Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

49 minut temu, ewu napisał:

Czy ktoś wie kogo można prosić o pomoc w wyciągnięciu psiaka z Radys  albo Wojtyszek?

Pyta mnie Pani , która chce pomóc ale na razie próbuje bezskutecznie.

a chce wyciągnąć z Radys konkretnego psa dla siebie ? Ja wyciągnięłam 3 ale ostatniego 2 lata temu  i nie miałam problemu. Być może teraz się coś zmieniło . Zapytaj agat21  lub kiyoshi one cały czas zabierają psy na hotele z Radys więc są na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, ewu napisał:

Czy ktoś wie kogo można prosić o pomoc w wyciągnięciu psiaka z Radys  albo Wojtyszek?

Pyta mnie Pani , która chce pomóc ale na razie próbuje bezskutecznie.

Fajnie byłoby z Wojtyszek, ale tam trzeba jechac samemu, bo podaje się dane do wprowadzenia chipa na nowego opiekuna. Ja przez naszą wspólną znajomą ( jak chcesz dane, to zadzwoń) mam wzięte Lemura i Adę. tylko wtedy jechała ona sama po inne psy i brała je na fundację, potem wysłała moje dane do zmiany własciciela. jest tez grupa na FB, gdzie są pokazywane psiaki wojtyszkowe, moze udałoby się połączyć transport. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Fajnie byłoby z Wojtyszek, ale tam trzeba jechac samemu, bo podaje się dane do wprowadzenia chipa na nowego opiekuna. Ja przez naszą wspólną znajomą ( jak chcesz dane, to zadzwoń) mam wzięte Lemura i Adę. tylko wtedy jechała ona sama po inne psy i brała je na fundację, potem wysłała moje dane do zmiany własciciela. jest tez grupa na FB, gdzie są pokazywane psiaki wojtyszkowe, moze udałoby się połączyć transport. 

 

Pani wyciągnęła z jakiejś mordowni małą sunię, Właśnie mi przysłała zjęcie.

Z Wojtyszkami się nie udało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Mam do wpłaty z 2 bazarków 145 zł , które miały być przeznaczone na opłaty wyróżnień , ale widzę ,że są pilniejsze potrzeby. Na jakie konto wpłacić?

Ogłoszenia są tez pilne, bo pozwalają psom wydostac się ze schroniska bezpośrednio, bez opłacania hotelików, szukania DT. U mnie własnie zakończyły sie wyróznienia ogłoszeń:

https://www.olx.pl/oferta/bracia-bolek-i-lolek-w-schronisku-blagaja-o-wspolny-dom-adopcja-CID103-IDEpySr.html

https://www.olx.pl/oferta/lukas-idealny-piekny-pies-w-schronisku-czeka-na-dom-adopcja-CID103-IDEVe1O.html

https://www.olx.pl/oferta/malutki-fistaszek-czeka-na-ciebie-adopcja-CID103-IDExnOa.html

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

Rozmawiałam z ewu. Ma zdecydować do kogo mam wysłać pieniądze na ogłoszenia.

Jaaga, może przelać na Twoje konto , bo robisz dużo ogłoszeń? Za 145 zł można już sporo ogłoszeń wyróżnić.

Rozmawiałam z Jagną, nie  da rady tego pilnować.

Proszę wysłać na moje , będę wyróżniać i tu rozliczać.

Link to comment
Share on other sites

Nie mamy już surowicy i strasznie się boję co zrobimy jak będzie potrzebna (tfu tfu tfu).

Muszę kupić parę fiolek ale trzeba jechać do czeskiego Cieszyna.

Granica jest otwarta ale nie dla mieszkańców Śląska, my jesteśmy trędowaci.

Nie znam nikogo kto był chory na koronawirusa, moi znajomi też nie znają. Nie mam styczności ani nie znam żadnego górnika ale i tak  nie mogę podjechać do lecznicy w czeskim Cieszynie żeby odebrać surowicę. Czy ktoś może pomóc ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ewu napisał:

Nie mamy już surowicy i strasznie się boję co zrobimy jak będzie potrzebna (tfu tfu tfu).

Muszę kupić parę fiolek ale trzeba jechać do czeskiego Cieszyna.

Granica jest otwarta ale nie dla mieszkańców Śląska, my jesteśmy trędowaci.

Nie znam nikogo kto był chory na koronawirusa, moi znajomi też nie znają. Nie mam styczności ani nie znam żadnego górnika ale i tak  nie mogę podjechać do lecznicy w czeskim Cieszynie żeby odebrać surowicę. Czy ktoś może pomóc ?

Basiu, nikt z nas nie przejdzie bez kwarantanny. Trzeba by poszukac kontaktu na Dolnym śląsku, jesli tam się da przekroczyć granicę. Tu nie ma szans. Czesi też jak u nas przekroczą granicę, to mają miec kwarantannę. Nikt z Cieszyna, Wisły czy okolic nie pomoże w przewiezieniu surowicy. Mam ten sam problem z odbiorem psów z Ukrainy, bo Słowacja nie otworzyła granic tylko dla Polski, a Czechy z wyłączeniem Śląska. Mieszkamy w okolicy największej liczby zakażeń, naprawdę nie jest ciekawie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...