Jump to content
Dogomania

D O R K A

Members
 • Posts

  894
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Radom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

D O R K A's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Nie dobrze... Himba może wydarzenie na fb z prośbą o stałe deklaracje na utrzymanie psiaka w hotelu? Ty sama nie dasz rady finansować bo to nie jedyny psiak na Twoim utrzymaniu:placz:
 2. Szukam na sobotę/niedzielę transportu do Warszawy dla kotki. Czy ktoś z Was jedzie przypadkiem i mógłby grzecznościowo zabrać kotkę, która znalazła domek w Warszawie ?
 3. [quote name='lilith27']docelowo to nie jest Radom - ta wizyta potrzebny ktoś zmotoryzowanuy[/QUOTE] podałam namiary na osobę z Pionek
 4. [quote name='obraczus87']Bardzo Ci dziękuję :loveu: ale wiem, że dla Ciebie taki wyjazd to ogromne poświęcenie. Więc jeszcze się łudzę, że dzisiaj znajdę kogoś. Czekam też na odpowiedź od osoby z W-wy, czy nie będzie tam przejazdem.[/QUOTE] Z Pionek jest Monika G. (nie ma jej na dogomanii) To doświadczona dziewczyna w adopcjach. Obraczus87 podaję Ci na pw jej namiary.
 5. [quote name='tanitka']Kubusiu, widzisz dziewczyny też o Tobie pamiętają :)[/QUOTE] pamiętamy kochanego radomskiego chłopczyka... [*]
 6. [B]Szukam transportu do Warszawy w sobotę, niedzielę ewentualnie w piątek wieczorem dla dwóch bezdomnych kociąt...[/B]
 7. [quote name='Ginn']Jaka jest w końcu decyzja w spr. wykupu leków????[/QUOTE] Może wstrzymajmy się z realizacją recepty...Zobaczymy co powie dr. Sterna... Ginn, a jak aktualnie przedstawia się sytuacja z nietrzymaniem moczu?
 8. Irys w pełni nie został zdiagnozowany bo do tego są potrzebne dokładniejsze badania, których w Radomiu nie robią (prześwietlenie z kontrastem). Ponieważ wyniki badania moczu wykluczyły zapalenie dróg moczowych, lekarze idą w kierunku zaburzeń neurologicznych. Tak jak pisałyśmy z tulą jest rozbieżność co do rachunku za leczenie Iryska, i do póki ta kwestia nie zostanie wyjaśniona w lecznicy nie znamy końcowych kosztów. Ginn otrzymała zdjęcie rentgenowskie, kartę leczenia, wynik z badania moczu, leki, kartę psa ze schroniska z historią leczenia w schronie, zaświadczenie szczepienia p/wściekliźnie, paszport, 300 zł. za hotel i faktycznie receptę na nivalin. Co do tej recepty to chciałam wyjaśnić, że lekarz wypisał ją na moją prośbę w przypadku jeżeli byłaby konieczność dłuższego jego podawania. Do tego potrzebna jest dalsza obserwacja w domu. Jest to lek drogi bo kosztuje chyba ok. 100 zł. Już na marginesie dodam, że z własnego doświadczenia wiem bo miałam psa, który miał uszkodzony nerw promieniowy podawanie nivalinu może byś skuteczne bezpośrednio po urazie powodującym dysfunkcję nerwu. Od wypadku Iryska upłynęło bardzo dużo czasu...
 9. Wielkie podziękowania dla Jacka za transport Iryska bo mimo zmęczenia wielogodzinną pracą na tygodniu, w jedyny dla niego dzień wolny od pracy, nie odmówił pomocy psiakowi w potrzebie. Dzięki!!!:buzi:
 10. Irysek dotarł do hoteliku Ginn przed południem. Ginn mieszka w bliskiej okolicy przepięknego parku świętokrzyskiego. Będzie mieszkał w domu z pozostałymi psiakami i kotami (chyba Irys nie miał dotychczas z nimi kontaktu). Niestety nietrzymanie moczu nie ustało całkowicie. Nie często ale popuszcza krople moczu szczególnie wtedy, kiedy jest czymś zaabsorbowany, tak przynajmniej było dzisiaj w naszej obecności. Irys będzie jeszcze jakiś czas brał zastrzyki: Nivalin, catosal (nie wiem czy nie przekręciłam) i tabletki (nie zapamiętałam nazwy). Jeżeli chodzi o koszty, jakie wyszły za leczenie, pobyt w lecznicy a także leki, które Iryskowi będzie podawać Ginn, wyniosły 233 zł. Wiem z rozmowy z Mileną, że inny lekarz wycenił leczenie na inną cenę - mniejszą. Także to będziemy jeszcze wyjaśniać. Na razie rachunek nie jest zapłacony. Co do uiszczania opłaty za pobyt Iryska w hotelu ustaliłyśmy, że opłata obejmuje okres od 16.X. do 16.XI.
 11. [quote name='hop!']Wysłałam dzisiaj wiadomość do dr Jacka Sterny z prośbą o informacje.[/QUOTE] Dzięki hop!...
 12. [quote name='Bogusik']Tak,bo to jest bardzo skomplikowana operacja i nie wielu też jest specjalistów,którzy takie operacje przeprowadzają.Ale na dzień dzisiejszy jest dużo pytań,na które jeszcze na razie nie mamy odpowiedzi...[/QUOTE] Tak, masz rację. Zaczekajmy co jutro Tula ustali w lecznicy.
×
×
 • Create New...