Jump to content
Dogomania

Aster - przerażony, wychudzony mlody psiak prosi o pomoc


Recommended Posts

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nie łączę, bo chcę, by wyskoczyły powiadomienia subskrybującym wątek. A to dlatego, ze mam wieści od Astera!

Aster - piesek pokojowy jest bezproblemowym stworzeniem: Nie niszczy domu, nie rozwala mebli. Grywa za to w piłkę z dziećmi w ogrodzie. Wciąż przybiera na wadze i uwielbia się przytulać.
Nie wrócił do gryzienia ogona. Jest spokojny i zupełnie zrównoważony.
I wreszczie ma swój dom i swoje stado. Oby tak dalej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Nie łączę, bo chcę, by wyskoczyły powiadomienia subskrybującym wątek. A to dlatego, ze mam wieści od Astera!

Aster - piesek pokojowy jest bezproblemowym stworzeniem: Nie niszczy domu, nie rozwala mebli. Grywa za to w piłkę z dziećmi w ogrodzie. Wciąż przybiera na wadze i uwielbia się przytulać.
Nie wrócił do gryzienia ogona. Jest spokojny i zupełnie zrównoważony.
I wreszczie ma swój dom i swoje stado. Oby tak dalej :)[/QUOTE]

Dobrze, że nie łączysz, bo inaczej bym tu nie zaglądnęła, a wiadomości super :)
Nie myślałam, że Aster tak szybko wyjdzie na prostą :) a tu i domek znalazł się fajny i wieści z niego bardzo dobre :)
Oby tak dalej :)

Link to comment
Share on other sites

Aster, jesteś wspaniały. :loveu:

Ayame. jak się wróci do pierwszej strony wątku i tego, co było potem po drodze, to aż się wierzyc nie chce, że Chłopak się tak szybko pozbierał z nieszczęścia. :)

Betkak, ale musisz byc szczęśliwa i dumna... :):) Nie pierwszy raz zresztą. ;)

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zapytać osoby, które wpłacały stałe deklaracje dla Astera o możliwość przeniesienia ich na [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256745-167-12-pod-tym-numerem-tli-si%C4%99-%C5%BCycie-zrezygnowany-Witu%C5%9B-zbiera-na-DT"][COLOR=#ff0000]Witusia[/COLOR][/URL][/B].

Wituś od maja 2012 przebywa w schronisku w Toamszowie Mazowieckim. U Witusia zdiagnozowano spondyloartrozę, ma zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, a to jeszcze nie jest stary piesek - ma 7 lat.
Pojawiła się możliwość [B]DT za 150 zł + karma + ew. leki[/B]. Obecnie Wituś ma tylko 15 zł deklaracji i z taką kwotą niestety nie zostanie wyciągnięty ze schroniska :(

Będę wdzięczna, jeśli ktoś z Was zdecyduje się pomóc mu choćby paroma złotymi miesięcznie. Z góry bardzo dziękuję!

[COLOR=#141823][FONT=Helvetica][IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10570500_784426098244550_2604316900438473459_n.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, mamy problem. Nie z Asterem, u niego wszystko dobrze. Jednak Kora - z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251643-Korek-w-DS-Kora-wróciła-z-adopcji-Potrzebujemy-pomocy?p"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251643-Korek-w-DS-Kora-wróciła-z-adopcji-Potrzebujemy-pomocy?p=21958758#post21958758[/URL] - ma problemy. Wróciła z adopcji i musi gdzieś zamieszkać, potrzebuje też mnóstwa pracy.

Z kasy Korków nie zostało nic, wszystko poszło na inne psiaki, tymczasem teraz trzeba opłacić hotel dla Kory. Chciałabym prosić Was o zgodę na przekazanie części kasy Astera dla tej uroczej suni.
Nie chcę rozdysponowac natychhmiast wszystkiego, wolałabym chwilę poczekać, do wizyty poadopcyjnej u Astera. Ale jakieś 150 zł na początek dobrze by Korze zrobiło.
Co Wy na to? Są sprzeciwy?

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Elisabeta, po trzech latach to bardzo smutne. Nie wiem dlaczego, więc nie potępię właścicieli. Ale bywa i tak, ze pies się znudzi...

Z Korą jest inaczej. Nie żałujmy tego co się stało.
- To było konieczne, pomyślcie co by się stało, gdyby Korki poszły na spacer, kiedy państwa nie ma w domu.
- inny bezdomniak ma dom.
- Korkowi już jest lepiej. Uczy się prawdziwych psich zachowań i psio-ludzkich relacji w kontekście zabawy, spacerów...
- Kora... Kora mogła nigdy nie wyjść z cienia brata. Teraz zrobimy co się da, by jej to umożliwić.

Jak zawsze problemem jest kasa. Ale już widzę, że Kora nei jest sama.
Uda się jej, zobaczycie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Masz rację Elisabeta, po trzech latach to bardzo smutne. Nie wiem dlaczego, więc nie potępię właścicieli. Ale bywa i tak, ze pies się znudzi...

Z Korą jest inaczej. Nie żałujmy tego co się stało.
- To było konieczne, pomyślcie co by się stało, gdyby Korki poszły na spacer, kiedy państwa nie ma w domu.
- inny bezdomniak ma dom.
- Korkowi już jest lepiej. Uczy się prawdziwych psich zachowań i psio-ludzkich relacji w kontekście zabawy, spacerów...
- Kora... Kora mogła nigdy nie wyjść z cienia brata. Teraz zrobimy co się da, by jej to umożliwić.

Jak zawsze problemem jest kasa. Ale już widzę, że Kora nei jest sama.
Uda się jej, zobaczycie![/QUOTE]

Zaglądam po przerwie do Astera...
Pierwsze zdanie do mnie..., ale... Ayame, ten post miał się znaleźc chyba nie u Asterka tylko u Korków. ;);)
To się zdarza. Tym bardziej na urlopie. :)
Wypoczywaj, Ayame. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']...Chłopak ma się dobrze. Ogon zostawił w spokoju, nie sprawia absolutnie żadnych problemów, państwo są bardzo zadowoleni a Aster... [B]chyba jest naprawdę szczęśliwy[/B].[/QUOTE]
Super wieści :) A wydawało się, że socjalizacja potrwa bardzo długo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...