Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Numer zamówienia:
147619892

Data zamówienia:
26.09.2019

 

 

Sposób płatności:
Przelew natychmiastowy

 

Twoje zamówienie

     
 

Artykuł

Suma z VAT

 
 
         
         
  Benek Super CORNCat naturalny żwirek dla kota- 7 l (ok. 5 kg)      
         
 

Nr artykułu 458791.0

     
         
 

2x 17,80 PLN

 

35,60 PLN

 
         
         
         
  - Twoja zniżka      
         
 

Nr artykułu 1.5

     
         
 

1x -3,00 PLN

 

-3,00 PLN

 
         
         
         
  Puppy Trainer Pads wkładki do kuwety i transportera- XL, 30 szt.      
         
 

Nr artykułu 194403.3

     
         
 

1x 64,80 PLN

 

64,80 PLN

 
         
         
     
 

Suma z VAT

97,40 PLN

 
   
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Elu, dasz radę wstawić fakturę, którą Ci przesłałam na maila bez danych osobowych na to jedzonko?

Czy chodzi Jaguś o f-rę za  bosch adult i  Royal Canin Babycat Instinctive Mousse - 12 x 195 g ?  Jeśli tak, to proszę :)

 

18992161_f-raJaaga.png.1026644594eac7ebad64deb8cd2c219c.png

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Ja to wiem i zawsze kupuję na allegro ale te wkłady zamówiła Jaaga .

To są specjalne podkłady.:

Opis ze sklepu:

Powierzchnia wkładek jest miękka i przyjemna dla szczeniąt. Znajduje się pod nią warstwa pokryta żelem, który absorbuje wszystkie ciecze i nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu wkładka jest ponownie sucha w przeciągu 30 sekund. Spód wkładki powleczony jest nieprzepuszczalną folią, która zatrzymuje ciecze.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, rozi napisał:

Miałam takie, ja wolę Seni, ale oczywiście ktoś może woleć Savic z jakichś względów. Jaaga ma z pewnością więcej doświadczenia ze szczeniętami.

Oj nie, chodziło mi tylko o ten duży rozmiar, bo wystarczy wtedy jeden dziennie i tylko powiedziałam, że kupowałam swoje w zooplusie, ale wtedy była wyprzedaż, więc były znacznie taniej. Nie miałam pojęcia, ze tyle kosztują, nie dogadałyśmy się więc z Ewu. No i chodziło o to, żeby oba produkty kupić w jednym sklepie z darmową przesyłką. Jak wyścieliłam mniejszymi, to je pozbijały pazurkami folią do góry i na to sikały, a potem były mokre. Dopiero uczą się korzystania z kuwety i często załatwiają się tam, gdzie staną. Później mogę prać materiałowe wyścielenie, ale teraz są z wirusem i lambliami, więc tylko gotowanie rzeczy wchodziłoby w grę.

 

9 godzin temu, elik napisał:

Czy chodzi Jaguś o f-rę za  bosch adult i  Royal Canin Babycat Instinctive Mousse - 12 x 195 g ?  Jeśli tak, to proszę :)

 

18992161_f-raJaaga.png.1026644594eac7ebad64deb8cd2c219c.png

Tak Elu, dokładnie. Oczywiście do rozliczenia dla kociąt tylko są puszeczki RC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Jak kicie się mają?

Wpłaciłam stówkę.

Dziękuję, bardzo. Mają się dobrze, apetyty dopisują, choć kupy są często śluzowate, ale to bardziej przez lamblie. Połowę preparatu wypluwają, tak glimdają, żeby nic nie przełknąć.

Ewu, napisz mi jak wyglądają ich finanse? Dokupiłam drugą tubkę Flubenolu i zostały jeszcze tylko 2 puszeczki. Rosną teraz w oczach, dziś zjadły na śniadanie 25 dkg surowego mięsa. Będę dzwonić do znajomej, czy wzięłaby je wszystkie, tylko nie wiem, czy zgodzi się bez zabezpieczenia jedzenia.  Jeśli tak, to może im kupić tego barfa z zooplusa, co u mnie jedzą? Tylko przychodzi po ok. tygodniu od zamówienia. Muszę w przychodni rozliczyć te faktury za leczenie, ale nie mam nawet czasu podjechać, bo i remont i ciągłe wizyty w innych przychodniach. Najlepiej byłoby zrobić im zbiórkę, bo koszty  samego utrzymania przy tylu są spore, a trudno bedzie wyadoptować 6 maluchów bez szczepień. Może wolontariuszki ze schroniska zajęłyby się tym?

