Jump to content
Dogomania

Haszczaki Greta i Gufi mają domy , szczęścia moje skarbiki .


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

[quote name='azalia']No cudowne są,przepiękne.

Oczu nie można oderwać.[/QUOTE]

[quote name='mar.gajko']Przepiekne. Może jednak się zgubiły? One lubią sobie powędrować. A nie są zaniedbane.[/QUOTE]

[quote name='azalia']Odwiedzam śliczności.[/QUOTE]


Małe problemy zdrowotne wyłączyły mnie od wczoraj z życia ale jestem :)
Psiska rzeczywiście są cudowne, sunia ma niesamowitą sierść, nigdy nie dotykałam psa z taką sierścią , wszystkie husky które znam mają zupełnie inną Greta ma mięciusieńką , ,aksamitną taką niesamowicie " ekskluzywną " brakuje mi słowa .
Gufi za to jest klonem charakteru mojego Bazyla , kocha wszystkich , zawsze uśmiechnięty, chciałby się bawić przytulać samo patrzenie na niego sprawia człowiekowi ogromną radość nie mówiąc już o zabawach z nim .

Wczoraj dzwonili z Haszcze Paszcze, że mają DT dla Grety , ale na razie postanowiłam że stanę na głowie żeby albo znaleźć właściciela albo wydać je wspólnie do adopcji nie mam serca po niecałych 2 tygodniach ich rozdzielać :( chociaż spróbuję żeby mieć czyste sumienie .

Link to comment
Share on other sites

Podliczyłam finanse Grety i Gufiego jeszcze nam brakuje trochę
na razie z FB mamy stałe deklaracje ( ok. 320 zł )
Karolina A- 20 zł
Wiola Z - 50 zł
Renate W- 10 euro ( ok. 40 zł )
Andrzej M 10 euro ( ok. 40 zł )
Kasia S - 20 zł
Mańka M - 50 zł
Małgorzata S- 50 zł
ja - 50 zł


jeden miesiąc ( ok. 200 zł )
Justyna I - 25 euro ( ok. 100 zł )
Chłopak J 25 euro ( ok. 100 zł )


mamy też fanty na bazarek od Psia Szkoła i Babskie manie postaram się z nim ruszyć w miarę szybko , ale dochód z niego podzielony będzie na Gretę , Gufiego i Amber .

Link to comment
Share on other sites

To był dzień pełen nadziei , zadzwoniła pani która szuka swojego psa , mieszańca huskiego i bernardyna - ale to nie Gufi jednak powiedziała że w Głogoczowie jej kuzynowi uciekły dwa psy husky suka i mieszaniec . Od razu pojawił się ten stan , który każdy psiarz bezdomniakowy zna - o matko, może to one może się udało , może będzie happy end i te tysiąc myśli na sekundę . Niestety pan kuzyn nie zadzwonił, jak się próbowałam dodzwonić do tej kobiety co dzwoniła nie odbierała , za jakiś czas oddzwonią , że kuzyn znalazł swoje psy ...
A swoją drogą przerażająca jest ilość huskich do adopcji :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Bo one śliczniutkie jako szczeniaczki. A to psy trudne. Północne. Ucieczkowe. Trzeba wypracować.
No i jak uciekają, to ci "właściciele" nawet nie bardzo szukają. Niestety.[/QUOTE]

Wcale nie szukają , wczoraj szału dostałam , my latamy rozwieszamy ogłoszenia, powiadamy wetów, przeglądam ogłoszenia w necie a tu nawet śladu nigdzie , że ktoś szuka ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Jednak wczorajsze zainteresowanie Gufiego Gretą nabiera rozmachu Greta nie ma jeszcze cieczki ale Gufi chce za wszelką cenę ją pokryć:( nie mam zupełnie pomysłu co mogę zrobić :( nie mam ich jak rozdzielić :( jutro z wetkami będę ustalała czy podanie hormonów coś pomoże :([/QUOTE]

To pewnie jest matka z synem. Znając mądrych ludzi, pewnie haszczanka rodziła, bo takie ładne. A on jest mix.

