Jump to content
Dogomania

Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...


Tiger

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dea']Tiger pisz też jakie są koszty, ile brakuje itd, żeby można było jakoś zbierać miesięcznie. Biedna, ile ona w życiu tych kopniaków musiała dostać:placz:[/quote]

Nic nie wiem na razie o kosztach......
Wetka podliczy pewnie po "głównym" leczeniu ......
Monika będzie sama podawała Dorze zastrzyki , więc dostanie leki i cały sprzęt do domu .....

Zapomniałam napisać wczoraj o dwóćh bardzo ważnych rzeczach:( :

Dora ma na jednym sutku dośc duży (Wielkości małego jabłka ) guz nowotworowy :( , któy będziemy musiały usunąc operoacyjnie , gdy tylko będzie to możliwie , czyli gdy Dora na tyle się wzmocni , że będzie można ją "ponarkotyzować "......
Poza tym Dora ma jeszcze znacznie powiększone serce ....

Mam na swoim koncie [B]170 zł[/B] z bazarku za cudne martensy , któe podarowała kochana cioteczka [B]Alaa. [/B]Pieniązki był przeznaczone na Thelmę , któą znalazłam w lesie i była u mnie na tymczasie,ale ponieważ Thelma już nie potrzebuje , bo jest w nowym domku , Alaa zgodziła się abym te pieniązki przeznaczyła dla Dory :multi:

[B]Serdeczne dzięki ciociu Aluu :loveu: :loveu: :loveu: [/B]

Dziś wpłynęły także pieniązki od :
[B]Ligia[/B] 40 zł :loveu:
[B]aisaK[/B] 50 zł :loveu:
[B]Dea [/B] 50 zł :loveu:

Padam do nóg !!!!!!!!!!!!!!:)

Zawsze na Was można liczyć :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że teraz najważniejsza jest Dora, ale kto zajmie się sprawą tego zakazu sądowego !!! Trzeba to zrobić jak najszybciej, żeby ten inny psiak nie zaczął żyć z tym koszmarnym typem...bo człowiekiem to go nazwać nie można !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']załozyłam bazarek, przepraszam że tak mało, ale ejszcze ejst sunia jedna której bardzo chcę pomóc, musiałam podzielić fanty

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6277523#post6277523"]TUTAJ BAZAREK[/URL][/quote]

Betbet mogę coś dorzucić jeszcze jak chcesz, poszukam, ale wolałabym, żeby to było na Twoim bazarku, bo od 8 nie będzie mnie na parę dni, a tego trzeba pilnować.

Link to comment
Share on other sites

Boże, Ty widzisz i nie grzmisz! Że też w takiego gada jeszcze piorun nie strzelił :angryy:
W tym miesiącu nie mogę nic wpłacić :oops: bo mam tylko jedną pensję i muszę wszystkie opłaty porobić, a posłałam juz kaskę na transport Azy. Ale w przyszłym miesiącu coś podeślę, a może bazarek wystawię jak coś mi się uda wymodzić :roll:
I normalnie budzą sie we mnie mordercze instynkty wobec gatunku ludzkiego :angryy: Nie wiem, czy utrzymałabym ręce przy sobie, jakbym tego łotra spotkała :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

A ja się często zastanawiam, czy na dogo są prawnicy i policjanci... Przecież oni też mają psy, żaden z nich tu nie zagląda? Przecież to od podejścia policji i prokuratury oraz sądów zależy, czy ustawa o ochronie zwierząt nadal będzie w Polsce tylko martwą ustawą. Czy nikt nie doradzi, z której strony "ugryźć" temat, żeby gnojka ukarać tak porządnie i jeszcze sprawę nagłośnić w mediach, dla przykładu innym?

Link to comment
Share on other sites

Nieee!!! :placz::placz::placz:

Znowu dobcia :placz::placz::placz:
Czym te biedne psinki zawiniły?? Czym zasłużyły sobie na tyle nienawiści i agresji ze stony ludzi?? Boże, jak patrzę na swoją Sonię, która również była maltretowana, płacz więźnie mi w gardle... Są takie podobne :placz:

Link to comment
Share on other sites

A może by napisać jakiś protest do ministra Ziobro przeciw olewaniu przez prokuraturę i sądy takich spraw? W końcu są od stosowania prawa, a nie od wybierania sobie, co jest warte sądzenia, a co nie? Niska szkodliwość społeczna czynu :angryy: :angryy: :angryy: Fotek na poparcie protestu by nie zabrakło, Dora, Lena, Nuria i cały ogrom tragedii jest tu na dogo i na miau :shake:

Link to comment
Share on other sites

Brak słów ! A co do umawiania się z alkoholikiem, to szkoda czasu. On nie będzie w stanie dotrzymać żadnej umowy z racji swojej choroby. Oczywiście choroba nie zwalnia tego indywiduum od odpowiedzialności za swoje czyny.
Co tylko się da trzeba uzyskać sądownie, no i kontrolować s.....na.
Proszę o podanie nr konta na pw. i trzymam za sunię kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']A może by napisać jakiś protest do ministra Ziobro przeciw olewaniu przez prokuraturę i sądy takich spraw? W końcu są od stosowania prawa, a nie od wybierania sobie, co jest warte sądzenia, a co nie? Niska szkodliwość społeczna czynu :angryy: :angryy: :angryy: Fotek na poparcie protestu by nie zabrakło, Dora, Lena, Nuria i cały ogrom tragedii jest tu na dogo i na miau :shake:[/quote]
[B]
JA TEZ MOGĘ PODPISAĆ, WYSYŁAĆ DO ZNAJOMYCH Z PROŚBA O PIDPISANIE....TYLKO KTO SIE ZAJMIE ZREDAGOWANIE CZEGOŚ TAKIEGO ????[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...