Jump to content
Dogomania

moboj

Members
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

About moboj

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/21/1978

Contact Methods

 • AIM
  5366010

Converted

 • Location
  Wrocław
 • Occupation
  polonistka, logopeda
 1. Pies zniknął. Dwa razy obeszłam całe osiedle. No nic, jutro znów się porozglądam.
 2. moboj

  Wroclawskie pieski proszą o domy !!

  Często przejeżdżam ulicą Żernicką. Od kilku dni widuję tam małą suczkę, ciut większą od jamnika (sierść jak u szorstkowłosego). Mała wygląda na bezdomną, błąka się w okolicach Żernickiej i Strachowickiej. Jestem w stanie pojeździć tam, żeby złapać małą, ale niestety nie mam możliwości zatrzymania jej u siebie (mam już 3 znajdy - 2 koty i psa, który nie toleruje innych psów na swoim terenie). Jak mogę jej pomóc? (Mam nadzieję, że napisałam we właściwym wątku. Nie logowałam się tu od dobrych kilkunastu miesięcy.) Pozdrawiam.
 3. moboj

  Jaką wodę podajecie swoim psom?

  oba zwierzaki dostają mineralną z niską zawartością minerałów. Mika ma francuskie podniebienie, więc napicie się czegokolwiek innego nie wchodzi w grę. no i pije tylko i wyłacznie ze swojej własnej miski. taka to z niej panienka:razz:
 4. moboj

  Jakie karmy stosujecie?

  moja suczka jest bardzo wybredna. smakuje jej tylko Royal Canin - Eukanubę zwykle rozdawałam innym psiarzom, to samo z innymi karmami (supermarketowe nigdy nie były brane pod uwagę). teraz zajada się karmą RC Dental Hygiene, poprzednio jadła RC Mature.
 5. moboj

  Leki na sylwestra dla psiakow???

  zdecydowaliśmy jednak, że Mika tabletki nie dostanie. skoro nie boi się huku petard jakoś bardzo to nie będę jej faszerować chemią.
 6. moboj

  Leki na sylwestra dla psiakow???

  za dwie tabletki Sedalinu zapłaciłam dwa dni temu 2 złote. i właśnie mam dylemat, czy dawać go psu. ona jakoś szczególnie tych huków się nie boi, siada w oknie i patrzy, ale w tym roku zostaje tylko z moimi rodzicami i nie mam pojęcia jak się będzie zachowywać.
 7. moboj

  ...dla Rotti ...

  nie było mnie na Dogomanii od kwietnia. przyszłam kilka dni temu, wątek o Rotti odnalazłam dzisiaj :( :( :( mam nadzieję, że śpi teraz spokojnie ['][']['] sorki, ze tak prosto z mostu: dajcie mi znać co z jej psami, może trzeba jakoś pomóc. mieszkam we Wrocławiu, ale może chociaż dorzuciłabym się na karmę.
 8. moboj

  Spacer we Wrocławiu

  dawno tu nie zaglądałam, ale i postów zbyt wiele też nie przybyło. Jagoda, strasznie mi przykro, że Tadzika już nie ma. aż do połówka do pracy zadzwoniłam, żeby mu o tym powiedzieć i też się zmartwił :( . a Twój nowy piesek jest śliczny - Mika też sypia z brzuchem do góry :) Marta, jak Ci tam na tej emigracji? ja już teraz jestem kobieta pracująca i w tygodniu z Miką nigdzie dalej nie jeździmy, ale w sobotę i w niedzielę chodzimy na wały za ZOO. pozdrawiamy :D
 9. moboj

  Zjadacz trawy!

  psy jedzą trawę i to sprawa zupełnie normalna. jak juz zacznie jeść to niech się obje do woli, potem zwymiotuje i po wszystkim. psy wiedzą co robią.
 10. moboj

  ...dla Rotti ...

  żeby oddać krew dla konkretnej osoby trzeba znac jej imię i nazwisko oraz nazwę oddziału i szpitala, w którym leży. adres szpitala tez chyba jest potrzebny. takich danych na pewno wymagają w stacji krwiodawstwa na Czerwonego Krzyża we Wrocławiu, bo tam oddaję krew. jesli krew potrzebna to zgłaszam się na ochotnika, ale może najpierw dowiedzmy się, czy to w ogóle się przyda.
 11. moboj

  ...dla Rotti ...

  Rotti, trzymaj się :) pozdrawiam.
 12. moboj

  Spacer we Wrocławiu

  będę o 12 na Zawalnej.
 13. moboj

  Spacer we Wrocławiu

  a ja się pochwalę, ze Ruffiego w tv wczoraj namierzyłam :D i widziałam :D a w niedzielę do szkółki maszeruję niestety, choć oczywiście wolałabym wagary.
 14. moboj

  Spacer we Wrocławiu

  jak pech to pech. właśnie mój brat jest w drodze do Wrocławia (zupełnie zapomnialam, ze on ma dzisiaj egzamin) i muszę siedzieć w domu. gdyby spacer był na 12 to pewnie bym się pojawiła, ale 14 już zupełnie mi nie pasuje. a znów za tydzień ja mam zajęcia i nie mogę się pojawic.
 15. moboj

  Spacer we Wrocławiu

  będziemy jeśli nie będzie padać.
×