Link to comment
Share on other sites

No to sytuacja wygląda tak , w każdej chwili do hoteliku Husky Adopcje może jechać Greta ,tzn . albo wyjedzie do środy albo dopiero w przyszłym tygodniu . W tym samym dniu co Greta pojedzie do Częstochowy , Gufi musi iść na kastrację i musimy mu znaleźć jakiś kąt , żeby doszedł do niej do siebie - na ok. 2 tygodnie . Jak się chłopak zagoi i trochę mu hormony opadną pojedzie do Grety .

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziś od jkp przelew na Amber, Gretę i Gufiego - 500 zł .
Zaniemówiłam z wrażenia i nie wiem jak mam dziękować więc najprościej i z całego serca Joanno dziękuję :Rose::Rose::Rose:



A u dzieciaków wszystko zmienia się bardzo szybko, okazało się że jest miejsce w hoteliku Psia Kość w Wieliczce, gdzie zawiozę dzieciaki w czwartek po południu . Cena 600 zł za oba psy , każdy dostanie swój kojec . Dzieciaki mogłyby jechać jutro, ale niestety jutro wypadł mi wyjazd a jak już jadą stosunkowo blisko mnie to chcę je odstawić sama i ustalić wszystko na miejscu . Niestety dziś już było za późno żeby je zawozić , ma nadzieję że jakoś jeszcze wytrzymają ze sobą do czwartku .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']To dobrze, bo to bliżej, czy Adopcje Husky coś będą partycypować w kosztach?
Trzeba żebyś je dała do tego zadaszonego pawilonu i żeby były normalne pełne budy.[/QUOTE]

Nie Adopcje dawały tylko miejsce hoteliku , nie mają kasy jak wszyscy .
Psy są na moim utrzymaniu ale na szczęście dobrzy ludzie są na świecie i nie zostawili mnie samej .
Na fb udało się zebrać deklaracje , Joanna pomogła tu , Amiga obiecała bazarek, ja jak załatwię pewne sprawy mam nadzieję w poniedziałek tez ruszę z bazarkiem i musi się nam udać :)

Nie byłam nigdy w tym hoteliku, ale pan z którym rozmawiałam zrobił na mnie dobre wrażenie więc mam nadzieję że się dogadamy :)

Link to comment
Share on other sites

Dzieciaki już w hoteliku [URL]https://www.facebook.com/Hoteldlapsowikotow********?ref=ts&fref=ts[/URL] , dziękuję Agacie za pomoc w transporcie Grety i Gufika dzieciaki jechały grzecznie ale czułam się bezpieczniej .

Rano Gufik był na wizycie u Cioć z Dobrego Weterynarza , zbadany , zważony - 32 kg słodyczy i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie . Zachowywał się bardzo bardzo grzecznie, troszkę był wystraszony ale bez żadnych problemów dał się zbadać , zaglądnąć do ryjka , zmierzyć temperaturę , zaszczepić . Cud nie pies , choć ma mały problem z odwagą , troszkę jest niepewny gdy nie ma Grety obok i bardziej uważny niż w jej obecności .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Gufik wygląda na cudnego :)
Jak zostawały w kojcach, bez żalu i awantur?[/QUOTE]

Są cudni oboje , ale Gufi swoją szczenięcą niepordnością potęguje tą cudowność .Taka cudowna ciapa , który chce si przytulać , miziać wpatrzony w człowieka .

