Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

39 minut temu, gluchypies napisał:

Oby, bo z tymi czarnymi psami to różnie bywa... Ale ona taka uśmiechnięta, radosna i przyjazna to trzymajmy kciuki za jak najszybszy domek :) 

Masz rację. Czarne psy mają różne szczęście. Sama miałam czarną suczkę na tymczasie, którą przez 3 miesiące łapałam nad Rabą, a potem przez 5 miesięcy siedziała u mnie  i praktycznie tylko przez przypadek znalazłam dla niej dom :)

Ale tamta to był dzikuskiem, a ta wygląda na bardzo proludzka sunię więc dlatego myślę, że nie będzie problemu z domkiem dla niej :)

Link to comment
Share on other sites

Piękna jest. Oby znalazła domek.

W sam raz ja uwielbiam czarne psiaki. Każdy pies jest dla mnie piękny, ale czarne mają szczególny urok:)

Mam w domu wszystkie kolory sierści:) ale nie ukrywam ,że najmniej "kłopotliwa" jest czarna.

Najwięcej sypie kremowa Tonia, drugie miejsce zajmuje puchata biało -brązowa Kretka( z mojego avatarka), trzecie rudy Elwis, a czarnuszki 

Pączek i Meffi mają inne specjalizacje:):):)

One kopią doły w ogrodzie i przynoszą tonę błota do domu:):):)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odbyłam dwie wizyty po adopcyjne.

Byłam w Lublińcu u Melby -Lili:) Sunia ma się świetnie , jest grzeczna i cichutka.

W drodze powrotnej pojechałam do Nitki. U Nitki bywam co jakiś czas bo jest u Znajomej  ale zawsze się śmiejemy ,że to kontrolne wizyty po adopcyjne.

Nitka była zabrana ze schronu w stanie potwornego wychudzenia , pisałam o niej na wątku. Znajomym dzień wcześniej odszedł  staruszek  i kiedy  się dowiedzieli ,że jest szkielecik w schronie natychmiast się zdecydowali na adopcję.

Nitka to już nie "nitka":) Dzisiaj wreszcie była chwila żeby pstryknąć fotki.

Nitka ma małą przyjaciółkę ( odebrany z nieciekawego domu szczeniaczek).

Pomimo ,że małe cudo to sunia Znajomi nazwali ją Kłębuszek no bo jak jest Nitka to musi być kłębek:)

Kłębuszek miał być tymczasem ale zdecydowali ,że  malizny nikomu nie oddadzą. Nitka i mała szprotka szaleją w ogrodzie. Duża i mała:):):):)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

53 minut temu, gluchypies napisał:

ewu masz fotki z wizyt poadopcyjnych? Pokaż psinki :) Fajnie, że do Nitki dołączył Kłębuszek hihi ;)

No właśnie je dostałam i jestem załamana. Koleżanka robiła telefonem bo zepsuł się aparat i wyszły okropnie:(

Wyślę jakie są ale mi wstyd bo miały być ładne.

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

Szczęśliwe ślicznoty :) A to co za maleństwo ? Nie poznaję :)

 
20160430_164000.jpg

Elu to jest przygarnięty niedawno szczeniaczek- sunia o imieniu Kłębek zdrobniale nazywana Kłębuszkiem:)

Państwo , którzy mają Nitkę odebrali  to cudo z sąsiedztwa, z nieciekawego miejsca.

Wzięli żeby pomóc z zamiarem szukania domu ale ostatecznie Kłębek ( para do Nitki:):)) zostaje u nich na stałe.

Malutka  sunia nie była nigdy prezentowana na wątku. Poznałam ją w sobotę w czasie odwiedzin u Nitki.

Nitka uwielbia małą, matkuje jej:)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Elu to jest przygarnięty niedawno szczeniaczek- sunia o imieniu Kłębek zdrobniale nazywana Kłębuszkiem:)

Państwo , którzy mają Nitkę odebrali  to cudo z sąsiedztwa, z nieciekawego miejsca.

Wzięli żeby pomóc z zamiarem szukania domu ale ostatecznie Kłębek ( para do Nitki:):)) zostaje u nich na stałe.

Malutka  sunia nie była nigdy prezentowana na wątku. Poznałam ją w sobotę w czasie odwiedzin u Nitki.

Nitka uwielbia małą, matkuje jej:)

Co za szczęśliwy traf  :) :) :)

To muszą być wspaniali Ludzie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Smutno tu:( Chorowałam i przyznam też, że jestem podłamana.

Adopcje na razie stoją, nie ma czasu żeby podjechać i zrobić nowe zdjęcia.

Z dobrych wieści to dostałam wzruszającego maila z ds Sonki- Lukrecji.

Posłałam Myszy z prośbą o wklejenie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, gluchypies napisał:

ewu będzie dobrze, po takich dołkach zawsze świeci słońce! Adopcje ruszą na pewno, a i ze zdjęciami mam nadzieję, że też się wyklaruje i będzie można działać i szukać nowych domków. A Ty dbaj o siebie koniecznie, ściskam! 

Dziękuję i też ściskam:)

Link to comment
Share on other sites

A to fragment maila  z domku Kreci( a właściwie Lukrecji).
Cytuję:
"Byłam dziś z Lukrecją w zaprzyjaźnionym sklepie papierniczym, pani, z którą znam się od lat i rozmawiam od lat o wszystkim, mówi - macie psa??? Ja-  od pół roku. Pani - ze schroniska? Ja - a skąd Pani wie???? Pani - bo widzę jak na panią patrzy z miłością, nie zdejmuje wzroku  i pyta o pozwolenie na wszystko.... Miałam łzy w oczach, naprawdę. Taka jest Krecia i dziękuje za nią."

M__1309.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...