Jump to content
Dogomania

Haszczaki Greta i Gufi mają domy , szczęścia moje skarbiki .


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

Ostrzegałam , że będzie dużo :)

 

Ale nie mogłam się powstrzymać .

 

Dzieciaki mają się dobrze, najważniejsze że całkiem fajnie zniosły rozdzielenie ich do odrębnych kojców co daje nadzieję na to że będą mogły iść do dwóch domów . Oczywiście jeśli się tylko trafi człowiek który pokocha ich razem będę najszczęśliwsza na świecie ale wiadomo jak to jest z takimi adopcjami . To są dwa duże psy i cudem byłoby znalezienie im wspólnego domu - choć przecież my w cuda wierzymy

Greta kończy cieczkę , za kilka dni pewnie trzeba będzie ją sterylizować .
Bardzo piękna z niej dziewczyna . Taka dostojna i bystra . Nadstawia łepek do głaskania . Przytuliła się do mnie i odstawiła radosny taniec jak przyszłam do kojca założyć jej szelki . Na spacerze nadal ciągnie , byłaby świetnym partnerem doggtrekingowym

Gufik to szalone cudowne dziecko, uwielbia się przytulać, bawić z człowiekiem , śmieje się cały czas i nadstawia a to brzusio a to łepeniek do głaskania

 

 

Dziś skontaktował się ze mną pan w sprawie adopcji Grety , umówiłam się z Husky Adopcje , że oni biorą na siebie pierwszy przesiew ogłoszeniowy . Maja ankietę haszczakową i doświadczenie w adopcjach tej rasy .

 

Porozmawiałam chwilę z panem , brzmiał sensowanie ale zobaczymy .

Link to comment
Share on other sites

Rudzia, z tą sterylką kilka dni po cieczce to nie bardzo. Lepiej poczekać. Bo często po takich zabiegach nie trzymają moczu potem.

Piękne są niesamowicie, ciekawe z czym on się wymieszał? Mama haszczanka, a tatuś...

 

 

Wszystko będziemy ustalać z wetkami , tak żeby wybrać najbardziej optymalny termin .

Przed sterylką i tak czekają ją  badania bo ona nie była jeszcze u weta . Po cieczce do 2 tygodni można sterylizować .

 

Nie mam pojęcia z czym się wymieszali i może i dobrze bo mogłabym pseudo założyć ;) Wpadłam jak śliwka w kompot, odkąd go poznałam kombinuję tylko co zrobić żeby go mieć blisko siebie ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gretka to pacjent idealny Jest bardzo grzeczna w związku z czym może dochodzić do siebie po zabiegu przez najbliższy tydzień w lecznicy .
Byłyśmy na spacerze , mała całkiem była zadowolona i dzielnie paradowała w kubraczku :)

 

10665197_585034021619804_539804056249168

 

Uśmiech dla wszystkich trzymających kciuki

 

1780623_585034098286463_8778844322950392

 

10353173_585034128286460_888319683901789

 

No ileż można robić zdjęcia, choć już ja chcę spacerować

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...