Jump to content
Dogomania

MALWA - zbieramy $ na leczenie i IGA - w DS


Szira

Recommended Posts

zrobiłam rozliczenie w postach nr 1 i 2, osobno dla każdej z dziewczynek
zaczęłam od siebie i zapraszam:)
obie sunie potrzebują leczenia, więc każda deklaracja, wpłata, bazarek itd. jest na wagę złota.
Prosimy o pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

a ja to jestem sobie totalna luzara.... :) :)

[IMG]http://images69.fotosik.pl/7/d32d3b67984e53b8gen.jpg[/IMG]
[IMG]http://images68.fotosik.pl/7/f2a1f6e47a2b4253gen.jpg[/IMG]
[IMG]http://images68.fotosik.pl/7/7d0f007ff8f8517agen.jpg[/IMG]
[IMG]http://images67.fotosik.pl/7/d0932b9017f948d9gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Igę i dt to wynikła całkiem nowa sytuacja, mam nadzieję,że jutro będziemy mogły przekazac dobre wieści - trzymać nadal kciuki:)
Kasiu jeśli chodzi o Malwe to na skarpecie sterylkowej pytają o koszt sterylki? ja wszystko ciachałam za darmo więc nie mam pojęcia jak teraz ceny wyglądają:(

Link to comment
Share on other sites

Igunia o 13 opuściła schronisko:D W samochodzie pani ciekawska musiała jechać na kolankach i obserwować z przodu co się dzieje:) Kilka minut poźniej była już u swojej tymczasowej pańci, zwiedziła ogródek, zwiedziła dom, pani przypadły sobie do gustu:)Trochę nie chciała zostać w nowym domciu i popiskiwała za nami ale po chwili już nie było jej widać przy ogrodzeniu, widocznie poszła szukać nowej pani:)
Dom tymczasowy przyjął Igunie bezpłatnie, karma i posłanko jużczekało na nią przygotowane. Do dyzpozycji Igunia ma cały dom i dość spory ogród, za płotem ma za sąsiadów 2 koty:) Dom musimy jednak wspomóc lekiem, więc prosimy o wsparcie finansowe - jedynie zakup jednego leku co miesiąc dzieli Igę od w miarę normalnego życia:)

Edited by sunia2000
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']Malwina pięknie dziękuje za bazarek :)


na jakie konto wysyłać pieniądze na lek dla Igusi?[/QUOTE]

Igusi użyczyła konta fundacja 2+4

Fundacja „Dwa plus cztery”
ul. Sienkiewicza 40/15
50-335 Wrocław
NIP 898-216-71-47
KRS: 0000341427
REGON 021120759
Numer Konta: Alior Bank 18 2490 0005 0000 4520 3065 5090
IBAN: PL
BIC: ALBPPLPW
Z dopiskiem „Datek na cele statutowe Iga”

szira dopisz prosze w poście Igusi:)

Link to comment
Share on other sites

Igusia ma DT i musimy pamiętać, że w prezencie mamy tylko 1 opakowanie leku, więc bardzo prosimy o nawet najmniejsze wpłaty, deklaracje stałe,
i oczywiście nie zapominajmy również o Malwie, która przebywa z BDT u Kikou, gdzie czeka ją jeszcze leczenie i sterylizacja, prosimy również o wsparcie dla ślicznej loozary
tylko musimy ustalić jakieś konto gdzie zbieramy,
sunia2000, wypowiedz się? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Podczytuję watek i zastanawiam się dlaczego Malwa musi mieć sterylkę? ...[/QUOTE]

nie ma wskazań medycznych do sterylki, w dodatku wyniki badań wskazują na leciutką już niewydolność nereczek , ciut ponad normę ale jednak co w ogóle stawia pod znakiem zapytania jakikolwiek zabieg...
jest tylko jedno ale - dziewuszka trafiła do nas...a tu są trzy sterylizowane dziewuszki i reszta same samce (niestety ludzie częściej wyrzucają nieporadne, stare, sikające chłopaczki), ponad połowa tak sędziwa i chora że nie można ich już wykastrować... ale mimo ze stareńkie... hormony jeszcze krążą, już teraz parę chłopaków rywalizuje o względy Malwinki, a ew. rujka u nas to gehenna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Podczytuję watek i zastanawiam się dlaczego Malwa musi mieć sterylkę?
Z tego co wiem , to w tytule wpłat na fundację powinno się pisać darowizna,a nie datek.Wtedy można odliczyć od dochodu w rocznym PICie[/QUOTE]

Można wpisać i "darowizna", ważne żeby był wpis "cele statutowe IGA":)

Link to comment
Share on other sites

...w tytule wpłat na fundację powinno się pisać darowizna,a nie datek.Wtedy można odliczyć od dochodu w rocznym PICie


Można wpisać i "darowizna", ważne żeby był wpis "cele statutowe IGA":)


Podstawą do odliczenia w rocznym rozliczeniu wpłaty dla fundacji jest zapis: darowizna. To, czy fundacja przeznaczy wpłatę na cele statutowe, czy na inne cele, nie ma znaczenia dla możliwości odliczenia. Aby jednak można było odliczyć, fundacja musi mieć status OPP.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po kilku dniach w dt wiemy już że Iga nie lubi starszych panów:) W odwiedziny przyszedł ojciec jej tymczasowej pańci no i oberwał zębem od Igi:( Nie było niby żadnego konkretnego powodu dla którego Iga mogłaby go capnąć,pan jest miłośnikiem psiaków więc też wiejak się z nimi obchodzić.Widocznie jakiś uraz z przeszłości się babci przypomniał:( Poza tym babcia nadal bezproblemowa, żadnych dodatkowych objawów choroby nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...