Jump to content
Dogomania

Largo - błękitny szczeniaczek z chorymi łapkami - zostaje na zawsze w DT


Recommended Posts

[quote name='tu_ania_tu']Mamy już komplet opinii - wszyscy ortopedzi bez cienia wątpliwości wskazują na operację. Niestety mówią również o tym, że przy tym zaawansowaniu choroby również łokcie mogły ulec uszkodzeniu (nie robiliśmy zdjęć łokci). Generalnie operacja powinna była być zrobiona już dawno
No ale nic to. W czwartek Largo jedzie do dr Bissenika, by doktor mógł go na żywo zobaczyć, zrobić brakujące zdjęcia. Mamy tez termin operacji na kolejny czwartek 17.07.
Decyzję o operacji w Wa-wie podejmiemy tylko gdy będziemy mieć w Warszawie odpowiednią opiekę dla niego. Jeżeli nie znajdzie się dom tymczasowy z dużą determinacją by pomóc ratować młodziaka, zawieziemy Largo do Wrocławia i zoperuje go dr Bieżyński. We Wrocławiu jest osoba, która niejedno z psami przeszła i jest gotowa towarzyszyć Largo w tej piekielnej przeprawie.[/QUOTE]
Bardzo bym chciała,żeby się znalazł przytomny dt w W-wie.Szkoda byłoby tak ciągać biedaka znowu w nowe miejsce
Tak czy inaczej mocno trzymam za czwartkowe konsultacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Już ma - zapraszam: [URL]https://www.facebook.com/events/704414729619883/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49[/URL]
[/QUOTE]
dołączyłam na FB i rozesłałam gdzie mogłam,dołączam również do kciukaczy za konsultację :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Miałam długi i ciężki dzień, więc dopiero teraz przeczytałam nowości o operacji.
Cieszę się, że pojawiają się dobre wieści i konkretne terminy.
Dziewczyny jestem pełna podziwu dla Was, że tak sprawnie i z taką determinacją wszystko załatwiacie.:loveu:
Aż się głupio czuję, że oprócz smętnego grosika niczym pomóc nie umiem.
Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atulek']Allu tak jak obiecałam paczkę z książkami na bazarek dzisiaj Ci wysłałam :lol:[/QUOTE]

Dziękuję ogromnie.

[quote name='BozenaB']Miałam długi i ciężki dzień, więc dopiero teraz przeczytałam nowości o operacji.
Cieszę się, że pojawiają się dobre wieści i konkretne terminy.
Dziewczyny jestem pełna podziwu dla Was, że tak sprawnie i z taką determinacją wszystko załatwiacie.:loveu:
Aż się głupio czuję, że oprócz smętnego grosika niczym pomóc nie umiem.
Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało.[/QUOTE]

Tak Bożenko, tylko że bez tego "smętnego grosika" (który już wpłynął na konto) nasze załatwianie nic by nie dało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Witam Błękitną Słodycz:)

byłam kilkanaście minut temu, ale widzę że post poleciał w kosmos :shake:[/QUOTE]

[quote name='Nette']Largo, trzymam za ciebie kciuki mocnoooo!!![/QUOTE]

[quote name='andegawenka']Przyszłam i ja na wołanie u Aiszy.

Biedne maleństwo, tak od razu z mety los spłatał figla:shake:[/QUOTE]

Dziękujemy Wam, że jesteście z Largo!!!

Link to comment
Share on other sites

Też trochę zaprosiłam na fb..

[quote name='Maryna']Daga...Po to uprzęże,żeby chodził tyłem,bez używania przodu
[/QUOTE]
Jolu- noszenie tyłu to pestka,przodu nie bardzo sobie wyobrażam bo to na nim opiera się większość ciała zwierzęcia.
Ale skoro są szanse że wystarczą usztywniacze na łapy to odetchnęłam bo może nie będzie to aż tak traumatyczne dla malucha. Oby się dało to łądnie zrobić i trzymam kciuki żeby łokcie nie były za bardzo uszkodzone. To młodziak więc wszystko powinno ładniej dać się wyprostować. :)

Idę robić foty na bazar chwastowy..może coś się uskrobie.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=Helvetica]Mamy problem! Termin u dr Bissenika w czwartek o 10 (warszawa, Puławska 509) a my nie mamy jak chłopaka dowieźć . Złośliwość rzeczy martwych - auto odmawiające współpracy nie może nam przeszkodzić! Largo musi dojechać na konsultacje! Czy ktoś mógłby pomóc przewieźć chłopaka z hoteliku w Otrębusach do kliniki? To ok. 35 km w jedna stronę.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Helvetica]Ta godzina 10 jest mocno nieszczęśliwa, bo akurat większość w pracy, ale może jednak ktoś może się urwać na 3 godziny (dojazd, przywóz, konsultacja i powrót). Zwrócimy koszty.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...