Jump to content
Dogomania

Likwidacja schroniska w Obornikach, mamy czas do końca roku i co dalej z psami??? :(


ana666

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

napisałam prośbę o informację co z Azorkiem na fb, poniżej pyt i odp:

witajcie, napiszcie proszę na dogomanii, jak się sprawy mają w Azorku, bo tam się ludzie dopytują, pierwszy post nie jest aktualizowany:( nie wiemy który psiak ew. znalazł dom;

 

Witam, niestety nie mam konta na Dogomani:-( sprawy Azorka będą teraz zależały od tego kto będzie Burmistrzem, nam sprzyja obecny Burmistrz - Tomasz Szrama. Ziemia jest już wyznaczona, gminy chętne do budowy też mają wybory, więc za tydzień - półtorej wszystko będzie wiadomo.... A co do psów - to najświeższe wiadomości są na naszej stronie: www.azorek.obornikionline.pl Zawsze może Pani do nas pisać, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

asiuniab, dziękuję za wiadomości.

Przejrzałam pieski do adopcji na stronie toz i nie widzę tam wszystkich, które ogłaszam. Cieszyłabym się, że mają dom, ale w adoptowanych też ich nie widzę.

Chyba zgodnie z sugestią, napiszę maila.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

Chyba zgodnie z sugestią, napiszę maila.

Jakiś czas temu napisałam i uzyskałam odpowiedź, które z ogłaszanych przeze mnie psów mają domki (o to pytałam).

Umotywowałam, że założycielka wątku na dogo się nie odzywa, ale osoba, która mi odpisywała (nie podpisała się imieniem i nazwiskiem) nie wiedziała, kto to był. 

Tak więc w zasadzie niewiele się dowiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu napisałam i uzyskałam odpowiedź, które z ogłaszanych przeze mnie psów mają domki (o to pytałam).

Umotywowałam, że założycielka wątku na dogo się nie odzywa, ale osoba, która mi odpisywała (nie podpisała się imieniem i nazwiskiem) nie wiedziała, kto to był. 

Tak więc w zasadzie niewiele się dowiedziałam.

 

został któryś adoptowany z twoich ogłoszeń?

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, co ze schroniskiem. Szkoda, że wątek tak umarł i nic nie wiadomo.

a no właśnie,szkoda,wiele osób się angażowało i pomagało na tym wątku jak mogło a informacji zero :lookarou:

 Na FB działają oto co znalazłam :)

Chyba nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszego prezentu na zbliżające się święta - dzisiaj oficjalnie otrzymaliśmy od Weterynarza Powiatowego przedłużenie zgodny na działanie schroniska Azorek w obecnym miejscu do końca 2016 roku!!!
Mamy nadzieję, że do tego czasu uda się wybudować nowe schronisko, ale najważniejsze, że do tego czasu nasze psiaki będą bezpieczne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...