Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Karacikowi potrzebny jest czas. Skoro się nie narzucają i starają się zaprzyjaźnić Karacika z panem to pozostaje czekać. Dla Karacika jest to nowa, trudna sytuacja - ale będzie dobrze ;) Kciuki zaciskam.

I co z Fionką i jej mamą? kiedy mogłyby opuścić schronisko?

W kwestii sunieczek to trzymajcie kciuki bo najprawdopodobniej Fionka jutro zostanie zaadoptowana.

Pani z Gliwic , przesympatyczna. 

Lucynkę też zabiorę już jutro żeby jej serce nie pękło i w poniedziałek przywiozę do Poker.

Tyśka Filuś już ma domek i dzisiaj też pojechała do domu mama szczeniaczków Figa.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Przepraszam,że nie odpisuję na bieżąco ale nie wiem co się dzieje z moim internetem. Co chwilę  znika i mam komunikat" witryna nieosiągalna".

Tez mialam wrazenie, ze sa jakies zawirowania, znienacka przerzucilo mnie na inny watek.więc to chyba "u nich..."

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, ewu napisał:

W kwestii sunieczek to trzymajcie kciuki bo najprawdopodobniej Fionka jutro zostanie zaadoptowana.

Pani z Gliwic , przesympatyczna. 

Lucynkę też zabiorę już jutro żeby jej serce nie pękło i w poniedziałek przywiozę do Poker.

Tyśka Filuś już ma domek i dzisiaj też pojechała do domu mama szczeniaczków Figa.

Ależ super. Moje ogłoszenie było na Gliwice - i Filusia i Fionki, więc baaaardzo się cieszę. Zaciskam kciuki, ogłoszenia zdejmę jutro :)
Fajnie, że się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

To zdejmuje ogłoszenie Fionki :) Filusia też już zdjąć?

Myślę,że tak. Fionka nazywa się Coco. Na razie jest bardzo przestraszona.

Lucynka w pierwszej chwili bardzo się boi ale za moment ciekawość zwycięża. Głaskanie i jedzonko przełamują początkowy wstyd. To bardzo miła psina. Lucynka ma idealne ząbki, jest chyba młoda jeśli osądzać  po ilości kamienia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj łapałam z Madzią dwa wolno żyjące bardzo wyniszczone kotki.

Są na wpół dzikie. Zawiozłyśmy je do lecznicy, schronisko opłaci leczenie i sterylki. Potem mamy je wypuścić.

Błagałam wszystkie "kociary" ale nikt nie ma teraz możliwości żeby im pomóc. Strasznie się martwię tym,że musimy je wypuścić.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Dzisiaj łapałam z Madzią dwa wolno żyjące bardzo wyniszczone kotki.

Są na wpół dzikie. Zawiozłyśmy je do lecznicy, schronisko opłaci leczenie i sterylki. Potem mamy je wypuścić.

Błagałam wszystkie "kociary" ale nikt nie ma teraz możliwości żeby im pomóc. Strasznie się martwię tym,że musimy je wypuścić.

Basiu, na wpół dzikie?

A dają się dotykać, głaskać.?

Może kiedyś miały domy i ktoś je wyrzucił?

Niby wolnożyjące koty powinno się wypuszczać, ale znam przypadki, gdy dzikusy stały się przytulankami uwielbiającymi ludzi.

Poza tym nie ukrywajmy, te wolnożyjące koty mają koszmarne życie.

Też mi ich bardzo szkoda, popytam kogo się tylko da o DT

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Gabi79 napisał:

Basiu, na wpół dzikie?

A dają się dotykać, głaskać.?

Może kiedyś miały domy i ktoś je wyrzucił?

Niby wolnożyjące koty powinno się wypuszczać, ale znam przypadki, gdy dzikusy stały się przytulankami uwielbiającymi ludzi.

Poza tym nie ukrywajmy, te wolnożyjące koty mają koszmarne życie.

Też mi ich bardzo szkoda, popytam kogo się tylko da o DT

Gabrysiu mam czas do poniedziałku. Jestem załamana. One są bardzo małe, dorosłe ale malutkie.

Kotek waży 2,8 kg, kotka podobnie.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Gabi79 napisał:

Basiu, na wpół dzikie?

A dają się dotykać, głaskać.?

Może kiedyś miały domy i ktoś je wyrzucił?

Niby wolnożyjące koty powinno się wypuszczać, ale znam przypadki, gdy dzikusy stały się przytulankami uwielbiającymi ludzi.

Poza tym nie ukrywajmy, te wolnożyjące koty mają koszmarne życie.

Też mi ich bardzo szkoda, popytam kogo się tylko da o DT

Ludziom , których znają tak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...