Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[quote name='ka_rolca']Bliżej rynku proszę:) Bo ja blisko mieszkam:)
Na biskupin czy do szczytnickiego zanim dojadę to spacer się skończy ;)[/quote]
polecam tramwaj - bo bliżej rynku to nie spuscisz nigdzie psa ze smyczy, a chyba nie o to chodzi? w rynku to sie mozemy co najwyzej napic :chlup: albo pojsc do Zwiazku :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Fuka'][b]agga[/b] - to pakuj sie w pociag i przyjezdzaj do nas :bigok:
zreszta nigdy nic nie wiadomo, bo jezeli uda mi sie wkrecić na Was zaczety dzisiaj kurs asystencki - to moze bede czestym gosciem w Opolu :hmmmm:[/quote]

Fuka bedzie fajnie jak odwiedzisz OPOLE :angel:

Link to comment
Share on other sites

Z pl.dominikanskiego jezdzi kilka tramwajow na biskupin (2,4,10). Ale ja znam super miejsce jakby sie szlo od petli autobusu 146. Przez zielony most nad Odra(chyba jaz bartoszowicki) pozniej przez tame i tam sa super tereny na spacer,a ze przejsc sie kawalek trzeba to chyba nie jest zbyt wielki problem?
Tylko mnie najbardziej by pasowalo za 2 tygodnie w weekend,wiec moze nawet juz Twoja suczka Fuka bedzie po cieczce 8)

Link to comment
Share on other sites

Kawisie - to ja już od srody chyba zaczne puszczac luzem, a najpozniej we czwartek. Ale ona goła trochę po trymowaniu, wiec poki tak zimno - na dalekie spacery nie bedzie sie nadawac - na razie wychodzi częsciej i na krótko, ale za to intensywnie.
a co do weekendu - 19-20ty, to ja jestem bardzo za - tylko, że w niedziele - będe na wystawie w Gdansku, ale w sobotę chetnie bym przyszła :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:bigcry: a ja nie dam rady - w niedziele jade do Gdańska i już widzę wyrażnie, że nie ma szans żebym wczesniej znalazła choć chwilę.... Tzn na spacer pojde jak zawsze, ale blisko i jak znam życie po ciemku, bo za dnia - marne szanse... No i bede miała w gościach suke 10 dni po sterylizacji i nie wiem czy ona sie bedzie nadawac na takie eskapady.
Może za tydzien? Ale tez w sobote, bo w niedzielę wystawa w Lesznie.....

Link to comment
Share on other sites

[b]Witam wszystkich do tej pory przesiadywałam raczej tylko na foksterierach "krótkich" ale poszerzam horyzonty :D . Jestem z Wrocławia i z chęcią pójdę na zbiorowy spacer z moim foksikiem. Najlepiej niedziela po południu. Czy ktoś podejmuje temat??? Miejsce oczywście do ustalenia w ramach kompromisu.:) Milo to energiczny piechu bez konieczności doładowywania baterii, wymaga kontaktu z innymi psami, bym wreszcie po raz pierwszy w życiu zobaczyła go zmęczonego. [/b]

Link to comment
Share on other sites

witam egzaminy mam jak sie okazalo w piatek i sobote a nie w sobote i niedziele ( nastepny weekend ) :lol: wiec niedziela wolna to sie spokojnie mozemy jakos umawiac, no jeszcze to zalezy jaka pogoda bo faktycznie jak sie snieg stopi to bedzie dopiero błotny spacer :evilbat:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...