Jump to content
Dogomania

Sunia w Ustce potrzebuje pomocy.


tamb

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='darecky']Pojechałyby 4 osoby( na tyle jest samochód), jestem ja i pani Izabela, która bedzie kierowała. Potrzebne są jeszcze 2 osoby. Wyjazd ze Słupska byłby po 12, w więcej osób moze by nam udało sie zapędzić sunie w zamkniety teren. Warto spróbować.[/QUOTE]Działajcie ostrożnie! Jeżeli sunia się wystraszy będzie uciekała na widok ludzi i będzie gorzej niż jest. Dwie osoby to za mało!
Czy jesteście w kontakcie ze SM i TOZem? Czy możecie liczyć na ich pomoc?

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry!
Byliśmy z Panią Izabelą dzisiaj w Ustce, suni niestety nie widzieliśmy. Chodziliśmy plażą( od ul. Wczasowej do mola), deptakiem, ul. Wczasową oraz okolice. Kontaktowałem się z Pania Renatą z SOZ, i sunia jest regularnie dokarmiana przez Panią z pensjonatu ,,Słoneczna '', jak na razie nie daje do siebie podejść, miejmy nadzieję że sunia się powolutku otworzy. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darecky']Dzień dobry!
Byliśmy z Panią Izabelą dzisiaj w Ustce, suni niestety nie widzieliśmy. Chodziliśmy plażą( od ul. Wczasowej do mola), deptakiem, ul. Wczasową oraz okolice. Kontaktowałem się z Pania Renatą z SOZ, i sunia jest regularnie dokarmiana przez Panią z pensjonatu ,,Słoneczna '', jak na razie nie daje do siebie podejść, miejmy nadzieję że [B]sunia powolutku się otworzy.[/B] :)[/QUOTE]

Miejmy nadzieję, że przed zimą.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich na wątku suni . Od tygodnia jestem już w Krakowie. Niestety nie udało mi się jej złapać, ale jest szansa. W Ustce poznałam cudowną kobietę. Pani prowadzi razem z mężem bar rybny przy ulicy Wczasowej. Często zachodziliśmy do niej na rybkę. W ostatnim dniu zostawiłam jej numer telefonu do P.Renaty ze Straży Ochrony Zwierząt w Słupsku i co się dzisiaj okazało Pani jest w stałym kontakcie z p.Renatą, codziennie dokarmia sunie i próbuje ją do siebie przekonać Wszystko pilotuje p.Renata jeśli uda się tylko wprowadzić suńkę za ogrodzenie p. Renata natychmiast po nią przyjedzie. Teraz jestem już spokojna wiem, że się uda, musi się udać.

Edited by Becia2222
.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ponad tydzień temu widziałam ją na trakcie pieszo-rowerowym prowadzącym do plaży zachodniej, więc pewnie dalej się wałęsa. Ponieważ z wątku wynika, że najczęściej bywa na Wczasowej, wczoraj poszlismy tam z mężem na spacer z nadzieją, że ją spotkamy. Niestety, tak się nie stało, ale teraz będziemy czujni i w przypadku spotkania, postaramy się do niej podejść.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...