC !

_215218_n.jpg

I NA KONIEC...

_215220_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

O, wypraszam sobie, są tam moje fotki. Nawet dwie. Innych nie ma. Albo są niewyraźne. :( Warunki pogodowe nie były najlepsze. Olu jak chcesz możesz dodać to zdjecie które juz było na dgm i tak wszyscy widzieli.

Piejo i Basia wyszliscie super. Nie ma co kasować. I tak widać was niewyraźnie :wink: Następnym razem bardziej się postaram :evilbat: :lol: A moje suki nie są zboczone tylko Maja sie zakochała. Na zabój.

Link to comment
Share on other sites

Elo!

witam nowych osobników i starych (oczywiście stażem :wink: ) . :D

Piejo i Basia: chętnie spotkam się z Wami w okolicach Nowego Dworu czy gdziekolwiek. Warunek jest niestety taki, że mój Tadzik może się spotkać tylko z Dziewczynami :cry:

a co z najbliższą niedzielą? pogoda się klaruje.

Ruffinku, muszę z Tobą pogadać na pewien istotny temacik. Może więc i Ty będziesz :P

Link to comment
Share on other sites

Elo!

witam nowych osobników i starych (oczywiście stażem :wink: ) . :D

Piejo i Basia: chętnie spotkam się z Wami w okolicach Nowego Dworu czy gdziekolwiek. Warunek jest niestety taki, że mój Tadzik może się spotkać tylko z Dziewczynami :cry:

Co do spaceru to chwilowo jestem wyłączony, bo nawiedziła nas rodzinka mojej lepszej połowy i siedzimy w domu, względnie dostarczamy im rozrywek.... Jak już wrócą do siebie to się umówimy...

Pozdrawiam

Piejo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...