Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

czesc Marta,

wiem o Twojej emigracji na północ od Guśki od Maszy (świat jest przecież mały).

Wczesniej nie pisałam, bo nie byłam w stanie, ale chciałam Wam powiedzieć, że Tadzika juz nie ma :cry:

bardzo złośliwy chłoniak jelita grubego z przerzutami na wątrobę, próbowałam wszystkiego, chemioterapii, kilku bioenergoterapeutów, vilcacora i inne cuda. przegrałam.

Link to comment
Share on other sites

JAKI PIEKNY!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja tez chce!!!!!!!! Ale cudo. nie mogę się napatrzeć. Jakie ma łapy śmieszne, pomarszczony, suuuperaśny! Ale Penny by go wymęczyła na wałach, wyszarpała te kłapciate uszy (dobrze że nie cięłaś)...

Chyba muszę sie przenieść na znowu do Wrocka, żeby was zebrać. A tu zima idzie, znowu brzydka pogoda... Dawaj więcej fotek tego cuda!

Link to comment
Share on other sites

hej :P

mówisz i masz:

_318563_n.jpg

_316308_n.jpg

_318561_n.jpg

Olo ma 13 tygodni i bardzo by się Penny przydała do socjalizacji, bo charakterek mu wyłazi krwiążerczy. Zaczęliśmy właśnie w zeszłym tygodniu zajęcia przedszkolne.

wracaj Marta, wracaj. Umówimy się gdzieś bliżej, może na polance koło Guśki i Maszy.

Link to comment
Share on other sites

Oj, Penny by mu pokazała gdzie raki zimują...więcej by leżal i się turlał niż chodził :lol: Ale fajnie by razem wyglądali :lol: może kiedyś wrócę, jak się sprawy ułożą inaczej. Nie wykluczam, Wrocław to wspaniałe miasto i kapitalni ludzie.

Jagoda, nie daj się młodemu, żeby cie kiedyś nie pożarł :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rufi masz u mnie pojechane za obrabianie mi tyłka, dobrzy ludzie mi donieśli co i jak... nie ufaj nikomu... :evilbat:

A Miiiiiiya lubi załatwiać sprawy zębami.

A tak poza tym przeszłabym się z wami, zeby komuś podokuczać, tylko cholewcia na szczęście dla niektórych mam za daleko. :evilbat:

Ale mi sie tęskni za Wroclawiem, siadam na miotłę i wracam (mam miotłę Rufi, wiesz?) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Elo elo !!!!

Dawno mnie tu nie było i jakie zmiany...

@ Jgoda

BARDZO BARDZO MI PRZYKRO... Tadziu był kochanym stworem, wszystkim bedzie go brakowało, mam super zdjęcia z naszego spaceru nad Odrą, jak Tadziu, Penny i Koficzka szalały.Chętnie się spotkam i Ci je dam.

Nowy piesek MIODZIOOOOO CUDO TFU TFU ODPUKAC, NIECH ROŚNIE DUZY I ZDORWY I KOCHANY :D co do socjalizacji moge wypozyczyc Kofeinke, ona uwielbia zabawy z takimi potworkami :D ostatnio socjalizowała nowego jamnika Krzysia, była bardzo delikatna wobec niego, wiec mysle ze do Twojej bestii tez sie nada :D

@ Martucha

TY :evil: TY :evil: TY :evil: TY :evil: .........wrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil:

ZDRAJCZYNI TY ..... :evil:

Opuściłas Wrocław i mnie bez pożegniania !!!!! Wredna małpo ty blond włosa....Czapki Zuzi nie odebrałas wyrodna matko Ty... 8) dziecko teraz za ukochana czapeczką bedzie plakać !!! wyjechala bez slowa...nawet smsa nie napisała...wrrrrr

wiecej nic nie dodam na ogolnym bo mnie krew zaleje....;)

Mam Penny zdjeica z wystawy w Lesznie, odezwij sie Ty ropucho to Ci je przesle! i skontaktuj sie ze mna mam nowe gg 5268774. musialam zalozyc nowe bo jak byulam w olsztynie na praktykach to pewnego dnia pieknego poszlam do kafejki i zalozylam gg ze swoim numerem, bedac tam dnia nastepnego okazalo sie ze jakis ch...pier.......zmienił mi haslo( nie wiem jakim cudem) i teraz nie mam wogole dostepu do starego numeru !!!!!

Więc wal jak w dym, na Ciebie zawsze czekam ukochana !!!!!!

Buziaki i czekam na propozycje....spotkania z psiurami :D ( moja kofi jest heteroseksualna woli pieki, co do suczek jest homofobem więc zabawy z pieskami tej tej samej płci odpadają zupełnie...nad czym ubolewam...ale cóż chciało się potworka to takie skutki heheh )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...