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Basia bardzo dziękuje za wpłaty na kociaki. Na wczoraj stan był taki:

30 zł - Małgosia

20 zł - Nesiowata

60 zł - Marzena L.

 

razem 110 zł. Basia serdecznie dziękuje!!!

A wpłata od Poker 100 zł? Kurcze, czyli nikt z FB nie wpłacił. Gdyby była zorganizowana zbiórka na konto fundacji, to na pewno poszłoby sprawniej, bo łatwiej, szybciej ludziom wpłacać i mają większe zaufanie. Sporo brakuje do opłacenia faktur, a maluchy nie mają żadnego jedzenia. Na dziś mam ostatnią puszeczkę. Mają wkrótce jechać do Wandy, jak tylko Ewu uda się zorganizować transport.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Ewa Marta napisał:

Basia bardzo dziękuje za wpłaty na kociaki. Na wczoraj stan był taki:

30 zł - Małgosia

20 zł - Nesiowata

60 zł - Marzena L.

 

razem 110 zł. Basia serdecznie dziękuje!!!

 

1 minutę temu, Jaaga napisał:

A wpłata od Poker 100 zł? Kurcze, czyli nikt z FB nie wpłacił. Gdyby była zorganizowana zbiórka na konto fundacji, to na pewno poszłoby sprawniej, bo łatwiej, szybciej ludziom wpłacać i mają większe zaufanie. Sporo brakuje do opłacenia faktur, a maluchy nie mają żadnego jedzenia. Na dziś mam ostatnią puszeczkę. Mają wkrótce jechać do Wandy, jak tylko Ewu uda się zorganizować transport.

Jaaga, to są wpłaty z konta wolontariatu. Możliwe, że Poker wpłaciła bezpośrednio do Basi. Basia ma awarię internetu. Ktoś ma dzisiaj go naprawiać i jeśli się uda, Basia na pewno uzupełni dane.

Wpłat dużo nie ma niestety:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Możliwe, że Basia miała dane z poprzedniego dnia, a Poker wpłaciła potem. NIc nie zginie, wszystko się na pewno wyjaśni. Mimo tej wpłaty, to nadal za mało kasy na te maluszki:(

Zrobiłam im zdjęcia, ale na dogo niestety dziś nie wchodzą mi. Udostepniłam na FB, na grupach i na grupie wolontariackiej. Maluchy nie będą miały co jeść. Mogłby dziś jechać, ale chyba nikt nie szuka im transportu. U mnie są w klatce i wypuszczam je na remontowany pokój. Robimy podłogę, jutro mam stosować klej, ale małe nie mogą być w tych wyziewach. Mam przez nie wszystko rozgrzebane. Muszą być trzymane osobno. Wanda zgodziła się je wziać  pod warunkiem, że są na tyle samodzielne, żeby coś zjadły, jak ona będzie w pracy. Już właśnie się usamodzielniają, tylko ktoś je musi dowieźć na trasie Jarząbkowice-Bytom.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Zrobiłam im zdjęcia, ale na dogo niestety dziś nie wchodzą mi. Udostepniłam na FB, na grupach i na grupie wolontariackiej. Maluchy nie będą miały co jeść. Mogłby dziś jechać, ale chyba nikt nie szuka im transportu. U mnie są w klatce i wypuszczam je na remontowany pokój. Robimy podłogę, jutro mam stosować klej, ale małe nie mogą być w tych wyziewach. Mam przez nie wszystko rozgrzebane. Muszą być trzymane osobno. Wanda zgodziła się je wziać  pod warunkiem, że są na tyle samodzielne, żeby coś zjadły, jak ona będzie w pracy. Już właśnie się usamodzielniają, tylko ktoś je musi dowieźć na trasie Jarząbkowice-Bytom.