Rozstanie było straszne :(
Przejście między boksami z psami wystraszyło Gufiego, nie chciał wejść do kojca, weszłam z nim , wyprzytulałam go , szeptałam do ucha że tu mu będzie dobrze i odwiedzę go za kilka dni i jak waritka prawie się poryczałam jak zobaczyłam jego reakcję i to jak pies przywiązał się w ciągu 2 tygodni :(

Greta podobnie zdenerwowała się , była oszołomiona ilością psów wokół , ale nie była tak wystraszona jak Gufik .
Również weszłyśmy razem do kojca , w kojcu wyprzytulałyśmy się ale mniej niż z Gufim bo Gretę bardzo zainteresowała buda :)

Pojadę do nich za kilka dni jak ja trochę ochłonę i one się przyzwyczają do nowego miejsca.
Ktoś będzie miał cudowne psy jak zdecyduje się je pokochać i dać im dom .

Greta jechała w klatce w samochodzie , była bardzo grzeczna, rozdzieliłam je na podróż żeby nie wariowały mi w aucie , ale naprawdę byli supr .
Wygląda na to że znają samochód .

Nie mogę nadal uwierzyć , że ktoś nie szuka takich psów .Są zadbane posłuszne, cudownie przytulaśne musiały być domowymi kochanymi psami :(

Czekam na zdjęcia Gufika z gabinetu , jak tylko dostanę wstawię .
Pan Tomek z hoteliku obiecał też zdjęcia od nich za kilka dni .

Byłam też u Amber i Julka u Makili - zdjęcia Amber na jej wątku będą za chwilę a Julka pokażę Wam później jak odkurzę myślenicki wątek :)

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś jeździłąm codziennie tam do hotelu, żeby zajmować się moimi psami (do adopcji oczywiście). Mieszkały tam moje ukochania "malamutki Saba i Paju" staruszki zabrane z krakowskiego schronu i wiele, wiele innych. Przez 4 lata byłam tam codziennie, po południu, po pracy.
Ale teraz już niestety tam nie jeżdżę .

Link to comment
Share on other sites

Wczorajsza wizyta Gufiego u weterynarza - wzorowy pacjent :)

[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/p320x320/10660317_567456310044242_273063212285222806_n.jpg?oh=7dea0ae354c7810bc1fcd7c859b5d01e&oe=54602033[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10599516_567456303377576_2240456819831477929_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10660261_567456313377575_4524690319414894278_n.jpg?oh=ea858dcf013db395284cc42d04142496&oe=545C9148&__gda__=1415503088_b7e9d4a328039b1195250b33e0302a61[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10513497_567456326710907_9179061659387828240_n.jpg?oh=036da754b556497c357e8e5bd5d30efa&oe=5465FF09[/IMG]


tęsknię za nimi ...

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek, który dziś wymodziłam dla Gufiego i Grety, a także dla Amber, Julka i Dinki
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257055-Ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-i-smaczki-na-Haszczaki-Amber-Julka-i-Dink%C4%99-Rudzi-Bianca-do-15-IX?p=22402227#post22402227[/url]
Proszę o pomoc w rozreklamowaniu bazarku, żeby się coś dla ślicznot uzbierało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Zapraszam na bazarek, który dziś wymodziłam dla Gufiego i Grety, a także dla Amber, Julka i Dinki
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257055-Książki-różności-i-smaczki-na-Haszczaki-Amber-Julka-i-Dinkę-Rudzi-Bianca-do-15-IX?p=22402227#post22402227[/URL]
Proszę o pomoc w rozreklamowaniu bazarku, żeby się coś dla ślicznot uzbierało[/QUOTE]

Dziękuję Ci pięknie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wydawało mi się że pisałam tu :( ale chyba mam sklerozę .
Rozmawiałam z panem Tomkiem z hoteliku, wszystko u dzieciaków ok . Greta bardziej tęskni za Gufim , trochę smutniejsza ale generalnie wszystko jest w porządku .
Dziś mam nadzieję uda mi się dodzwonić do jego córki i ustalic szczepienie Gufika a w tym tygodniu może w środę chciałabym podjechać do nich obfocić psiska do ogłoszeń .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...