Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Mam bardzo złe wieści. Wczoraj wieczorem zadzwoniłam do Pani Joli od Coco  żeby spytać co u nich. Dowiedziałam się,że Coco strasznie wymiotowała przez cały dzień. Pani Jola zaniosła kupkę do badania i wyszły jakieś pasożyty.

Niestety z powodu złego samopoczucia Coco Pani nie poszła z nią do lecznicy tylko dała tą kupkę.

Pani nie chciała Coco stresować, sądziła ,że to z nerwów. Nie zadzwoniła do mnie żeby mi nie przeszkadzać!!!

Zawsze mówię,że do mnie jak się coś dzieje można dzwonić o każdej porze dnia i nocy.

Przerażona spytałam czy zrobiono test na parwo. Pani nie wiedziała , mówiła o jakiś pasożytach.

Zadzwoniłam natychmiast do lecznicy. Pani doktor już  zamykała. Spytałam czy był zrobiony test. Dowiedziałam się,że nie bo Pani dała kupkę w celu zbadania na pasożyty. Pani Jola mówiła lekarce o wymiotach ale skoro nie przyszła to nikt się nie przejął badaniem na parwo. Ubłagałam żeby nie zamykała tylko zrobiła z kupki , którą ma test. Okazało się,że Coco ma parwowirozę!!!

Natychmiast pojechałanm do Pani Joli z surowicą w lodzie. Lekarka czekała . Coco dostała kroplówkę, surowicę, antybiotyki.

Siedziałam z nimi do północy. Rano dzwoniłam, Coco śpi, na razie nie wymiotuje (tfu, tfu).

Powiadomiłam Poker. Żabcia dobrze się czuje i oby tak zostało.

Najgorsze jest to ,że biała Jagódka i jeszcze dwa pieski były z Coco w kojcu.

Wczoraj Kasia zabrała do siebie Jagódkę i małego yorka. Chciała żeby już były bezpieczne. Jak się dowiedziała, że mogły złapać parwo natychmiast uruchomiła złatwianie surowicy.Ja mam w lodówce jedną fiolkę, wczoraj jedną dałam Coco ale ta druga też będzie potrzebna Coco.

Musimy kupić kilka fiolek. Jedna kosztuje 95zł i jeszcze trzeba po nie jechać do Krakowa. 

Szukamy możliwości kupienia w Czechach, tam wychodzi 70 zł za fiolkę.

Czy możecie zrobić jakiś bazarek na surowicę?

Proszę o pomoc. My już nie dajemy rady:( Musimy mieć surowicę bo to jest życie.

Teraz walczymy o Coco.

Link to comment
Share on other sites

No to cioteczki, miłośniczki  tego wątku.!!! Wszystkie rączki hop do kupki i zbieramy kasiorkę na wydatki związane z psami wyciąganymi ze schronu przez ewu.

Na początek daję 30 zł. Kto da ile? Wpłata jak poprzednio może być na moje konto, a ja przeleję całość na konto ewu.

 

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Poker napisał:

No to cioteczki, miłośniczki  tego wątku.!!! Wszystkie rączki hop do kupki i zbieramy kasiorkę na wydatki związane z psami wyciąganymi ze schronu przez ewu.

Na początek daję 30 zł. Kto da ile? Wpłata jak poprzednio może być na moje konto, a ja przeleję całość na konto ewu.

 

Podrzruć mi nr konta.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Poker napisał:

No to cioteczki, miłośniczki  tego wątku.!!! Wszystkie rączki hop do kupki i zbieramy kasiorkę na wydatki związane z psami wyciąganymi ze schronu przez ewu.

Na początek daję 30 zł. Kto da ile? Wpłata jak poprzednio może być na moje konto, a ja przeleję całość na konto ewu.

 

Dziękuję. 

Link to comment
Share on other sites

"Temperatura ciała zdrowego pieska powinna wynosić 38,2-38,8 jeżeli temperatura podnosi się do 39 może wskazywać to chorobę i wówczas trzeba bacznie obserwować pupila, gdy przekracza 39 stopni to już wysoka gorączka i trzeba niezwłocznie udać się do lekarza. "

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Proszę o pomoc. My już nie dajemy rady:( Musimy mieć surowicę bo to jest życie.

Basiu zaraz wpłacę 40,00 zł.

10,00 zł już obiecałam na bazarku Poker więc będzie nieco później. Nr konta znam, nie musisz wysyłać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...