Jump to content
Dogomania

Maleństwo z Radomia-mamy domek-mała nie słyszy,prosze o rady...


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='evita.']Malutka na allegro:
[URL]http://www.allegro.pl/item211255151__przepiekne_slodkie_malenstwo_czeka_na_dom_.html[/URL][/quote]

Allegro super!
Ale jeżeli mogę mieć jedną uwagę i prośbę zarazem: żeby zamiast [B]"maleństwo[/B]" w tytule napisać [B]"szczeniaczek", albo "szczenię", albo[/B] [B]"szczeniak[/B]", bo jak ktoś będzie chciał znależć szczeniaka, to może szukać po takim słowie.

Jak dla uciechowskiego szczeniaka Juniora napisaliśmy tak na allegro, to po kilku godzinach już się znalazł chętny!

Link to comment
Share on other sites

Sunia ma ok.3,5 miesięca, jest zupełnie zdrowa, nie wiem, czy to była nosówka, dostawała antybiotyki, schudła. Teraz jest grubasek, ruchliwa i radosna. Powinno być dobrze. Była w boksie z innym szczeniakiem, który odszedł za TM ale on nie był z jej miotu, to przypadkowy współlokator.Była przyjęta mając ok 2 mcy, jest naprawdę kochana.

Link to comment
Share on other sites

Wyjaśnię, dlaczego zadaję te pytania. Mam dwa własne psy (suka i pies) i trzeciemu psu w potrzebie daję domek tymczasowy. Moja suka toleruje tylko szczeniaki, psy dorosłe czekają na dom stały odizolowane w oddzielnym pokoju. W przypadku suczki, nie może to być szczeniak w wieku ok. 5-miesięcy, bo Gerda go nie przyjmie. Szczeniaka nie da się zamknąć w oddzielnym pokoju, bo będzie płakał. Muszę mieć dokładne informacje na temat chorób psa, nie chcę aby po wyadoptowaniu tymczasowicza, następny przyjęty, słaby i bez szczepień był narażony na chorobę. Nie znam schroniska w Radomiu. Jeśli tam są znośne warunki i szansa na adopcję, nie ma sensu psa przewozić do mnie do Krakowa. Jeśli życie psa jest zagrożone, mój dom jest jedynym ratunkiem, nie będzie przeciwskazań wererynaryjnych (mając informację zadzwonię do wetki), dam małej tymczas.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią wet w schronisku, sunia dziś została przeniesiona na starsze szczeniaki, tam jest nieco luźniej. ale tam też są czasem zgrzyty między psiakami.Malutka nie miała nosówki, była trochę zaziebiona, brała leki a teraz jest zaszczepiona i zupełnie zdrowa. Ma ok.3,5 miesiąca. Czekamy na decyzję.

Link to comment
Share on other sites

Po 18-tej zadzwonię do osoby, która jedzie do nas w sprawach zawodowych z Orońska 4VII. Zapytam, czy nie zabrałaby małej. Jeśli się zgodzi, będzie potrzebny koci transporter na czas podróży. Zadzwoniłam i okazało się, że trzeba szukać innego transportu, jeśli podejmiecie decyzję o tymczasie u mnie. Komu mam podać swój nr. telefonu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...