Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

Necia- spróbuj dawać jej gotowane, ew. puszki, saszetki, w schronie dawano im tylko "kat III", suchego może ze 2-3 razy widziałam jak sypano, ale kręciły noskami...

 

 

ona nie chce nic jeść :) ani smaczków, ani karmą, nawet pyszną szynką gardzi!

ona najpierw musi wyjść ze swojej norki, noc na siłę.

Link to comment
Share on other sites

Witamy! :)

 

Dziś mały sukces! :) Mała zrobiła siku i kupkę na spacerze ;) pewniej szła - ale raczej znam tego przyczynę - spacerowałyśmy przed 6 rano  :diabloti:

Nikogo nie było to mogła się skupić ;)

 

Ponadto mała zrobiła mi psikusa  :siara: poszłyśmy na chwilę do Teściowej do ogródka, puściłam małą bez smyczy, spaceruje, zadowolona, ja sobie siedzę i rozmawiać i naglę słyszę głośny plusk  :look3: wstaje szybko, patrzę a Młoda wskoczyła do oczka wodnego i zrobiła sobie kąpiel  :siara:

 

Kupiłam dzisiaj 2 małe puszki dla Młodej bo chrupki nadal bee. Jadła aż się jej uszy trzęsą  :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś postu nie mogę zacytować... :(

 

Necia ona chciała dać Ci do zrozumienia, że nadal czuje odór schroniska na sobie i druga kąpiel jest niezbędna :D 

 

A puszki to dobra metoda, ja tak przekonywałam swoje schroniskowe tymczasy do jedzenia, pierwsze sama puszka, a później

puszka z suchymi chrupkami aż w końcu samo suche :) (jakby co dawaj znać skombinujemy jej więcej puszek).

Sposobem na jedzenie jest też łyżka oleju na suchą karmę.  

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisiaj dostałam kody i wysłałam pieniązki dla Fifi. Gdyby nie to, ze mam już 3 adoptowane psy i 4 (już!) adoptowane koty -to wzięłabym Fifi do siebie... :(

 

Patrząc na Twój avatar, to naprawdę jest podobna do Twojego psiaka... Nie dziwę się, że włączył się sentyment.. ;)

Miejmy nadzieję, że Fifi nie będzie musiała długo przebywać w hoteliku!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam dziewczynki cieplutko :) 

 

Proszę też o zaglądnięcie do moich dziadków Juranda i Tolka bo chyba przez to nowe dogo (tak myślę) zostali zapomniani :( 

ww.dogomania.com/forum/topic/136251-staruszek-tolo-traci-wzrokmoże-stracić-życie-liczy-się-każdy-dzień/page-28#entry15798001

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...