Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

jasne ,że jezdzimy - nie wiem czy chodziłaś na treningi haskich koło Niskich Łąk w niedziele .Jak twoja pociecha lubi biegać to polecam - miło można spędzić czas z psiakiem . Treningi są zazwyczaj co tydzień pod warunkiem ,że nie ma zawodów.Fajni ludzie, miła atmosfera...i psy radoche maja . A ja z przyjemnościa wybiore się na rowery z haszczakami :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azja biegala w zaprzegu przez 7 lat w Amaroku,ale teraz juz jej checi biegania w zaprzegu spadly do -1,poza tym nie jest juz taka szybka jak te mlode psiaki i AH,ale na rowerku jeszcze z nia jezdze chociaz jak ona sama jest to sie wlecze,a jak ma konkurencje to nawet ciagnie 8)

A w jakiej okolicy mieszkasz?

Link to comment
Share on other sites

Oj oj, ale dawno tu nie zaglądałam :o Jagoda, przykro mi z powodu Tadzika, ale Olo też jest uroczy.

Także zapraszam na spacerki - naszym miejscem spotkań są wały odrzańskie koło mostu warszawskiego codziennie około 15.30. Moze ktoś akurat na nas trafi :D Często są tam też dwa borderki, ONki i briard, więc piechów do biegania nie brakuje :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Się mi tu umawiają, cholewcia, a ja tylko z daleka patrzę i łzy łykam. Jak ktoś wpadnie na pomysł wyjechania z Wroclawia to niech sobie najpierw w łeb palnie a potem pomyśli. Mam nadzieję, ze za czas jakis znowu się spotkamy z psiakami nad Odrą, wtedy pewnie będę miała drugiego stafiora :lol: co cieszy mnie michowato. Całuski dla wszystkich wroclawian!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potrzebuję porady weterynarza Z PRAWDZIWĄ pasja i zamiłowaniem do psiaków, który skonsultowałby zdjęcie rtg stawów mojego Olusia pod kątem dysplazji.

Czy kogos możecie mi poradzić z własnych wetów.

Witajcie :D

Po pierwsze - jeżeli chodzi o dysplazję - to z tym we Wrocławiu akurat nie ma problemu - na Canaletta przyjmuje dr Siembieda - 345 21 02, specjalista uznany przez Związek, moze wpisać wynik RTG do rodowodu. Ale Twoj piesio jest chyba za młody jeszcze? Z tego co wiem - to miarodajne zdjęcia można dopiero zrobic rocznemu psu!

A co do dobrych weterynarzy - hmmm niestety jestem dość oblatana w tym temacie, bo moja poprzednia suka bardzo ciężko chorowała. Ale coś za coś - przynajmniej teraz mam kilku zaufanych lekarzy, na których można polegać i wierzyć, że zapewnią psu najlepsza opieke internistyczną i chirurgiczną, a co najważniejsze - dobrą diagnozę.

SĘPOLNO - dr Paweł Jonkisz - ul. Partyzantów 12, tel. 3482601, kom. 0603 880 500 - lecznica czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-12 i od 16 do 20, po 20 umówione zabiegi chirurgiczne, które przeprowadza dr Bieżyński. W weekendy lecznica czynna jest od 12-16tej.

GRABISZYNEK - dr Mariusz Kniat, ul. Podróżnicza 12, tel 339 2677, komórka 0501 779 547 (jakby były problemy z dodzwonieniem się - najlepiej zostawić wiadomość lub wysłać smsa), niestety nie pamiętam godzin przyjęc.

OKOLICE MARINO - dr Małgorzata Grzeszkowiak - ul. Milicka 12, tel. 3529111, lecznica CAŁODOBOWA, od 19 do 9 oraz po 14tej w sobote az do poniedziałku - druga taryfa opłat.

Dla właścicieli dużych psów ważne jest to, ze lekarze tam pracujący maja duże doświadczenie w operacjach skrętów.

Gdyby ktoś potrzebował namiarami na weterynarza węższej specjalności - służę namiarami!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Heh witam w nowym roku :)

Trochę mnie nie było, ale już teraz raczej będę się pojawiał regularnie (w miarę)

Jagoda musimy koniecznie się spotkać na jakimś piwku i pogadać, bo wspólny spacer to trudna sprawa czy obecnej długości dnia i pogodzie...

Zresztą zawsze możemy pomyśleć nad jakimś spotkankiem w szerszym gronie. Tylko, że Miya no własnie psisko zrobiło się dystyngowane i leniwe, ale niestety każdej suczce (psu zresztą też) w okolicy musi udowodnić kto tu rządzi, później może się bawić, ale najpierw wytłumaczyć.

Marta będę jutro w szczecinie przez chwile, a później do niedzieli szukaj mnie w Międzyzdrojach

pozdrawiam wszystkich i buziaki dla Izy :)

PS. Niestety nie mogę się zgodzić w sprawie pani dr z Milickiej znanaj wśród moich znajomych psiarzy pod wdzięczną ksywką rzeźnik

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Ruffikuss']
PS. Niestety nie mogę się zgodzić w sprawie pani dr z Milickiej znanaj wśród moich znajomych psiarzy pod wdzięczną ksywką rzeźnik[/quote]

Ja z moim pieskiem do tej pani chodzę i jestem całkiem zadowolona, więc ta informacja trochę mnie zmartwiła. Dlaczego, jeśli można wiedzieć, pani ma taką opinię???

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia - a leczę u niej moje piesy od kilkunastu lat - teraz się dobrze znamy, ale znamy się właśnie dlatego, że zdobyła moje zaufanie jako lekarz i psiarz! Moja poprzednia suka była bardzo chora i przez kilka lat potrzebowała najlepszej opieki i ja otrzymała - od niej i od kilku innych cudownych lekarzy. Operowałam tam ja tez! A teraz czeka mnie zabieg u mojej kolejnej suki i też go tam zrobię!
A z weterynarzami jest czesto tak, że maja swoich "wyzanwcow" i tych, którzy ich omijaja grubym łukiem. Ja też znam paru takich lekarzy, nie powierzyłabym im nawet muchy, ale żaden z Milickiej do tego grona nie nalezy :D

Link to comment
Share on other sites

no o tym zebym to ja miała cieczke nic mi nie wiadomo :roll: , ale Kawisia ma właśnie apogeum... a Odra koło biskupina nie najbliższa ode mnie - bo ja pomiędzy stadionem a morskim okiem mieszkam, ale moge sie przejsc :D
[b]agga[/b] - to pakuj sie w pociag i przyjezdzaj do nas :bigok:
zreszta nigdy nic nie wiadomo, bo jezeli uda mi sie wkrecić na Was zaczety dzisiaj kurs asystencki - to moze bede czestym gosciem w Opolu :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...