Jump to content
Dogomania

Haszczaki Greta i Gufi mają domy , szczęścia moje skarbiki .


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

Nie tylko przepiękna ale mądralińska i straszliwie grzeczna , leży sobie w głównym gabinecie i przygląda się na pacjentów , czasem pomacha komuś ogonkiem .

Słodziara nie z tej ziemi :)

 

Podobno w Husky Adopcje mieli o nią zapytania , więc mam nadzieję że niedługo ktoś będzie szczęśliwcem , któremu dane będzie adoptować tą cudność :)

Link to comment
Share on other sites

[attachment=4561:WP_002764.jpg]

 

[attachment=4562:WP_002766.jpg]

 

[attachment=4563:WP_002770.jpg]

 

[attachment=4564:WP_002771.jpg]

 

[attachment=4565:WP_002776.jpg]

 

[attachment=4567:WP_002778.jpg]

 

[attachment=4568:WP_002779.jpg]

 

Gretka cudo moje kochane , w świetnej formie zaczyna już ciągnąc na spacerach :) W gabinecie grzeczna do czasu kiedy ja się tam nie pojawię , jak tylko wejdę nawołuję mnie swoim cudnym " mamamamamamaa " no i jak nie kochac takiej córci :)

 

Dziś miała przyjść do gabinetu pani zainteresowana adopcją Grety poznać ją . Miała sunię Lunke , haszczankę przez lata walczyły z cukrzycą , Lunka nie widziała . 9 miesięcy temu odeszła za TM . 

Pani jest klientką naszych wetek - rekomendacje od nich dostała najlepsze , ale nie mam jeszcze informacji czy doszło do spotkania . 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dom nie wypalił , byli wczoraj poznać Gretę ale nie zadzwonili do mnie .

 

Greta wróciła dziś do hoteliku , ranka po sterylce zagojona pięknie . Greta została dziś zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i wirusówkom , kupiłam jej obróżkę żeby było na czym powiesić identyfikator szczepienia , dostała procha na odrobaczenie do podania za tydzień i kropelki dla niej i Gufiego antypchłowo kleszczwe .
Jutro będę miała dokładne dane ile to wszystko kosztowało .

Dziewczynka pięknie jeździ samochodem choć dziś strasznie była rozgadana w trakcie drogi , gadała ze mną przez kilkanaście kilometrów .

 

 

10406925_588002994656240_679382974339918

 

pożegnlany uśmiech dla cioć z Dobrego Weterynarza

 

1688703_588002991322907_6255336935195227

 

nowa obróżka

Link to comment
Share on other sites

I co tam słychac u pięknot?

 

Przyznaję bez bicia , że przez to szczeniakowo - kociakowe  zamieszanie nie miałam nawet kiedy pojechać do nich . 

Z tego co rozmawiałam z dziewczyną z fundacji, jest jedna osoba chętna na Gretę już po wszystkich procedurach, ale w międzyczasie dostał propozycję pracy za granicą i na razie nie podjął decyzji :( 

Mam nadzieję , że w tygodniu uda mi się do nich podjechać  bo dzieciaki w miarę opanowane :) .

Link to comment
Share on other sites

Paula podobno odzew jest tylko nie przechodzą ludzie procedur :(
Ostatnio był pan który zakochał się w Grecie, super dom , po wszelkich ankietach i wizytach okazało się że dostał propozycję pracy poza krajem :(
Greta jest bardzo piękną sunią więc ludzie dzwonią , tylko wiadomo jak to jest z tymi telefonami .

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie , dlatego przebierają wybierają dziewczyny z Fundacji bo to mają być najcudniejsze domy na świecie :)

 

W takim razie wykazuję się cierpliwością ;)

Lepiej poczekać i być pewnym domku, niż robić wszystko na szybko, na hura i mieć wątpliwości albo martwić się, że psiak może wrócić z adopcji...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...