Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Jezu, nie radzę sobie...Jak kliknęłam w moją zawartość, to wyświetliło mi się w cholerę wątków, których już od dawna nie miałam w subskrypcjach. Jak to usunąć? Pomocy!!! Za chwilę rzucę to wszystko w diabły...

Nie trzeba usuwać, bo to nie subskrypcje, To są chyba wszystkie wątki, bo mi pokazują sie takie, ma których nawet nigdy nie byłam, nie wiedziałam o ich istnieniu. Naszych subskrypcji chyba nie ma. Trzeba je na nowo twirzyć. Wątki, która chcemy subskrybować trzeba znaleźć właśnie w zawartości. Trzeba w niefo wejść i kliknąć w napis: Śledź ten temat i jak rozwinie sie manu, wybrać jak często chce się dostawać powiadomienia o nowych postach w tym wątku.

Okropnie nam skomplikowali poruszanie się po forum :pissed:

 

A format godziny wpisania postu to jakby to forum nie w Polsce było,

Link to comment
Share on other sites

To rodzeństwo już bezpieczne, pod skrzydłami Malawaszki.

P1010145.JPG

 

P1010139.JPG

 

Reszta zdjęć tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.839277916103818.1073742261.106101606088123&type=1

 

 

Ich stan był masakryczny (wszy, pchły, brud i smród), pogryzienia i rana pod ogonem. Po wstępnym ostrzyżeniu ukazały się 2 szkieleciki. Długo by już tam nie pożyły :shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba usuwać, bo to nie subskrypcje, To są chyba wszystkie wątki, bo mi pokazują sie takie, ma których nawet nigdy nie byłam, nie wiedziałam o ich istnieniu. Naszych subskrypcji chyba nie ma. Trzeba je na nowo twirzyć. Wątki, która chcemy subskrybować trzeba znaleźć właśnie w zawartości. Trzeba w niefo wejść i kliknąć w napis: Śledź ten temat i jak rozwinie sie manu, wybrać jak często chce się dostawać powiadomienia o nowych postach w tym wątku.

Okropnie nam skomplikowali poruszanie się po forum :pissed:

 

A format godziny wpisania postu to jakby to forum nie w Polsce było,

Masakra, nie daję rady :(

 

Jednakowoż witam Malizny i życzę im z całego serca domków i kochających ludzi

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba usuwać, bo to nie subskrypcje, To są chyba wszystkie wątki, bo mi pokazują sie takie, ma których nawet nigdy nie byłam, nie wiedziałam o ich istnieniu. Naszych subskrypcji chyba nie ma. Trzeba je na nowo twirzyć. Wątki, która chcemy subskrybować trzeba znaleźć właśnie w zawartości. Trzeba w niefo wejść i kliknąć w napis: Śledź ten temat i jak rozwinie sie manu, wybrać jak często chce się dostawać powiadomienia o nowych postach w tym wątku.

Okropnie nam skomplikowali poruszanie się po forum :pissed:

 

A format godziny wpisania postu to jakby to forum nie w Polsce było,

Dziękować, dziękować bardzo :calus: . A trzeba chcieć dostawać powiadomienia? Czy można nie być powiadamianym?

Link to comment
Share on other sites

Jejku. No ja to już nic nie powiem o tych "zmianach"

Doniosę tylko, że Fanta z większą lub mniejszą skutecznością, ale załatwia się na spacerach ;) już rozumie, że to dobrze zrobić na zewnątrz, czekamy tylko aż domyśli się, że w domu NIE DOBRZE ;) zaczęła też odróżniać zabawki od butów I książek ;)

Link to comment
Share on other sites

Jejku. No ja to już nic nie powiem o tych "zmianach"

Doniosę tylko, że Fanta z większą lub mniejszą skutecznością, ale załatwia się na spacerach ;) już rozumie, że to dobrze zrobić na zewnątrz, czekamy tylko aż domyśli się, że w domu NIE DOBRZE ;) zaczęła też odróżniać zabawki od butów I książek ;)

Mądra Fanta :klacz:  i jaki wyrozumiały i cierpliwy domek :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Proszę oświećcie mnie co zrobić, żeby wrócił mój dolny obrazek - po tych zmianach to mam tylko jakieś SIGPIC i nie umiem przywrócić obrazka :niewiem: :nerwy:  pliiiiz

 

Trzeba wstawić jeszcze raz.

 

Otwórz nową kartę i wejdź w moje ustawienia a następnie w zmień sygnaturkę. Umieść zdjęcie na zewnętrznym serwerze (np. fotosik czy coś takiego) i skopiuj link do zdjęcia.

 

Otwórz to zaznaczone na czerwono:

dogo_screen02_zps98db2245.jpg

 

i wklej tu link:

 

dogo_screen05_zps5057272c.jpg

Kliknij na obrazek (zaznaczy się) i otwórz to zaznaczone na czerwono: 

dogo_screen03_zpsdb6156a4.jpg

i wklej tu skopiowany link:

dogo_screen04_zpscc115c30.jpg

Pewnie może być łatwiej, ale ja umiem tylko tak   :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...