Jump to content
Dogomania

Aszka - 100% cukru w cukrze - zamieszkała z super Rodzinką - ludzko-psio-kocią :)


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

Miałam dziś rano przemiły telefon!

Zadzwoniła p. Ewa, żeby mi... podziękować za Aszkę :) A przecież to ja powinnam jej dziękować, że Aszka ma tak cudowny dom i ludzko-psio-kocią rodzinę! Podziękowania należą się także ewu, która sunię wyrwała ze schronu i przytargała do Wwy!

 

Aszunia jest superowa. Sierść ma jak pluszowa zabawka, z jedzeniem zaczęła wybrzydzać (a przecież na początku rzucała się na wszystko i wciągała nosem!!!). Z Zulką tworzą zgraną ekipę i żyć bez siebie nie mogą. Dzięki Aszce, Zula się bardzo otworzyła i zrobiła się radosna i beztroska.

 

Miesiąc temu, p. Ewa zobaczyła w internecie malutką pekinkę w strasznym stanie - bez oka, z połamanymi żebrami, wychudzoną do granic możliwości (4 kg). Spojrzała na swoje dziewczyny i pomyślała, że skoro one są takie fajne i takie dla siebie dobre, to i kolejną bidę przytulą do serca. I nie pomyliła się! Dziewczynki przyjęły Idę z otwartymi łapkami :) Malutka wciąż dochodzi do siebie i jeszcze długa droga do normalności przed nią, ale w tak doborowym towarzystwie przynajmniej psychicznie szybciej dojdzie do siebie. Mam obiecane zdjęcia całej trójcy :)

 

I jeszcze jedną historię mi p. Ewa opowiedziała. Otóż Państwo oglądali w TV reportaż o jakiejś podłej pseudohodowli. Aszka leżała sobie na fotelu. W pewnym momencie usłyszała szczekanie, a potem skowyt psiaków w telewizorze... Zerwała się na równe łapki i z podkulonym ogonkiem pobiegła do p. Irka. Wskoczyła mu na kolana i tak się wtuliła, że nie mógł jej od siebie oderwać. Państwo natychmiast wyłączyli telewizor, wygłaskali Aszkę i aż się popłakali na myśl o tym, że ktoś kiedyś zrobił krzywdę ich ukochanej psinie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...