Basia szuka intensywnie transportu. Rozmawiałam z  nią przed chwilą. Jeśłi maluszki nie mają co jeść, proszę kup im puszeczki i weź fakturę na fundację, ale tylko na te puszki. Jeśli na fakturze będzie coś dla innego psiaka, czy kotów i ma nie być zwracane, fundacja nie zwróci częśći faktury. Musi być całość do zwrotu.

 

Link to comment
Share on other sites

Maluszki koteczki wczoraj wieczorem pojechały do nowego DT do Bytomia. Było mi bardzo smutno, bo je wychuchałam, wstawałam do nich w nocy karmić, robiłam sesje przytuleniowe, kiedy sieroco zaczynały się ciamkać. Nauczyły się wchodzić mi wszystkie jednocześnie na kolana i byłam oblepiona 6 kurczaczkami, najpierw było jedzonko, potem mycie i na końcu pieszczotki. Wiem że Wanda pracuje i nie będzie miała czasu na takie ciucianie. Jednak jedna osoba, mimo chęci wszystkiego nie ogarnie i nie dałabym rady opiekować się tyloma do czasu adopcji.

Bardzo prosiłabym o pomoc w ogłaszaniu maluchów. zaraz sama zrobię im wyróżniony olx na Katowice. Oprócz nich, Wanda ma drugi miot i jeszcze jednego podrostka, wszystkie do adopcji. Przekazałam żwirek, dałam od siebie wołowinę ze żwaczami, którą już same ładnie jadły i mokre jedzonko na początek. Niestety, mleka zostało naprawdę niewiele. Wcześniej karmiłam je opakowaniem mojego szczeniakowego. Każde ogłoszenie może się przydać, bo maluchów jest wiele. Mogę na priv podać potrzebny do ogłoszeń tel do Wandy i na maila wysłac zdjecia, bo tu nie potrafię wstawić.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Jaaga napisał:

 

Bardzo prosiłabym o pomoc w ogłaszaniu maluchów. zaraz sama zrobię im wyróżniony olx na Katowice. Oprócz nich, Wanda ma drugi miot i jeszcze jednego podrostka, wszystkie do adopcji. Przekazałam żwirek, dałam od siebie wołowinę ze żwaczami, którą już same ładnie jadły i mokre jedzonko na początek. Niestety, mleka zostało naprawdę niewiele. Wcześniej karmiłam je opakowaniem mojego szczeniakowego. Każde ogłoszenie może się przydać, bo maluchów jest wiele. Mogę na priv podać potrzebny do ogłoszeń tel do Wandy i na maila wysłac zdjecia, bo tu nie potrafię wstawić.

Podaj namiary na swoje ogłoszenie na OLX  to pozmieniam coś w tekście i zrobię im ogłoszenie tylko napisz na jakie miasto. Zdjęcia podeślij na [email protected]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Podaj namiary na swoje ogłoszenie na OLX  to pozmieniam coś w tekście i zrobię im ogłoszenie tylko napisz na jakie miasto. Zdjęcia podeślij na [email protected]

Ślicznie dziękuję, zapytam Wandy na jakiem miasto. Może sama je gdzieś ogłosiła. Schronisko nie wiadomo czemu nie chce wstawiac info na swoją stronę o zwierzakach w DT. To duża strata, bo jak tymczasowałam zwierzęta z sosnowieckiego schroniska i były wstawiane na schroniskową stronę, to głównie stamtad ludzie dzwonili.

Link to comment
Share on other sites

Mam internet:):):) Jakiś obłe od tygodnia.

Jagna schronisko tak naprawdę to nie ma działającej strony. Poprzedni właściciel jakąś zrobił ale to się nie nadaje do Użytku. Działa jedynie strona wolontariatu.

Dziewczyny wrzucą tam kotki a ja wyślę zdjęcia Paniom od kotów z Przygarnij Pokochaj. Jestem w kontakcie z Panią Wandą.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...